PDA

View Full Version : Програма аларма :)



Jus7DreamBoy
04-13-2010, 18:56
Можете ли да ми кажете програма АЛАРМА за компютър .... имаше тема тук но не ми свърши работа искам аларма която мога да избера коя песничка да се пусне на компа и да се включи сам .. например в 07:50 сутринта компа да се включи и да ми пусне дадена песничка ? Има ли такъв софтуер ? МС предварително !

MaGuSs
04-13-2010, 19:02
Player-a AIMP2 поддържа тази екстра+това този Player е много качествен и добър...поддържа всякакви музикални формати...

П.П.Аз съм с него и го използвам да слушам радио и за аларма :)

За да ти се включи компа в зададен час... Хм това не мисля ,че ще стане само като зададеш час.Трябва да си програмист .Това се правеше май от BIOS .Не знам.Бях чел ,че няма такава програма ,освен ако сам не си програмираш компа... или от BIOS или от Setup.В форума на kaldata са разгърнали този въпрос много добре...търси там...

doomkillerr
04-13-2010, 21:27
Пускането на компютъра в точно определен час, няма как да стане с даден софтуер, при положение, че компютъра е в "Turn OFF" режим - единствения начин е от Биоса, както каза и "MaGuSs", но зависи от самото дъно дали подържа такава функция... :)

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 15:06
Пускането на компютъра в точно определен час, няма как да стане с даден софтуер, при положение, че компютъра е в "Turn OFF" режим - единствения начин е от Биоса, както каза и "MaGuSs", но зависи от самото дъно дали подържа такава функция... :) +1

firestone224
04-15-2010, 07:12
не пробва ли Alarm Clock 8-)

MaGuSs
04-15-2010, 11:05
не пробва ли Alarm Clock 8-)

Това е аларма и този отговор отговая само на 1я му въпрос :lol: :lol: