PDA

View Full Version : Онова чувство



djipsito
04-13-2010, 20:07
///

valdesbg
04-13-2010, 20:13
Отписана си по бързата процедура още в началото.

Ако се окаже по тъп отколкото ми се струва накрая ще си ревете взаимно и след това няма да се виждате изобщо.

Take_That
04-13-2010, 20:15
Може би ще е по-добре да се отдръпнеш за известно време, а от реакцията му ще разбереш има ли го онова чувство или не, накарай го да го почувства, нека разбере как ще му се отрази липсата ти :)

djipsito
04-13-2010, 20:20
Опитах веднъж.. ама пак повлияна от чувства бързо се предадох. Знам, че трябва да бъда по-силна и наистина така да разбера. Понеже не живея в БГ, сега ми предстои да си ида за 2 месеца и може би тогава най-ясно ще се разбере всичко. Иска ми се да прочета още няколко мнения..

valdesbg
04-13-2010, 20:26
Спокойно - много ще те подкрепят в тая измислена гледна точка. Ще видиш още сълзливи и объркани мнения.

Въпорса е дали искаш реален отговор на нещата, или просто ти трябва някой да ти подхрани илюзията в душата?

Ще е добре да поясниш, за да не стават недоразумения.

BlueParadise
04-13-2010, 20:33
Мила .. нарочно ли се правиш на ударена или си си такава .. повече от тво няма да получиш от него .. "той каза, че ме харесва, че съм била супер точна мацка, ама го нямало ОНОВА ЧУВСТВО" ами как да го има с тоя секс от време на време ... само не ми казвай,че не си се осетила,че за него отдавна си от курвите ... както си и коментирана и между приятелите му ... :lol: :razz: но си мисля,че си доста хлътнала ... и ще се осетиш чак след като прочетеш това !

djipsito
04-13-2010, 20:42
Реален отговор искам разбира се...

BlueParadise, мерси за мнението, ама все пак мен ме интересува ДАЛИ ТОВА ЧУВСТВО ЗА КОЕТО ГОВОРИ, ЧЕ ГО НЯМАЛО, Е ВЪЗМОЖНО ДА ИЗБЛИКНЕ.. и се допитвам тук към хората с опит, които са минали през нещо подобно и знаят как е. А това кво-що се говори и ква съм, слабо ме вълнува..

BlueParadise
04-13-2010, 20:52
Добре.Относно това чувство ... - разбира се,че може,няма невъзможни неща ... но ще ти кажа,че хич не е приятно,хубаво,нормално (както искаш го кажи) момчето което харесваш да те прави пред приятелите си на "ОНАА КУРВА" която снощи чуках еди кво си ... повечето от момичетата за които се говорат такива нища се правят,че не им пука какво се говори за тях ... но сами знаят,че в очите на другите са нищожества ... топка за подритване (мацка за ебане) .. и когато дойде момента когато си вървиш по улицата и видиш,че някоя групичка от момчета/момичета те сочат плахо и ти се подсмихват под мустак,разбираш,че си прецакана ... Относно за чувството - потруди се по здраво за да спечелиш вниманието му !

djipsito
04-13-2010, 21:01
Да ти кажа, не че не ми пука, просто знам как стоят някои неща. Пък и някой кретен ако реши да те злепостави винаги ще си измисли няква история. Случи ми се да харесам един, който си имаше гадже, а на мен ми предлагаше някакви сексуални авантюри. Аз не се навих, не му играх по свирката, а след време разбрах от 1 2 момчета кви ги е приказвал, единия даже ме бъзикаше.. Така че и да спиш и да не спиш с някой, пак може да ти е лепнат етикета, просто не всички момчета, а и момичета, са еднакви..

BlueParadise
04-13-2010, 21:14
Права си,но едно е да те злепостави защото не си му вързала и да те изкара курва и СЪВСЕМ друго е да си ORIGINAL !

djipsito
04-13-2010, 21:21
Ще съм ORIGINAL ! когато мина всичките му приятели и заедно обсъждат кой как ме е .......

Да не се отклоняваме от темата, ако ти се говори пиши на ЛС ;д

Nadelina
04-13-2010, 22:46
Историята ми едно време беше същата. Бях влюбена е едно момче от компанията ми - излизахме заедно, говорехме си и т.н. В един момент се случи между нас целувката, после се повтори, после дойде и секса... И на мен ми беше първия. Тайничко се надявах да пробудя в него любовта, докато в един момент не си дадох сметка, че аз за него не съм нищо друго освен едно наивно и глупаво момиче, което може да чука, когато си поиска, момиче на повикване бях за него. Въпреки че се държеше с мен като "принцеса" по тогавашните ми представи, когато бяхме заедно, ние не бяхме гаджета, той не ме показваше пред хората като Неговото момиче..... Никога не ме обикна! Не прави моята грешка, недей да се заблуждаваш, защото аз сега като си спомня се чувствамм глупаво.

djipsito
04-13-2010, 23:11
Той с мен се държи еднакво, нормално, няма значение дали сме сами или в компания. Смело мога да твърдя, че ми е приятел, познавам го, а и той мен ама...все едно е поставил видима граница и не я застъпва, докато аз някой път, рядко, я прекрачвам. Той не ми позволява. Не ми дава празни надежди или нещо си, аз самата се чудя дали тва като цяло би могло да се промени и да съм с него. Опитвам се да не я храня тая надежда, да не се заблуждавам.

shNz
04-14-2010, 00:57
Любовта е нещо опасно. Както може да те направи най-щастливия човек на света, така и най-нещастния. Тъй като ти вече си нагазила във водите й, ще излезнеш по единия или другия начин. Когато надеждата изчезне Любовта се превръща в жестоко страдание... Да, възможно е може би някой ден това момче да се влюби в теб, но думите "може би, някой ден" не са достатачно здрави, за да се оповаваш на тях, за мен не са.

Уви - такъв е кръговрата на живота.

Nadelina
04-14-2010, 08:49
djipsito, и моя се държеше хубаво с мен винаги, просто не бяхме гаджета. Аз ти казах - ние излизахме заедно, говорехме си, споделяхме си, дори още излизаме заедно, просто аз го обичах, а той мен - не. Аз правех любов с него, той с мен - секс! И това никога не се промени.

justonegirlwithonehope
04-14-2010, 13:20
Може би те харесва само като приятелка, знам ли.Щом я няма тръпката, нямай надежда.Просто няма смисъл.А и според мен едва ли ще се появи за напред.

Elenichkaa
04-14-2010, 13:42
Отпиши го!Няма смисъл...

TheDevilInMe
04-14-2010, 13:54
Според мен просто леко те е използвал, за да забрави за сериозната си връзка, а ти хубаво коментираш "курвите", ама не се от най-недостъпните, той с това ти е казал направо, че между вас нещата са само секс и я няма тръпката. Така че най - добре се отдръпни с достойнство. 8)

radybt
04-14-2010, 14:55
Отписана си по бързата процедура още в началото.

Ако се окаже по тъп отколкото ми се струва накрая ще си ревете взаимно и след това няма да се виждате изобщо.
Супер готина мацка- за секс :) "онова чувство" се казва обикване, но щом те чука и онова чувство го няма, забрави за него, послушай ме!

djipsito
04-14-2010, 15:55
Мерси за отговорите.. темата може да я заключите ;)