PDA

View Full Version : Не мога да си включа телефона



Freddiee
04-13-2010, 20:42
Днес сутринта като си взех телефона и поглеждам колко е часа - всичко работеше. След 10-тина минута пак поглеждам - часът се показваше, но телефонът не светваше. Изключиш го, защото помислих, че е блокирал и оттогава не иска да се включи. Какво да правя?

Със SE W200i съм.

hamilcar
04-13-2010, 21:01
Извади батерията, сложи я и пробвай да го включиш.

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 15:04
Е,то като е изключен не виждам начин как да се оправи .. освен както каза пича по-горе, от самосебе си ! Иначе само сервиз ще му помогне :)

hamilcar
04-14-2010, 15:54
Извади батерията, сложи я и пробвай да го включиш.
:D :D ти уби го с тва :D :D , смисъл наистина да го пробва, но все пак за да пише тук смятам, че вече го е направил, от мен съвет, флашни го (естествено ако не се е оправил от самосебе си), не знам аз как става, но дуумкилър мисля, че обясни в една тема и ако не се оправи (сам (телефона)) или чакаш отговор от него :D или го носиш на сервиз

Все още не мога да чета мислите на хората. Все пак ще чакам отговор от автора, а флаша ще свърши работа, освен ако не е хардуерен проблема. Важно е автора да каже за какъв телефон става въпрос.

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 16:00
Извади батерията, сложи я и пробвай да го включиш.
:D :D ти уби го с тва :D :D , смисъл наистина да го пробва, но все пак за да пише тук смятам, че вече го е направил, от мен съвет, флашни го (естествено ако не се е оправил от самосебе си), не знам аз как става, но дуумкилър мисля, че обясни в една тема и ако не се оправи (сам (телефона)) или чакаш отговор от него :D или го носиш на сервиз

Все още не мога да чета мислите на хората. Все пак ще чакам отговор от автора, а флаша ще свърши работа, освен ако не е хардуерен проблема. Важно е автора да каже за какъв телефон става въпрос.Той го е написал Sonny Ericson W200i (Aко това си имал в предвит ) :)

Reaper93
04-14-2010, 16:24
Извади батерията, сложи я и пробвай да го включиш.
:D :D ти уби го с тва :D :D , смисъл наистина да го пробва, но все пак за да пише тук смятам, че вече го е направил, от мен съвет, флашни го (естествено ако не се е оправил от самосебе си), не знам аз как става, но дуумкилър мисля, че обясни в една тема и ако не се оправи (сам (телефона)) или чакаш отговор от него :D или го носиш на сервиз

Все още не мога да чета мислите на хората. Все пак ще чакам отговор от автора, а флаша ще свърши работа, освен ако не е хардуерен проблема. Важно е автора да каже за какъв телефон става въпрос.Той го е написал Sony Ericsson W200i (Aко това си имал в предвит ) :)

Може да е имал впредвид, дали дава дефекти, често ли се бъгва и такива работи.. :D

xXxAngerfisTxXx
04-14-2010, 17:18
префлаш на Firmware и е готов... работа за 10 минути! Тия сонита от нисък клас, ги праят с бъгави фирмуери...

Freddiee
04-14-2010, 21:41
Това с батерията първоначално не стана, но сега вече работи.
Мерси, hamilcar, можеш да заключиш темата. :)

hamilcar
04-15-2010, 06:30
Ами хубаво е, че проблема е решен.

Слагам ключа.