PDA

View Full Version : Връщане назад



CherryS
04-13-2010, 20:51
Опитвали ли сте някога да се съберете с бишата/бившия ?
По какъв начин?
И ако той/тя ви е зарязал/а първи/а въобще опитвате ли се да оправите нещата?

BonbonaBaby
04-13-2010, 20:54
НЕ,никога... колкото и хубаво да е било сичко.Не смятам и да допускам подобна грешка,колкото и влюбен да съм... :wink:

miminka__94
04-13-2010, 20:58
С бившия се бяхме събирали 4-5 пъти за 2 години 8-) и толкова много време има пред нас може да се увеличи бройката . . . защото никога не се казва никога :-D

а иначе според мен няма лошо да се върнеш при бившия,защото все пак е човек,който познаваш,на когото знаеш до каква степен да се довериш,в който си изградил някакви навици за връзката ви ... не е като да започнеш всичко отначало с нов.

BonbonaBaby
04-13-2010, 21:03
С бившия се бяхме събирали 4-5 пъти за 2 години 8-) и толкова много време има пред нас може да се увеличи бройката . . . защото никога не се казва никога :-D

а иначе според мен няма лошо да се върнеш при бившия,защото все пак е човек,който познаваш,на когото знаеш до каква степен да се довериш,в който си изградил някакви навици за връзката ви ... не е като да започнеш всичко отначало с нов.

То,че не е,не е.. въпроса е,че всичко е свършило и отново да се съберете,няма да стигнете далече !

Извод: Гледайте напред и не се връщайте назад...

miminka__94
04-13-2010, 21:06
е защо пък . . . все пак хората се променят може да си е взел човека поука от предишния път . . . а и ако все още има чувства защо не? ти го познаваш бившия,знаеш му интересите,знаете си всичко дето се казва и имате общи спомени да коментирате,ако някой ден темите ви се изчерпат 8-) а с новия . . .

Tedchy
04-13-2010, 21:07
Интересна тема.Ще я следя с интерес

BonbonaBaby
04-13-2010, 21:10
miminka__94 Съгласен съм,но изчезва тръпката по този човек.. и не е толкова интересно,не ти пука толкова колкото преди ти е пукало... абе всичко си е различно :)

playhard1
04-13-2010, 22:18
miminka__94 Съгласен съм,но изчезва тръпката по този човек.. и не е толкова интересно,не ти пука толкова колкото преди ти е пукало... абе всичко си е различно :)

Не съм съгласен. Ако е първата ти истинска любов тая тръпка докато умреш няма да изчезне. Този човек никога няма да е безразличен. Зависи колко си обичал.. Няма значение как си го запомнил - с добро или зло, все ще е по-различен от останалите..

FancyGirl
04-13-2010, 22:24
Когато кажа Край на нещо няма връщане назад, щом има раздяла е имало основателна причина за това и дори да се събера отново с човека всичко ще бъде много различно поне за мен. Разделя ли се с някой той се превръща в Минало за мен а аз не живея в миналото. :)

Bukmop
04-13-2010, 22:25
Опитвал съм преди много време ноо не се получават нещата но все пак ... всички са различни при някой може да се получи отново ;) :)

Take_That
04-14-2010, 07:01
С един мой бивш се събрахме веднъж, след като той сложи края. След една седмица обаче ми се обади по телефона и искаше пак да сме заедно и аз като последната глупачка приех. Е тогава не го смятах за грешка, но сега от позицията на времето разбирам много неща. След като се разделихме вече окончателно, той си намери нова приятелка, но ме видя с едно момче и отново старата песен на нов глас, но аз му казах, че няма смисъл и да си ходи при приятелката. Миналото лято пак искаше да сме заедно, но и този път бях Пас :)

BonbonaBaby
04-14-2010, 07:20
miminka__94 Съгласен съм,но изчезва тръпката по този човек.. и не е толкова интересно,не ти пука толкова колкото преди ти е пукало... абе всичко си е различно :)

Не съм съгласен. Ако е първата ти истинска любов тая тръпка докато умреш няма да изчезне. Този човек никога няма да е безразличен. Зависи колко си обичал.. Няма значение как си го запомнил - с добро или зло, все ще е по-различен от останалите..

Добре де ако е първата съм съгласен.Верно е,никога не се забравя...но нямах в предвид за първата.Мисълта ми беше попринцип как стоят нещата.Надявам се да си схванал идеята :)


Когато кажа Край на нещо няма връщане назад, щом има раздяла е имало основателна причина за това и дори да се събера отново с човека всичко ще бъде много различно поне за мен. Разделя ли се с някой той се превръща в Минало за мен а аз не живея в миналото. :)

Е за това става въпрос ! Точно и ясно..

valdesbg
04-14-2010, 07:23
Е нали смисъла на "Край" е точно това - приключва всичко е всеки си тръгва по пътя. И не нещата не се оправят с "временна почивка".

Не съм се събирал с бивши, няма и да го направя. По скоро ще се опитам да спася връзката ни докато сме още заедно.

Nakadah
04-14-2010, 07:33
това е най-голята глупост която можеш да направиш!

CherryS
04-15-2010, 21:04
ъп.

Amateur
04-15-2010, 21:53
Аз от 1 година съм разделен с първата ми истинска любов и все още от време на време се замислям за събиране.Ама като знам колко курвенски номерца ми извърте и как ми съсипа живота неща да се събирам с нея!!!

MilenMns
04-15-2010, 22:16
Ако се върна при бившата ми , ще е може би голяма грешка , каквото било вече е затворена страница в моя живот.

radybt
04-15-2010, 23:04
Опитвам все още... макър да знам, че дори да успея, няма да изкараме дълго заедно пак... но опитите ми са на привършване