PDA

View Full Version : Какво за вас представлява животът?



Otroven
04-13-2010, 20:52
Въпросът не е никак ограничен. Тук искам да разсъждавате изключително обширно, защото животът е много сложен процес, които не може да се опише с две изречения. Или може? Какво ви кара да мислите, че сте тук, защото трябва да сте тук? А вие всъщност тук ли сте? Каква е вашата цел? За какво мислите, че сте тук? Какво за вас представялва живота? Какво трябва да направим? Как трябва да живеем? Какво трябва да постигнем? Кога трябва да умрем? Защо правим толкова много, когато имаме толкова малко? Борим се с нокти и зъби, но за какво? Ние сме тук на гости... Слава, пари, любов, мъка, нещастие, но за какво? Нали животът е един миг във вечността. Нали след 100 години всички ще сме станали на прах? Нали? Темата е мноооооого обширна.

Canis_Dirus
04-13-2010, 20:56
42

ScionOfStorm
04-13-2010, 21:03
43*

*заемки от един приятел

Otroven
04-13-2010, 21:05
Колко време ти отнема да напишеш две цифри? Изгубено ли е това време? Какво казваш със тях? Сигурен съм, че гледането на филми и интерпретирането им в това число е готино, но все пак въпросите си остават.

Canis_Dirus
04-13-2010, 21:09
Колко време ти отнема да напишеш две цифри? Изгубено ли е това време? Какво казваш със тях? Сигурен съм, че гледането на филми и интерпретирането им в това число е готино, но все пак въпросите си остават.

откъде идваме?
къде отиваме?
Защо правим всичко това?
Какъв е смисъла на тоя живот?

Нека всички заедно се трудим и дискутираме, за да намерим отговорите на тези въпроси. Мисля, че ще успеем в рамките на 5-6 страници.

Sham
04-13-2010, 21:09
Свастика е ненаситен. :-)
//41 също е вариант на съществуване

Canis_Dirus
04-13-2010, 21:12
26

Canis_Dirus
04-13-2010, 21:13
17

Canis_Dirus
04-13-2010, 21:19
87

Canis_Dirus
04-13-2010, 21:20
бингооооооооооооооооо! :grin: :grin:

Kalesin
04-13-2010, 21:29
Намираш ли времето за написването на тези постове за безсмислено? Смяташ ли се за забавен? Какво е да си забавен? Какъв е смисълът на живота, вселената и всичко останало? Обичаш ли ме?

filmimilmi
04-13-2010, 22:21
От моя гледна точка съм тук на Земята защото не съм можел да избера, какво да съм и къде да се появява. Животът ми сам по себе си няма смисъл, но това не ми пречи да се опитвам да му намеря такъв, а това може да стане като си поставя някаква цел. Естествено човек може да търси Смисъла и извън себе си, но се придържам към това да сведа разсъжденията си до нещо възможно най-общо. Просто не виждам смисъл да развивам мисълта си върху толкова всеобхватна тема. Че аз ако трябва да обясня моята гледна точка за живота ще се наложи не само да напиша цяла книга, но и да разкажа целия си живот, за да бъде обяснима и логиката на моето мислене. Но все пак ако някой има търпение да чете бих се постарал да напиша кратко есе. Ще почакам темата малко да се поразвие. :)

semantics
04-14-2010, 02:33
Смисълът на живота е в отчайващия и все пак непреодолим стремеж към словесни дефекациии, виртуални пози и, в крайна сметка, безгранична суета, който огромната част от нас тук изпитваме.

Otroven
04-14-2010, 02:37
Намираш ли времето за написването на тези постове за безсмислено? Всяко нещо има смисъл.
Смяташ ли се за забавен? Не.
Какво е да си забавен? Риторичен въпрос.
Какъв е смисълът на живота, вселената и всичко останало? Това питам и аз.
Обичаш ли ме? Не.

Canis_Dirus, отнасяй се по - сериозно към темата, ако обичаш.
пп: Давайте малко по-сериозно.

Otroven
04-14-2010, 02:39
Смисълът на живота е в отчайващия и все пак непреодолим стремеж към словесни дефекациии, виртуални пози и, в крайна сметка, безгранична суета, който огромната част от нас тук изпитваме.
Защо мислиш по този начин?

SWASTIKA
04-14-2010, 12:50
Свастика е ненаситен. :-)
//41 също е вариант на съществуване

Официално предложение към администраторите:

Вместо ранга да е новак, нека бъде Свастика...

П.П.: Почва да писва... Всеки втори регистриран е Свастика, а?

Да, така е! Знаете ли колко акаунти са мои? Имате ли някаква идея?

Изказването ми, че половината акаунти са мои, беше от профила Canis_Dirus, той е мой, semantics също е мой профил, дори профила machoka е мой.

И все пак няма за какво да се захващате, аз си споря междупрофилно.

Да ви казвам ли кои други акаутни са мои? Ароус ъф Деад е мой, абе има няма още няколко освен тези изброените...

ЧийЗес...

SWASTIKA
04-14-2010, 16:34
Ами аз знам колко са твои, защото лесно може да се види - стига си въртял интрижки, че е жалко и смешно.

Най - жалкото и смешно е, че на теб ти е забранено да даваш такава информация. Дори не намеквай какво знаеш и какво не. Информацията около IP адресите е нещо изключително сложно, така че, нека си остане такова...

Второто смешно нещо е, че аз нямам реално IP, а динамичното се мени на всеки 10 мин. Или си Бог на IP - тата, или просто блъфираш...

А и всеки знае кои са мои акаутни - SWASTICA, SWASTIKA, Psychoman, VipWest. ;)

Нима намекваш, че има и други?
:smt115


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Стига!!! Секунда да се логна от акаунта Raybeez, за да се самоналея...

antiWHAT
04-14-2010, 17:12
Швасти, искам да ти задам некой друг въпрос... Ти само копваш некви тъпи теми, а в отговор всички ти пикаят отгоре, само повдигаш нек'ви глобални въпроси и дискусии и никой не ти обръща внимание, опитваш се да правиш форумни интриги и всички ти се смеят, пускаш нек'ви пълни лъжи за себе си за да си уж по-интересен и пак поемаш лайната с тоновете отгоре... та въпросите ми са

Приятно ли ти е? (Душевно)Болен ли си? Приятели имаш ли си? Правил ли си секс изобщо?

Canis_Dirus
04-14-2010, 17:18
Правил ли си секс изобщо?

Е нали приятелката му е бременна. Ако не са правили секс :shock:

SWASTIKA
04-14-2010, 17:59
Швасти, искам да ти задам некой друг въпрос... Ти само копваш некви тъпи теми, а в отговор всички ти пикаят отгоре, само повдигаш нек'ви глобални въпроси и дискусии и никой не ти обръща внимание, опитваш се да правиш форумни интриги и всички ти се смеят, пускаш нек'ви пълни лъжи за себе си за да си уж по-интересен и пак поемаш лайната с тоновете отгоре... та въпросите ми са

Приятно ли ти е? (Душевно)Болен ли си? Приятели имаш ли си? Правил ли си секс изобщо?

Липсата на култура в псевдо-ироничните постове няма нищо общо с интереса към темите, които пускам. Дали казвам лъжи, истини или си чеша езика, дали се правя на Скалата или Джордж Клуни, си е лично мой избор.

Моето "АЗ" е добре развито, както виждаш, нито обръщам внимание на афронтите (казвам думата, защото ми харесва), нито ме интересува... Пиша на 2-3 дни веднъж, така че никой от тук не ме интересува.

Имам собствена цел да проследя до каква степен може да достигне една човешка мисъл. Не случайно съм се регистрирал, не случайно съм "лъгал" (слагам го в скоби, защото, ако аз не бях казал, едва ли някой щеше да знае кое е истината и кое лъжата). За всяко действие си има причина.

Не, не съм болен, благодаря, че попита.

Следвам проучването, а това е най - приятното.

Не съм длъжен да ти давам детайли от живота си, мисли си каквото искаш. ;)

antiWHAT
04-14-2010, 18:19
бан и за 2та 8-)

:grin:

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 14:49
От моя гледна точка съм тук на Земята защото не съм можел да избера, какво да съм и къде да се появява. Животът ми сам по себе си няма смисъл, но това не ми пречи да се опитвам да му намеря такъв, а това може да стане като си поставя някаква цел. Естествено човек може да търси Смисъла и извън себе си, но се придържам към това да сведа разсъжденията си до нещо възможно най-общо. Просто не виждам смисъл да развивам мисълта си върху толкова всеобхватна тема. Че аз ако трябва да обясня моята гледна точка за живота ще се наложи не само да напиша цяла книга, но и да разкажа целия си живот, за да бъде обяснима и логиката на моето мислене. Но все пак ако някой има търпение да чете бих се постарал да напиша кратко есе. Ще почакам темата малко да се поразвие. :) Напиши ! Лично аз ще я чета с огромен интерес ;-)

realantisocial
04-16-2010, 15:33
Информацията около IP адресите е нещо изключително сложно, така че, нека си остане такова..
Почти толкова сложно колкото и диагнозата ти.

machoka
04-16-2010, 15:42
тежко е