PDA

View Full Version : Ревност или предпазливост?!



radybt
04-14-2010, 00:30
Абе ей, всички само се оплаквате, че сме ревниви(момчетата), как да не сме като 60-70% от вас(момичетата) изневеряват, ебати разк*рволясалото се поколение! А кажете ми, как да се доверя на момиче, като последната ми поредица от 4 гаджета, все завършваше с тяхна изневяра (на 2) а другите 2 просто си ме зарязаха( за друг), даже по скайп, даже не посмяха да ми го кажат в очите, а иначе "Мило, обичам те, никога няма да те нараня, както са го правили до сега!"
Изкарахме 2 седмици и айдеее "Съжалявам, вината не е в теб, чувствата ми вече не са същите, каквито бяха преди"( тъй като сме заедна 2 седмици, сигурно е имала в предвид, че чувствата й не са като тeзи от преди 5 дена :lol: " ии айде след още 1 седмица, тя си има друг... а за тия предателства, колко съм се наревал, колко ме болеше, някой от вас не могат и да си представят ;)
Честно ми отговорете, как да се доверя?! Като човека който токо съм харесвал, и тя ми е показвала че действително държи на мен, човека който ми е най-близък, ме предаде ТОТАЛНО изневиделица, неподозирайки нищо дори...след 4 такива "връзки" как да се доверя...

w0sh
04-14-2010, 00:36
Бахти колко навътре приемате една изневяра.

Щом се е стигнало да иска друг, значи нямате бъдеще.

За кво се тормозите.

Wrathchild
04-14-2010, 03:53
То в днешно време почти не остана двойка, в която всеки от двамата да е верен на другия.

Priceless
04-14-2010, 05:40
Абе .. и твоя ред ще дойде. Ще намериш момичето, което ще е наистина само с тебе, ще те обича истински и ще държи на теб.
Да, имай си едно на ум винаги, ама никога не допускай миналото ти да разваля бъдещето. Тъпо е.

Take_That
04-14-2010, 06:51
Абе .. и твоя ред ще дойде. Ще намериш момичето, което ще е наистина само с тебе, ще те обича истински и ще държи на теб.
Да, имай си едно на ум винаги, ама никога не допускай миналото ти да разваля бъдещето. Тъпо е.

Напълно съм съгласна.

radybt
04-14-2010, 10:18
Абе .. и твоя ред ще дойде. Ще намериш момичето, което ще е наистина само с тебе, ще те обича истински и ще държи на теб.
Да, имай си едно на ум винаги, ама никога не допускай миналото ти да разваля бъдещето. Тъпо е.

Напълно съм съгласна.
Дано сте прави :-P

LadyDi
04-14-2010, 10:42
Ъъъм, с риск да ме нападнете, аз мисля, че е прекалено рано да си говорим за задълбочени връзки, доверие, моногамност, и т.н.
На тази възраст обикновено експериментираме, търсим кой най-много ни подхожда, изграждаме си някакъв вкус така да се каже и на мен ми се струва напълно нормално връзките да не траят повече от няколко седмици.
Друг е въпроса, че използваме глагола "обичам" в не много подходящи ситуации и с това подвеждаме човека отстреща, който може пък (по изключение) да си търси нещо сериозно.

Така че просто не си попаднал на момичето. Ще дойде и сериозната... след известно време.

Nadelina
04-14-2010, 10:54
А ти как в възможно да говориш за доверие, след като само в продължение на 2 седмици още не сте се опознали както трябва, пък камо ли някой да ти ДОКАЖЕ, че действително държи на теб. Не може да си толкова наивен, пък и на тези години малко или много никой не е готов да има сериозна и задълбочена връзка. Аз ако имах гадже от 2 седмици едва ли щях да нарека изневяра това, че дадения човек е преценил да бъде с друга, а не с мен. А пък за "Обичам" направо ум не ми го побира как може да се говори.

DevilWish
04-14-2010, 12:05
Това е връзка от 2 седмици какво очакваш?Обяснение в любов+ обещание за вечна обич?Няма да стане.Точно първите 2-3 седмици са момента да се разбере дали можеш да си с дадения човек.Явно момичетата са преценили, че не могат да са с теб.
И не казвам, че в теб е проблема, просто различни характери, различни идеали ;)
Не се впрягай толкова ;)

justonegirlwithonehope
04-14-2010, 13:05
Може би не си срещнал подходящата, може вината да е в теб - знам ли . . . Явно до сега си нямал истинска и пълноценна връзка, не се притеснявай.Живей си живота, любовта сама ще дойде, естествено трябва да и помогнеш малко.Пожелавам ти искрено следващата ти връзка е дълготрайна, истиниска и щастлива. :P

mArMaLaDkA
04-14-2010, 13:24
"Мило, обичам те, никога няма да те нараня, както са го правили до сега!"

На мен, ако някоя ми се лигави така, по-вероятно е аз да скъсам с нея. Как може да се връзвате на такива тъпи изречения? :-o

"Разкурволясало" е поколението по твоите стандарти. Това, че ти не даваш това, от което има нужда човекът до теб и той го търси другаде, изобщо не означава, че е някакво по-низшо същество от теб.

И де факто, за 17-годишен не мислиш ли, че си голямо мрънкало? Избиваш си комплексите, тая и оная били такива, ти си света вода ненапита и затова 4 връзки досега. Бързо се съвземаш, въпреки че се преструваш на изстрадал и препатил.

А пък ревността не решава нищо. Ако момичето е решило да ти изневери, ще го направи, ако ще и да си вързан за нея.

radybt
04-14-2010, 15:46
Що не си ебете майката бе, тоя сайт е за компетентен отговор, не някви самоуверени пикли и пикльовци!
Или отговаряйте като зрели хора или ми спестете нервите!

А ти защо не се въздържаш малко и не говориш по подходящ начин?
Считай това за предупреждение!
krem4et0

soul1199
04-14-2010, 19:41
Прекалено бързо се привързваш,освен тва не си попаднал на подходящите,не са единственните,има и други :)

pussucetka
04-14-2010, 19:49
Не всички са такива . . просто си попаднал на неподходящите, но ще си намериш някоя, която да те заслужава . . :) . .