PDA

View Full Version : Някой да ми помогне, моля?..



selenamariegomezz
04-14-2010, 07:17
Здравейте,направих си рег тук за да попитам за някой неща понеже съм много объркана.Първо искам да попитам някой може ли да ми каже как да подържам косата си здрава,защото отгоре е нормална, но отдолу всеки косъм си има мнение и изглежда много смешно,все едно е суха,има по прави, къдрави и начупени косми и се получава нещо много странно,също така и самият косъм е много твърд и се получава така,че все едно не е моята коса.Второ ако някой може да ми каже как се обезкосмява навсякъде, защото аз ползвам бръсначка и заради това трябва да се бръсна всеки ден, а пък ми се получават и едни пъпчици, кожата ми става лилава или зачервена, мястото където расте косъмът се разранява и ми тече кръв, а пък започнах да обезкосмявам и ануса си (а трябва ли, и как да се отърва от дебелите косми там заради бръснчката) и кашата е забъркана! Третото е,че имам полу-сестра :( която ми причини психичесна травма.Когато се запознахме аз бях на 7 години, а тя на 11 (да си го кажа тя е доста злобна) и с течение на времето започна да ми говори как постоянно трябва да си мия ръцете за да не я заразя с бацили или нещо такова, но за жалост това се превърна в нещо по-голямо от миене на ръце, (постоянно, от всяко нещо което пипна) започнах да се къпя всеки ден,после да се мия по 100 пъти на ден,после да си мия ръцето до лактите,по-късно да правя всичко перфектно, (като например да дишам в една линия :( ) затова докато се бръснех започнах да бръсна и ануса си и то в една линия и т.н., а ако не го правех щях да полудея (и това всичкото в продължение на 7 години,a пък да не говорим,че ме е променила и на характер,направо не мога да се позная и искам да се прменя,но е по-трудно отколкото очаквах,защото не мога да си спомня каква съм била,все пак са 7 години) и сега се опитвам да го премахна (донякъде съм успяла) но не става! Моля ви дайте ми съвет как да се справя с всичко това,защото съм и в разгара на пубертета си и имам и други проблеми и + тези направо се измъчвам! Благодаря предварително ;]

Nakadah
04-14-2010, 10:19
за всеки 1 от твойте въпроси си има раздел, моля напъти се на там

selenamariegomezz
04-14-2010, 11:35
Еми аз мисля,че всички са за тук но..

Sisi7u
04-14-2010, 17:34
за косата си купи шампоан за суха коса бе маце !! ама най-добре да е нещо качествен0о, а не боклук за 2 лв !!
изправяй си косата с преса, обаче и прави маски ала бала, за да не се превърне в суха пак xD
за обезкосмяването.. кола маска ;]]
a i на сестра си и кажи ''да си го на*ука'' с извинение !!
и за всичките тези въпроси можеше да не правиш тема, а да потърсиш инфо в нета ;]]
успех.. ;)