PDA

View Full Version : Ужасен проблем !



dPa3HuTeJl
04-14-2010, 13:25
Здрасти на всички ! Значи проблема ми е такъв: Имам WoW (играта :D ) И днеска реших да играя но какво да видя .. играта я НЯМА ?!? WTF??? :shock: Огледах целия компютър и я няма , как сама се е изтрила ?? нямам никакви вируси ! Та реших да си я изтегля на ново и ако пак ми се изтрие да си преинсталирам компа ... добре обаче не иска да ми се тегли УоУ .. пробвах с клипчета с други игри и става , а защо само УоУ не иска да се тегли ??? :shock: Какъв може да е проблема че да не иска да се тегли ?? пробвах във arena , zamunda, и не иска ... :( ПОМАГАЙТЕ !!!!!! :(

ThEKiNgG
04-14-2010, 13:41
да не ти казва че торента е в списъка

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 13:44
да не ти казва че торента е в списъка да , но го изтрих и пак пробвах и нали ми показва прозорче където да запиша УоУ-а и после като избера и не иска да сваля .. :( btw със uTorrent 2.0 съм ако има значение .. :(

MaGuSs
04-14-2010, 13:54
1)START>Control Panel>Folder Option>View> и дай тикче на Show hidden files and folders и провери пак,там където си сложил папката на играта...

2)Влизаш в My Computer/C:\,D:\,E:\ ,.../папката на играта / ако има още папки пишеш /../.../.../ това е пак ако си дал на папката тикче Hidden./При мен не ми се показват по 1я начин и затова правя така.Бъг :D Иначе 1 и 2 са едно и също нещо :D /

3)START>All Programs>Accessories>System Tools>System Restore>тикче на Restore my computer to an earlier time>next>Избираш позволена дата от там където пише "2.On this list ,click a restore point."/по-добре избери дата на която си играл WOW предишния ден...Мисля ,че ме разбра.../Next/Аз няма да го натискам сега ,че да не стане нещо :lol: ,че после ще пиша "Как да върна компа си от връщане " :lol: :lol: :lol: /

П.П.Пробвай 3-те начина последователно /1-2-3/ и пиши какво е станало...

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 14:01
1)START>Control Panel>Folder Option>View> и дай тикче на Show hidden files and folders и провери пак,там където си сложил папката на играта...

2)Влизаш в My Computer/C:\,D:\,E:\ ,.../папката на играта / ако има още папки пишеш /../.../.../ това е пак ако си дал на папката тикче Hidden./При мен не ми се показват по 1я начин и затова правя така.Бъг :D Иначе 1 и 2 са едно и също нещо :D /

3)START>All Programs>Accessories>System Tools>System Restore>тикче на Restore my computer to an earlier time>next>Избираш позволена дата от там където пише "2.On this list ,click a restore point."/по-добре избери дата на която си играл WOW предишния ден...Мисля ,че ме разбра.../Next/Аз няма да го натискам сега ,че да не стане нещо :lol: ,че после ще пиша "Как да върна компа си от връщане " :lol: :lol: :lol: / Ами значи пробвах първите 2 начина и нищо не стана

П.П.Пробвай 3-те начина последователно /1-2-3/ и пиши какво е станало... Само за третия начин да попитам , има ли шанс да му стане нещо ? Смисъл такъв че примерно ако съм инсталирал нещо днес като върна компютъра назад няма да го има но всички други програми ще ги има нали ?? Щото си преинсталирах и ЦС-а и сега много съжалявам че го направих и ще ми върне ли обратно и ЦС-а и УоУ- а ??? :-o (сорру за тъпите въпроси но за пръв път ми се налага да си връщам компа и искам да попитам преди да съм направил още нещо от което ще съжалявам ..) :lol:

MaGuSs
04-14-2010, 14:06
Може и да се върнат .Не съм сигурен .Пробвай ... нищо не губиш :)

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 14:32
A също така да попитам , там пише и да затворя някой програми , в какъв смисъл ? трябва ли да си изключа интернета и да си затворя антивирусната програма ?? кажете какво трябва да затворя :)

Sexer
04-14-2010, 14:44
Пробвай да спреш анти вирусната си програма от процесите от всякаде , също така си изключи и firewall-а после си свали играта , но преди това виж каде си я сложил за сваляне.И би трябвало да няма проблем.

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 14:59
Пробвай да спреш анти вирусната си програма от процесите от всякаде , също така си изключи и firewall-а после си свали играта , но преди това виж каде си я сложил за сваляне.И би трябвало да няма проблем. Аз съм със avast как да я спра от всякъде ? :-o Ако не я спра сигорно ще има проблеми , нали :( А после как да я пусна .. леле тоя УоУ бахти грижите ми създаде .. плс отговорете :)

Sexer
04-14-2010, 15:05
Ами виж сега от долу където ти е часовника трябва да ти е аваст даваш десен бутон върху аваст и задаваш да се спре.После натискаш на клавиатурата Ctrl + Alt + Del отиваш на процеси и където пише аваст или подобно - СПИРАШ.После пускането е лесно търсиш в Program Files къде е аваст , цъкаш върху иконката и готово.Проблеми предполагам няма да имаш.

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 15:18
Аха .. значи ако направя това няма да имам проблем при restore point ??

Sexer
04-14-2010, 15:20
Не , не ти трябва рестор пойнт направи това и сваляй играта.И пробвай дали тръгва и ако тогава не тръгне прави рестор пойнт и ако и тогава не тръгне прейнсталиране ще помогне.

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 15:46
Не , не ти трябва рестор пойнт направи това и сваляй играта.И пробвай дали тръгва и ако тогава не тръгне прави рестор пойнт и ако и тогава не тръгне прейнсталиране ще помогне. Е,пак не става .. :smt089 даже ще ти дам и снимка Тук ! (http://prikachi.com/users/fffug/4h.jpg) а иначе има 50 и няколко сийдъра :(

Sexer
04-14-2010, 16:13
Ами сега дай на стоп вскички торенти и го остави тоя торент.Ще се свали.Но иначе firewall и аваст си ги спря нали?

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 16:20
Ами сега дай на стоп вскички торенти и го остави тоя торент.Ще се свали.Но иначе firewall и аваст си ги спря нали? Да но не знам .. още си стой на 0% :shock: btw дай си скайпа ако искаш на лично че тука трудно се пише :D или ме намери на моя versache5 на снимката се вижда :)

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 17:28
някакви други мнения ?? :-o

ivanstef
04-15-2010, 06:33
Windows 7 ли използваш... ???

dPa3HuTeJl
04-15-2010, 09:52
Windows 7 ли използваш... ??? Не,все още съм на ХП , скоро може да си сложа 7-мицата ще видя :) и все още не иска да ми се тегли УоУ :( Бахти как пък точно той не иска бе :( Какво друго може дав се направи .. :(

ivanstef
04-16-2010, 07:22
Windows 7 ли използваш... ??? Не,все още съм на ХП , скоро може да си сложа 7-мицата ще видя :) и все още не иска да ми се тегли УоУ :( Бахти как пък точно той не иска бе :( Какво друго може дав се направи .. :(

Питах дали си с тази ОС, защото втората бета имаше странното свойство сама да деинсталира някой приложения. Лично на мен ми коства голямо усилие дакото разбера защо не мога да кача 3Ds Max 2010 8)

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 08:41
Windows 7 ли използваш... ??? Не,все още съм на ХП , скоро може да си сложа 7-мицата ще видя :) и все още не иска да ми се тегли УоУ :( Бахти как пък точно той не иска бе :( Какво друго може дав се направи .. :(

Питах дали си с тази ОС, защото втората бета имаше странното свойство сама да деинсталира някой приложения. Лично на мен ми коства голямо усилие дакото разбера защо не мога да кача 3Ds Max 2010 8) Не съм с тая ОС :D