PDA

View Full Version : Колко тежите ? Колко сте високи ?



yanev4
04-14-2010, 17:11
Напишете тук .. височина и теглото си ..

165 - 53

SemperFidelis
04-14-2010, 17:14
Къв е смисъла?
Сигурен съм, че вече имаше такава тема или ако не е точно същата е подобна.

yanev4
04-14-2010, 17:26
Може да.. интересно ми е просто.. как са хората спрямо височината си :)

DaemonBoy
04-14-2010, 17:29
181 см
70 кг 8)

nIkEnCeTy_bE
04-14-2010, 17:42
170 см
48-50 кг

d3d0ks7eR
04-14-2010, 18:03
180 см , 74 кг ...

HHristov
04-14-2010, 18:19
179-80
71kg

maksimal
04-14-2010, 18:34
177 - 55 :grin:

yanev4
04-14-2010, 18:35
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?

maksimal
04-14-2010, 18:38
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?

ем :( така е .. ям доста но не надебелявам ](*,) ... опитвам се да напълнея малк0 .. :lol:

FlipY
04-14-2010, 19:08
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

maksimal
04-14-2010, 19:13
..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре..


;-) на 14 съм

Chacho
04-14-2010, 19:16
1.87 - 74

Everytime
04-14-2010, 19:26
178 см , 73.3 кг : )

yanev4
04-14-2010, 19:26
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

Не бе човек стана ми интересно.. смисъл нямам нищо против .. ;)

CoNviCt
04-14-2010, 19:27
1,90-82 8) ,чиста мускулна маса 8-) :lol:

lelele4
04-14-2010, 19:44
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг

iLovePussyJuice
04-14-2010, 20:21
аз ли съм най-големия тумбак или вие послъгвате? 8-)

почти 18г.
1,75 някъде
кила 79~ 8-)

след днешните сандвичи може би повече :razz:

CoNviCt
04-14-2010, 20:22
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг
а не не,ти не си дебел,въобще :lol:

InDo
04-14-2010, 21:16
На 18 години,след няколко месеца навършвам 19, 175см, 87кг бях до преди месец но съм свалил и в момента съм към 84-3кг

ПП:Правя релеф в момента. :)

lelele4
04-15-2010, 07:23
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг



а не не,ти не си дебел,въобще :lol:



абе хейтарче 79 кг съм но написах крагло 80 и сам 183 , 4 см не сам мазен виж себеси ще еба в туфлека скапан ;) ти сам сигурен че не тренираш нищо просто си един бастун 190 см и си хейтарче на по 14 години аз сам на 17 бе паляк и ако те хвана щи счупа ребрата ;)

FlipY
04-15-2010, 19:02
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг
Не съм бил злобен , не бъди и ти .Не знам как може да се превъзмогне гена...вярно , че като се тъпчеш като свиня пред заколение ще качиш , но ще е нищожно в сравнение с хората с друг метаболизъм.8-9 пъти хранене са си голям разход на средства ( ако искаш да се храниш както трябва де).Трудно ми е да си представя набор 92/93 ,който да е 80кила и да е някакъв само мускули , това е ако не се тъпчеш с разните му там матрици и химии разбира се.

maksimal
04-15-2010, 19:07
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг

Ти чуваш ли се бе?!?! :? :lol: 8 9 пъти на ден каза :razz:

1во то треа се яде през 1 час и няколко си там минути и 2ро то ако ям така не 70 не 80 ам 100 кила ш стана :-o

HHristov
04-15-2010, 19:22
Говориш глупости

D3NG3rZ0N3
04-15-2010, 19:46
19 години, след няколко месеца ставам на 20, висок съм 183-5, тежа 85кг.

FlipY
04-16-2010, 05:29
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг

Ти чуваш ли се бе?!?! :? :lol: 8 9 пъти на ден каза :razz:

1во то треа се яде през 1 час и няколко си там минути и 2ро то ако ям така не 70 не 80 ам 100 кила ш стана :-o maksimal и аз съм чувал за многото хранения,но това е огромен разход на средства.По - добре някоя не много скъпа добавка и 3-5 хранения на ден ( например сутрин, към 11 , към 13,към 17,към 20 и после ако пак усетиш глад, но само пълноценна храна )

lelele4
04-16-2010, 09:48
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг
Не съм бил злобен , не бъди и ти .Не знам как може да се превъзмогне гена...вярно , че като се тъпчеш като свиня пред заколение ще качиш , но ще е нищожно в сравнение с хората с друг метаболизъм.8-9 пъти хранене са си голям разход на средства ( ако искаш да се храниш както трябва де).Трудно ми е да си представя набор 92/93 ,който да е 80кила и да е някакъв само мускули , това е ако не се тъпчеш с разните му там матрици и химии разбира се.

кфото искам ще права бе смешник кфи химии тфа че е разход на средства никой не го успорва но тфа е цената да не си стоиш тапо хейтарче гена може да се промени като се яде по 8 , 9 пати на ден и се тренира яко и спазваш хранителен режим тфа важи за покачването на мускулна маса за височината няма как да се промени но примерно ако качваш барзо не е нужно 8 9 пати да ядеш ако качваш бавно вече 8 9 пати трябва да се яде сега разбрали трудно ти е да си го представиш понеже си марзеливец и не тренираш нищо .... само не казвай че хората които качват трудно немогат да си променат гена и да качат мускулна маса ......... гена може да се забиколи чрез това хранене правилна тренивока и добро вастановяване само да ти кажа че кфато и добавка да зимаш ако храненето ти куца ефекта няма да е никаф такаче не се обаждай ;)

lelele4
04-16-2010, 09:51
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг

Ти чуваш ли се бе?!?! :? :lol: 8 9 пъти на ден каза :razz:

1во то треа се яде през 1 час и няколко си там минути и 2ро то ако ям така не 70 не 80 ам 100 кила ш стана :-o

абе смешник не се яде през час ... ае яж по 8 9 пати на ден бе лапе няма да станеш 100 кила ти зле ли си ти нямаш хранителен режим нито тренираш нито нищо така ако се ставаше 100 кила ..... на 14 год си и си луд ти чувашли се кфо приказваш бе 100 кила си щял да станаеш ....... ХАХАХАХАХАХахха смешник като не разбираш млаквай ;) .......

lelele4
04-16-2010, 09:55
Говориш глупости


ти говориш гупости ..........

HHristov
04-16-2010, 11:01
Селски, много по-добре е да ядеш лека храна през час отколкото да ядеш 3 пъти на ден :)

maksimal
04-16-2010, 11:11
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг

Ти чуваш ли се бе?!?! :? :lol: 8 9 пъти на ден каза :razz:

1во то треа се яде през 1 час и няколко си там минути и 2ро то ако ям така не 70 не 80 ам 100 кила ш стана :-o

абе смешник не се яде през час ... ае яж по 8 9 пати на ден бе лапе няма да станеш 100 кила ти зле ли си ти нямаш хранителен режим нито тренираш нито нищо така ако се ставаше 100 кила ..... на 14 год си и си луд ти чувашли се кфо приказваш бе 100 кила си щял да станаеш ....... ХАХАХАХАХАХахха смешник като не разбираш млаквай ;) .......


ти само лапе и смешник знаеш.. .хаха паляк долен.. е кф0 не ве такава е думата "100 кила"- мн ясн0 че неа да станеш толкова ама с тфоа детски акъл нищо не схващаш... и кат нз млк .. кой ти каза че не трен? а ? от де си гии измилсяш тез филми xaxaxa п*дал долен

d3d0ks7eR
04-16-2010, 11:12
Абе ко са занимавате с тоя смешник ,нарежда и се прави на голям тежкар пред компа ,ама действителност е некаф мухлио който е бая комплексиран ,няма все още лична карта и мама и тати го държат за ръчичката ...От всичките простотий само за едно съм съгласен :

"Дори и да взимаш хранителни добавки ,без корава храна няма смисъл " ....

Иначе другото за 8-9 пъти на ден да ядеш ....той даже не знае какво пише ,и на себе си не си вярва човека ... :? :? :?

maksimal
04-16-2010, 11:13
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг

Ти чуваш ли се бе?!?! :? :lol: 8 9 пъти на ден каза :razz:

1во то треа се яде през 1 час и няколко си там минути и 2ро то ако ям така не 70 не 80 ам 100 кила ш стана :-o

абе смешник не се яде през час ... ае яж по 8 9 пати на ден бе лапе няма да станеш 100 кила ти зле ли си ти нямаш хранителен режим нито тренираш нито нищо така ако се ставаше 100 кила ..... на 14 год си и си луд ти чувашли се кфо приказваш бе 100 кила си щял да станаеш ....... ХАХАХАХАХАХахха смешник като не разбираш млаквай ;) .......


ти само лапе и смешник знаеш.. .хаха паляк долен.. е кф0 не ве такава е думата "100 кила"- мн ясн0 че неа да станеш толкова ама с тфоа детски акъл нищо не схващаш... и кат нз млк .. кой ти каза че не трен? а ? от де си гии измилсяш тез филми xaxaxa

maksimal
04-16-2010, 11:14
Абе ко са занимавате с тоя смешник ,нарежда и се прави на голям тежкар пред компа ,ама действителност е некаф мухлио който е бая комплексиран ,няма все още лична карта и мама и тати го държат за ръчичката ...От всичките простотий само за едно съм съгласен :

"Дори и да взимаш хранителни добавки ,без корава храна няма смисъл " ....

Иначе другото за 8-9 пъти на ден да ядеш ....той даже не знае какво пише ,и на себе си не си вярва човека ... :? :? :?

мн як0 г0 нахрани :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: цар..

lelele4
04-16-2010, 11:47
177 - 55 :grin:

Не си ли малко слаб.. нищо лично :?
Не си ли малко нисък,че да намираш кусури у другите ? Уж да си кажим мерките , а не да се хвалим и нападаме сме тука,или поне аз съм останал с такова впечатление.Всеки човек според гена си ,както се казва. Не всеки може яде и да качва ..метаболизъм , какво да се прави и ако момчето е 14-15 си му е съвсем нормално,даже е много добре.. не може всеки да е 175 и 75-80кила, а ако са такива до 16-17 години ,то 90% са мазни вместо корави.
Лично мнение

каф ген бе палячо за височината сам сагласен че неможе да се промени чрез тренировки но теглото може да се промени чрез тренировки и правелно хранене ако качваш трудно не се яде по 3 пати на ден а по 8 , 9 тогава с тренировки и правелно хранене гена не важи ;)


183 см
80кг

Ти чуваш ли се бе?!?! :? :lol: 8 9 пъти на ден каза :razz:

1во то треа се яде през 1 час и няколко си там минути и 2ро то ако ям така не 70 не 80 ам 100 кила ш стана :-o

абе смешник не се яде през час ... ае яж по 8 9 пати на ден бе лапе няма да станеш 100 кила ти зле ли си ти нямаш хранителен режим нито тренираш нито нищо така ако се ставаше 100 кила ..... на 14 год си и си луд ти чувашли се кфо приказваш бе 100 кила си щял да станаеш ....... ХАХАХАХАХАХахха смешник като не разбираш млаквай ;) .......




ти само лапе и смешник знаеш.. .хаха паляк долен.. е кф0 не ве такава е думата "100 кила"- мн ясн0 че неа да станеш толкова ама с тфоа детски акъл нищо не схващаш... и кат нз млк .. кой ти каза че не трен? а ? от де си гии измилсяш тез филми xaxaxa

абе лапе щи еба майката ония ден пускаш тема как да тренираш а сега се обащаш майкати деба спмешник не струваш нищо бе помяр като незнаеш млк бе майкати деба долна палячо пускаш теми как да тренираш и кфо да зимаш а си на 14 год майкати деба долна майкати да еба грозна бе помяр ще еба майкати на гроба ти като незнаеш млак бе ............... кфо викаш че като ядеш по 8 9 пати на ден ще станеш 100 кила бе помяр ... ама с тфоя детски акал нищо не схващаш сирак скапан ...........

lelele4
04-16-2010, 11:50
Абе ко са занимавате с тоя смешник ,нарежда и се прави на голям тежкар пред компа ,ама действителност е некаф мухлио който е бая комплексиран ,няма все още лична карта и мама и тати го държат за ръчичката ...От всичките простотий само за едно съм съгласен :

"Дори и да взимаш хранителни добавки ,без корава храна няма смисъл " ....

Иначе другото за 8-9 пъти на ден да ядеш ....той даже не знае какво пише ,и на себе си не си вярва човека ... :? :? :?

абе помяр не ме карай да поствам личните саобщения дето ми казваше че си дигал 25 кг от конетрично сгаване а си с 35 см рака и си щел да качиш клип ти не вярваш на себе си бе помяр с 28 см рака си и пишеш по темите че си дигал 25 кг концентрично сгаване и си правиш серии с тия кила ще еба в смешника ще еба .......

lelele4
04-16-2010, 11:52
Абе ко са занимавате с тоя смешник ,нарежда и се прави на голям тежкар пред компа ,ама действителност е некаф мухлио който е бая комплексиран ,няма все още лична карта и мама и тати го държат за ръчичката ...От всичките простотий само за едно съм съгласен :

"Дори и да взимаш хранителни добавки ,без корава храна няма смисъл " ....

Иначе другото за 8-9 пъти на ден да ядеш ....той даже не знае какво пише ,и на себе си не си вярва човека ... :? :? :?

мн як0 г0 нахрани :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: цар..

абе лапета насрани ще ви еба майката загубена пред компа сте много яки наванка сте скапани хейтарчета maksimal ти си на 14 бе келеме каде си трагнал да се правип на фитнес разбирач като майкати секи ден ми ласка бастуна преди да хода на фитнес бе паляк кура ми е дебел колко раката ти бе смешник ...... майкати деба загубена ХАХАхааХХАХААХхахАхАхААХ

lelele4
04-16-2010, 11:53
Селски, много по-добре е да ядеш лека храна през час отколкото да ядеш 3 пъти на ден :)

Селски кой е казал да ядеш 3 пати на ден бе смешник казах 8 9 пати а тея 8 9 пати не вклучват да се наяждаш като свиня ама като нищо не разбираш кфо да ги говора .... не се яде през час бе палячо .........

ZipFail
04-16-2010, 12:03
Селски кой е казал да ядеш 3 пати на ден бе смешник казах 8 9 пати а тея 8 9 пати не вклучват да се наяждаш като свиня ама като нищо не разбираш кфо да ги говора .... не се яде през час бе палячо .........

Препоръчвам ти да се пренасочиш към някой от другите раздели.. :)

kantonecApetur4
04-16-2010, 12:12
183-93 кила (имам дебел кокал) а и сам си як :D

lelele4
04-16-2010, 12:41
Селски кой е казал да ядеш 3 пати на ден бе смешник казах 8 9 пати а тея 8 9 пати не вклучват да се наяждаш като свиня ама като нищо не разбираш кфо да ги говора .... не се яде през час бе палячо .........

Препоръчвам ти да се пренасочиш към някой от другите раздели.. :)


аз ти препорачвам да не стоиш по цял ден на компа в тоя форум и да не си казваш мнението като не сам те питал ;)

lelele4
04-16-2010, 12:42
183-93 кила (имам дебел кокал) а и сам си як :D

при тая височина 183 см 93 кила си с наднормено тегло ............

InDo
04-16-2010, 13:10
СПРЕТЕ ДА СПАМИТЕ! :-x :booooomb: :)

ZipFail
04-16-2010, 13:10
аз ти препорачвам да не стоиш по цял ден на компа в тоя форум и да не си казваш мнението като не сам те питал ;)
Съжалявам, шефе, прости ми :(

lelele4
04-16-2010, 13:21
аз ти препорачвам да не стоиш по цял ден на компа в тоя форум и да не си казваш мнението като не сам те питал ;)
Съжалявам, шефе, прости ми :(

на колене бе мадафака

InDo
04-16-2010, 13:29
Ключ

ZipFail
04-16-2010, 13:36
че и бан няма е зле.. :)

d3d0ks7eR
04-16-2010, 13:39
Психолозите наричат това " остра умствена изостаналост" ..За личните съобщения не ме ебе ,защото знам какъв циганин сирак си дето му чупят зъбите всеки ден ,не ме е страх ,и да спомена че не знаеш с кой си имаш работа ;] Това че си много отворен в нета ,и на личните мене въобще не ме ебе защото по всяко едно време мога ти разбера хилавото като тебе ИП и да те намеря в всяка точка на България :) Но това е друг въпрос ...
Това че имам 36 ръка означава че нямам сила ? Ти трябва да си маса изпаднал човек че да каже някаква подобна глупост..Като ти чета постовете нямаш грам елементарна култура ,нито пък правописна ,а да не говорим че знаеш 4 думи на кръст ...

На ониа пич пишеш че има наднормено тегло ...Давам ти пример с един от бест приятелите ми :
185 см ,96 кила (орелефява се) - 6 години ММА и 3 години плуване ..Яко фитнес и непрекъснати тренировки ...Ама сигорно според тебе и той е с наднормено тегло защото такива като тебе стават само и единствено с една цигулка да стоят на центъра на града и да свиря " Ветрове " докато някое гладно куче му се търка измежду кокалите...Един въпрос за тебе lelelele4 :
Толкова ли си смотан ,грозен,пъпчив,недорасал,из кривен,хилав,изтормозен,са ат,счупен,гноясал,некъпан и убит че имаш толкова голяма комплексарщина ???

Май в случая ти си хейтъра ,защото завиждаш на всичко тука в форума за нашите успехи ...За съжаление ти имаш само едно ,и то е когато за първи път отиде до тоалетната без помоща на майка си ?!?

http://bezplatno.info/upload/images/rgh1271425218t.jpg

Reaper93
04-16-2010, 13:44
d3d0ks7eR по-добрия вариант е да му покажеш ей тва:

http://cdn.buzznet.com/assets/users16/sharonm/default/synyster-gates--large-msg-123593653512.jpg

:D
Иначе напълно съм съгласен с теб ;)

d3d0ks7eR
04-16-2010, 13:46
d3d0ks7eR по-добрия вариант е да му покажеш ей тва:

http://cdn.buzznet.com/assets/users16/sharonm/default/synyster-gates--large-msg-123593653512.jpg

:D
Иначе напълно съм съгласен с теб ;)


В тъча :lol: :lol:

lelele4
04-16-2010, 15:05
Психолозите наричат това " остра умствена изостаналост" ..За личните съобщения не ме е** ,защото знам какъв циганин сирак си дето му чупят зъбите всеки ден ,не ме е страх ,и да спомена че не знаеш с кой си имаш работа ;] Това че си много отворен в нета ,и на личните мене въобще не ме е** защото по всяко едно време мога ти разбера хилавото като тебе ИП и да те намеря в всяка точка на България :) Но това е друг въпрос ...
Това че имам 36 ръка означава че нямам сила ? Ти трябва да си маса изпаднал човек че да каже някаква подобна глупост..Като ти чета постовете нямаш грам елементарна култура ,нито пък правописна ,а да не говорим че знаеш 4 думи на кръст ...

На ониа пич пишеш че има наднормено тегло ...Давам ти пример с един от бест приятелите ми :
185 см ,96 кила (орелефява се) - 6 години ММА и 3 години плуване ..Яко фитнес и непрекъснати тренировки ...Ама сигорно според тебе и той е с наднормено тегло защото такива като тебе стават само и единствено с една цигулка да стоят на центъра на града и да свиря " Ветрове " докато някое гладно куче му се търка измежду кокалите...Един въпрос за тебе lelelele4 :
Толкова ли си смотан ,грозен,пъпчив,недорасал,из кривен,хилав,изтормозен,са ат,счупен,гноясал,некъпан и убит че имаш толкова голяма комплексарщина ???

Май в случая ти си хейтъра ,защото завиждаш на всичко тука в форума за нашите успехи ...За съжаление ти имаш само едно ,и то е когато за първи път отиде до тоалетната без помоща на майка си ?!?

http://bezplatno.info/upload/images/rgh1271425218t.jpg

абе ей боклук за личните саобщения не ме ебе ти си циганин на който по цял ден му чупат забите не пиши в темите че дигаш 25 кг от концентрично сгаване и че и видео си щел да направиш бе палячо майкати деба прогнила ще чукам майкати на гроба ти запомни го сичко дето го каза тфа си ти такаче не говори много майкати ще и се изпразна в газа на гроба ти бе нещасник не ме ебе на личните че сам те псувал казах че нали щеше да качваш видео как дигаш 25 кг от концентрично сгаване с тфоята 35 рака бе ХАХАха нямаш сила да убиеш муха бе шибаняк аз ще кача видео как еба майкати ;)


ти неможеш да отидеш до тоалетната без помоща на майкати щото си скапаняк психолозите наричат това " остра умствена изостаналост" тфа си ти една помия помяр майкати деба скапана
и не завиждам на банда хейтарчета тука които незнаят що са се родили а майките им са ги сабирали с лажичка от килима ти си плод на пиянска чекия бе хейтарче завиждаш ми че сам по здрав от тебе на тебе няма кфо да ти завиждам ти си скапан циганин който е сирак който е хейтар и няма 2 лева в себе си ...... ае яж бе мангал майкати дбеа миризлива капеш се на 1 година 1 пат скапаняк .......... вие завиждате хейтарчета майкави деба на сички .......... нема да влизам повече в тоя форум такаче запомнете че последният пат сам ви напсувал аз майкави деба бе ХАХАХахаа

lelele4
04-16-2010, 15:05
d3d0ks7eR по-добрия вариант е да му покажеш ей тва:

http://cdn.buzznet.com/assets/users16/sharonm/default/synyster-gates--large-msg-123593653512.jpg

:D
Иначе напълно съм съгласен с теб ;)


В тъча :lol: :lol:

ей скапаняк в тача е майкати

lelele4
04-16-2010, 15:08
d3d0ks7eR по-добрия вариант е да му покажеш ей тва:

http://cdn.buzznet.com/assets/users16/sharonm/default/synyster-gates--large-msg-123593653512.jpg

:D
Иначе напълно съм съгласен с теб ;)



щи еба майката ........

lelele4
04-16-2010, 15:09
[quote="ZipFail"]че и бан няма е зле.. :)[/qu

ote]


зле е майкати ае щи еба майката бе хаххаахахахха

lelele4
04-16-2010, 15:09
че и бан няма е зле.. :)

зле е майкати ае щи еба майката бе ХАХахаа

ZipFail
04-16-2010, 15:13
едно наистина увредено дете... :lol:

SemperFidelis
04-16-2010, 15:18
едно наистина увредено дете... :lol:
Доста...

iLovePussyJuice
04-16-2010, 16:18
да му се отскубне кабела за нета и да му се лиши достъпа до кафево :D

Myrth
04-16-2010, 17:00
Ххаахахахахахахахаха :D
Колко е зле тоя :D Btw това за концентричното с 25 ми е малко трудно да го повярвам, но както и да е, lelele4 е особено жалък :D

HHristov
04-16-2010, 17:56
Селски, много по-добре е да ядеш лека храна през час отколкото да ядеш 3 пъти на ден :)

Селски кой е казал да ядеш 3 пати на ден бе смешник казах 8 9 пати а тея 8 9 пати не вклучват да се наяждаш като свиня ама като нищо не разбираш кфо да ги говора .... не се яде през час бе палячо .........
Обясни ми защо да не се яде през час

Reaper93
04-17-2010, 08:04
Доста беден речник, доста изостанало копеленце...Няма да ти казвам, че щи е*а майката, то се подразбира :smt068

shisharkatapz
04-17-2010, 08:08
Направо я трийте то тука е бахти резила...

Reaper93
04-17-2010, 08:12
Ключе :)

teenems
04-17-2010, 21:09
165- 47

yanev4
04-17-2010, 22:58
Ключ.. не очаквах да стане такава война тука :D

Reaper93
04-18-2010, 08:08
Ключ.. не очаквах да стане такава война тука :D

И всичко заради некав, дет се ядосва, че е тъп... :D

Corsair
04-18-2010, 09:09
178cm ; 68 kg :)

yanev4
04-18-2010, 14:59
Ключ.. не очаквах да стане такава война тука :D

И всичко заради некав, дет се ядосва, че е тъп... :D

да :D

maksimal
04-18-2010, 15:53
аз ти препорачвам да не стоиш по цял ден на компа в тоя форум и да не си казваш мнението като не сам те питал ;)
Съжалявам, шефе, прости ми :(

на колене бе мадафака

аве ти почна се отваряш нещо ти е*а п*тката ма*на к*пеле ш*бан0 яж ми к*ра ве лай*ар... хаахАХХАХАХАХАХХАХ спокс неа падна под твойто ниво ;) :PPPP

SemperFidelis
04-18-2010, 16:04
Че ти току-що падна... к'во спорите и се псувате кой е по-глупав и невъзпитан - и двамата сте такива.

ledenakrasota
04-18-2010, 16:09
1.62см, 50 кг

janesplinters
04-18-2010, 17:19
84 183

parkour4ety
04-25-2010, 14:52
172 53 :smt023

awerw
04-25-2010, 16:08
163-51

Jokerwuzhere
04-25-2010, 23:24
1,83 56

MrUnnamed
04-26-2010, 19:46
189 см - 71 кг

playhard1
04-26-2010, 21:37
185см 64кг

JackSparrow
05-02-2010, 19:48
170cm -55kg

Grassh0pper
05-02-2010, 20:29
1.80 - 78 Kg

SemperFidelis
05-02-2010, 20:32
182см 86 кг :)

asp1r1n94
05-03-2010, 17:38
На почти 16г. съм.
Височина: 180см
Тегло: 67кг.

Reaper93
05-03-2010, 17:41
16г.
170см
47кг :D:D

bloodyred
05-05-2010, 13:26
1,64
47 кг 8-)

firestone224
05-05-2010, 20:23
178-63 :)

l0llip0pP
05-05-2010, 20:36
153cm 44kg

DarknessAngel
05-10-2010, 21:23
170-52 за сега. 8-)

DaemonBoy
05-10-2010, 22:10
181см
73кг

girlche
05-10-2010, 22:21
40 кг , 163-4 см

Himik
05-11-2010, 10:58
180см
80 кг 8)

bloodysunrise
05-11-2010, 16:09
170/56

L0ST
05-11-2010, 21:01
Към 172-175, ддз точно.

58кг съм от доста време, макар че по РД-то бях качил 2-3 кг, добре че ги свалих :lol:

revolver
05-12-2010, 07:09
182см , 68 килограма 8-)

Shazzrah
05-12-2010, 20:40
184 по лична карта :) 80кг +- малко , не се тегля и меря много много :)

RedBoy
05-12-2010, 21:32
186 см 84 кг :)

kotver
05-13-2010, 12:50
191 - 86 kg : ))

reload1222
05-13-2010, 16:05
Попринцип тук и годините са важни но иначе 1,73м, 64кг

ozzy
05-13-2010, 17:40
На 16 съм тежа 95 кила и съм 182-3 см

yyoonnii
05-14-2010, 15:19
165 - 39 килца

CCCPSambo
07-02-2010, 15:19
183 80 kila 16 god

vaseto0o
07-02-2010, 20:10
187-8 см ------ 85кг ------- 16г.

pussucetka
07-08-2010, 19:26
1.65 - 54 :) .. Искамм да сваляя 4-5 кг .. :(

Tedchy
07-08-2010, 23:50
1.65 - 54 :) .. Искамм да сваляя 4-5 кг .. :(
Фитнес + правилно хранене и ще има ефект
По темата: 170 см-52кг :)

BiboW
07-09-2010, 06:42
Момче: 173 - 62 кг.

D3NG3rZ0N3
07-09-2010, 06:44
Трябва да качиш 10-тина кила.

LoveRetroMusic
07-09-2010, 18:21
165, 48-49 8-)

verii96
07-13-2010, 19:22
:grin: :P 163 & 49.8/9 :P :grin:

ivandimitrovVARNA
07-14-2010, 10:05
188/90 :)

remix1912
07-14-2010, 22:41
17г. 168см 54-55 кила.Нормата ми е 59-62 кила,но не знам как ще я стигна като имам толкоз бърз метаболизъм,ям много но не мога да кача повече от 1-2 килограма.Тренирам,мускулн ата маса ми е сръвнително добре,но не и телесната.Според друга таблима BMI съм някъде пък в нормата от 20 минимално в нормата аз съм 19 и нещо 20.Ама знам ще минимум трябва да съм някъде там 60-62 кила.Пил съм протеин 1 месец,качествен,но нямаше много ефект 1 кило вдигнах и само дето мускулна маса повече,гейнер не съм пил.

alex4o
07-15-2010, 14:00
е мъничка съм :oops: 18г - 156/42

EnglishMan
07-16-2010, 08:35
188 sm 78kg :)

YouAreAnIdiot
07-16-2010, 10:59
188 - 105+ kg

king95
07-16-2010, 11:02
178 см - 70 кг

dqvolcheto9
07-16-2010, 11:58
171-50 kg :)

purpledawn
07-16-2010, 14:13
165 / 54 някъде :Д

SHking
07-16-2010, 14:56
170/60

pirin4ever
07-16-2010, 18:52
178/68 кила :)

Sashakiss
07-16-2010, 20:15
187 см.

Зиме: 82
Лете: 76-77

Unendlich
07-16-2010, 21:42
Височина : 1.80
Кг: 53 (зимата ставам около 55)

момиче съм :)

xrusinka
07-17-2010, 11:53
168 - 43

Carmenn
07-17-2010, 20:05
173 - 58 :)

johnterry4
07-18-2010, 10:29
181см / 72 кг :smt040

danchobg
07-21-2010, 17:53
173 - 75 8) :grin:

DarknessAngel
07-21-2010, 21:47
170 см и около 53 кг ... :(

dakata987
07-21-2010, 23:46
180 см и 55 кг :)

pamii
07-22-2010, 08:51
161см/43кг 8-)

vaseto0o
07-22-2010, 09:47
дейба анароксиците :D

valentinadr
07-23-2010, 14:28
178 49kg

iwancho
07-23-2010, 14:46
170-1см. / 63кг.

vaseto0o
07-23-2010, 18:24
187см/85кг :-D

Kopu
07-26-2010, 20:33
183/4 - 73/4 кг

Smrazqvashta
07-26-2010, 22:34
176см. - 55кг.

theinfamous
07-29-2010, 10:04
Малко слабичък 185см./84кг.

vraca
07-29-2010, 22:05
65-70 кг 180-185 см на 15 съм

wheeliemaster
07-29-2010, 23:31
170 см, 62 кг

NqmamName
07-29-2010, 23:45
177
80 kl

notlike
08-01-2010, 09:22
174, варирам между 58 и 60 :)

xxelliexx
08-01-2010, 09:27
155 см - 40 кг :)

ludaponichka
08-01-2010, 12:09
168
52кг
8-) 8-)

Monnie
08-01-2010, 20:55
170 см - 60 кг :D

LokomotivPd
08-01-2010, 21:06
^ ее тебе искам да те видя :D.
171 см. 66 кг.

kzteam
08-02-2010, 09:10
19години
1.68 - 62 кг

spyro
08-02-2010, 09:14
189 см 80кг

JackSparrow
08-02-2010, 10:49
14 години
1.73м-57кг ..

PLAMENKO
08-02-2010, 10:56
За 1г. и половина станах абсолютната свиня :D
От 78кг. сега съм 95...
183см... свалям

fatrat
08-02-2010, 14:45
вие ми набивате яко комплекси бе :-o
1.83 на 76!

QkoGrozen
08-02-2010, 23:12
1.93 cm
80kg
18 godini :]

fatrat
08-03-2010, 09:08
вие ми набивате яко комплекси бе :-o
1.83 на 76!
За плъх си бая голям :razz:
хах.Аз дръпнах миналото лято иначе бях 1.50 :oops: :razz:

onqtam
08-03-2010, 12:58
1.80 80 кг.

noproblembitch
08-03-2010, 19:30
183 - 65... :( слаб съм, но ходя сериозно на фитнес и се надявам скоро това да се промени.

LuxurySk0B
08-04-2010, 12:40
Къв е смисъла?
Сигурен съм, че вече имаше такава тема или ако не е точно същата е подобна.

FunkyBoy
08-06-2010, 14:14
187 см.
80 кг.

PurpleSand
08-06-2010, 15:56
висока съм няякъде 1,64 ии тежа около 40 кг. 8-)

redbul2
08-06-2010, 16:37
Къв е смисъла?
Сигурен съм, че вече имаше такава тема или ако не е точно същата е подобна.

Смисълът е да се изфукаш. Като се бучиш всеки божи ден с анаполон, синтол, омнадрен, метан, дека и прочее "илачи",да разберат всички колко много мускули си натрупал с тези "добавки" :)

radeberger
08-06-2010, 22:30
1.86 - 76

nikoll4479
08-07-2010, 07:45
164 - 50 кг :( :(

mlakniwe2
08-07-2010, 14:16
180/40кг :)

HHristov
08-07-2010, 16:33
180/40кг :)
оле мале О.о момиче ли си ?

Chacho
08-07-2010, 17:20
180/40кг :)
оле мале О.о момиче ли си ?

Май не е землянка :D

sp33der
08-07-2010, 21:04
188-90

amnessia
08-13-2010, 13:57
160см/39кг Опитвам се да надебелея :lol:

ReaDy
08-13-2010, 16:04
170
Около 53 кила... 8-)

GD
08-13-2010, 17:47
1,83 и тежа 110кг :)

fastuka96
08-14-2010, 11:10
163 - 43 kg :grin:

SomethingWild
08-16-2010, 14:03
Всички много слаби се изкарахте .. по темата - 161, 50кг нисичка съм ама какво от това?!

brunder
08-16-2010, 16:15
Висок съм 163,164 и тежа 50,52килограма.

GVG
08-16-2010, 23:13
1.57см. (гномче) :D
43кг.

zlat11
08-17-2010, 11:15
167cm
49 кг :D

krizko
08-18-2010, 09:00
1.80м. - 64кг.

aSsiinka
08-19-2010, 15:25
1.65 * 50kg :P s1mm az

nihat1
08-22-2010, 11:03
165-54 kg :::

HolyRollerNovocaine
08-22-2010, 18:39
168 см
46 кг

момиче съм

LuxurySk0B
08-22-2010, 18:48
баси слабистите

K0rTexXx
08-22-2010, 21:29
около 1.80 - 1.82 и тежа точно 75 кила :)

Backspace93
08-23-2010, 14:00
1.75 - 53кг. :o

HandOFDooM
08-25-2010, 20:52
181 см
70 кг 8)
и аз така самоче 184 -72

babyy123
08-27-2010, 19:03
163см
44кг

LifeFitness0
08-27-2010, 20:58
185см 85кг(средно- +/- 1-2) :)

Force_bladeR
08-27-2010, 23:28
Тук 75% могат да се крият зад стълбове...

DaNGeRousLy
08-28-2010, 07:26
1.75 см

65 кг

Faely
08-28-2010, 09:55
~1.65 и 44 кг.

vasstop
08-30-2010, 15:57
1.80 см
77 кг

Ekoto
09-01-2010, 09:26
178
67 kg

Ekoto
09-01-2010, 09:38
178-67

InloVeGirl27
09-02-2010, 15:53
174/59-60

Monnie
09-02-2010, 19:48
170см
59кг

ToXiCtHeBeSt
09-02-2010, 20:52
173

60

playhard1
09-02-2010, 21:48
186см

66.7кг

maksimal
09-03-2010, 09:29
175 - 54

valentinadr
09-06-2010, 16:33
178 48-49kg :D

questions
09-06-2010, 16:37
175 см
65 кг
15 г.

fr3aks7er
09-06-2010, 16:50
186 см без обувки
81 кг
15 год.
6% телесни мазнини

Ares
09-06-2010, 23:32
178-9 cm
73кг.
17г.
male :wink:

shinkyokushin
09-07-2010, 04:54
~1.65 и 44 кг.

Faely определено е момиче :)

n00way
09-07-2010, 21:13
1,63-1,64 59кг
39%мускули
25%мазнини
6кг кокали
др вода :))))
Така показва кантара.

chester849
09-08-2010, 11:13
180 - 70

Anayleed
09-09-2010, 13:24
163-50

BrianJohnsonFan
09-10-2010, 08:08
100 кила
120 см

:grin:


на кой му пука колко тежа и колко съм висока :)

sashow
09-10-2010, 16:53
1.85см; 68кг :grin:

shinkyokushin
09-10-2010, 19:06
1.85см; 68кг :grin:
скелет :grin:


:D :D :razz:

IoNiiTyYy
09-10-2010, 19:16
160 см - 44 кг

shinkyokushin
09-10-2010, 19:19
160 см - 44 кг


ше сгрешим с тия мерки и форми за грях :grin: :grin:

IoNiiTyYy
09-10-2010, 19:23
8-)

awerw
09-10-2010, 19:57
160 см - 44 кг


ше сгрешим с тия мерки и форми за грях :grin: :grin:
Гледай го чакал грозен, само гледа някое момиче с хубави поакзатели да напише коментар и веднага почва я зарибява :-x
:lol:

LifeFitness0
09-10-2010, 20:02
160 см - 44 кг


ше сгрешим с тия мерки и форми за грях :grin: :grin:
Гледай го чакал грозен, само гледа някое момиче с хубави поакзатели да напише коментар и веднага почва я зарибява :-x
:lol:Човека иска да си загуби поне интернет детствеността :lol: :lol:

shinkyokushin
09-10-2010, 20:09
абе ей кво толкова съм казал просто правя некаф майтат неможем сички да сме задръстени като васко и awerw и най вече spainn :razz: :razz:

IoNiiTyYy
09-10-2010, 20:12
я се успокойте и оставете тялото ми намира :lol: :lol: :lol:

shinkyokushin
09-10-2010, 20:21
никой не го е вземал за да го оставя......




п.с: все още 8-)

IoNiiTyYy
09-10-2010, 20:28
да има време :lol:

awerw
09-10-2010, 20:30
и ти се осмеляваш да ми казваш задръстен :smt075

shinkyokushin
09-10-2010, 20:32
да има време :lol:

абе няма много време нали знаеш че хубавите неща стават бавно а прекрасните мигновенно :)

LifeFitness0
09-10-2010, 20:33
да има време :lol:

абе няма много време нали знаеш че хубавите неща стават бавно а прекрасните мигновенно :)Ахххх...разтопих се от любов.
Леко леко секси 8)

shinkyokushin
09-10-2010, 20:41
супер ще пробвам :grin: :grin: :grin:

IoNiiTyYy
09-10-2010, 20:44
O.O къде попаднах :lol:

shinkyokushin
09-10-2010, 20:49
O.O къде попаднах :lol:


и аз това да кажа :shock: :shock:

LifeFitness0
09-10-2010, 20:51
O.O къде попаднах :lol:


и аз това да кажа :shock: :shock: :razz: :razz: Ти верно я хареса без да си я виждал.

LifeFitness0
09-10-2010, 20:54
То било заради името :razz: :razz: :razz: :razz:

shinkyokushin
09-10-2010, 21:02
да има нещо вярно да ама те изкефи брадчедката с това име а?! :grin: :grin:

shinkyokushin
09-10-2010, 21:21
нема да ти вържат ако случайно това стане ще те банна в живота :)

Munika123
09-14-2010, 18:17
висока 150 .. тегло 40-41 :grin: джобно гадже :D :-)

Greennight
09-14-2010, 18:22
1.78-67 кила и даже изглеждам едър...сигурно е,щото още съм малък.

Bob0
09-14-2010, 19:07
Висок съм 185 и тежа 90 килограма :)