PDA

View Full Version : Не се сещам за заглавие



kingkong23
04-14-2010, 17:11
Значи скоро ще излизаме с една приятелка която харесвам и незнам как да постъпя да разчупя леда смисъл такъв да ме хареса да си изкараме приятно и да го помни дълго и с усмивка :) моля даите съвети и моля също без излишни и тъпи коментари :)

crawler92
04-14-2010, 17:21
Обясни поне малко по подробно де,отколко време се познавате,що за човек е.. какво да правиш..ами бъди себе си най-вече и каквото стане..стане има много риби в морето,както се казва.Успех :?

Priceless
04-14-2010, 17:22
Цяла тема има за това, брат. ЦЯЛА. При това важна.

fenastz
04-14-2010, 17:28
Аз пък не се сетих за отговор. Така де, говори й за нея.

Valento
04-14-2010, 17:49
Цяла тема има за това, брат. ЦЯЛА. При това важна.

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

Ето я темата която каза колежката .... прочети внимателно,ще ти е от полза!

Nakadah
04-14-2010, 18:25
Значи скоро ще излизаме с една приятелка която харесвам и незнам как да постъпя да разчупя леда смисъл такъв да ме хареса да си изкараме приятно и да го помни дълго и с усмивка :) моля даите съвети и моля също без излишни и тъпи коментари :)

:razz: :razz: :razz: :razz:

извинявай, ма такива детински теми просто... :razz:

soul1199
04-14-2010, 19:19
Значи скоро ще излизаме с една приятелка която харесвам и незнам как да постъпя да разчупя леда смисъл такъв да ме хареса да си изкараме приятно и да го помни дълго и с усмивка :) моля даите съвети и моля също без излишни и тъпи коментари :)

:razz: :razz: :razz: :razz:

извинявай, ма такива детински теми просто... :razz:е стига де,кво толкова,човека се притеснява//към автора:дадаха ти линк към оная тема,успех на срещата :)