PDA

View Full Version : Въпрос за Facebook



gost89
04-14-2010, 17:56
Здравейте, значи има един въпрос за въпросния сайт. Значи принципно там си имам снимки, които са така да се каже, само за приятели :D Но сега искам и да поканя, как да се изразя, абе хора, които не бива да виждат тези снимки. Нали там от настройките на сигурността може да ограниш определени хора, да не ти виждат снимките и видеото, но предполагам ще им излезне, че нямат достъп или нещо такова и ще разберат, че има нещо. Та искам да попитам, може ли по някакъв начин, примерно да сложа снимките, които не искам да виждат в един албум и просто да не им се показва, да не разбират, че го има и примерно, ако ме отбележат на нова снимка, пак да не я виждат. Малко сложно стана, надявам се, сте ме разбрали и това е възможно да се направи.

doomkillerr
04-14-2010, 19:44
Да можеш да го направиш това по следния начин... След като си създадеш албума или вече си го създъл, отваряш от страницата на "Facebook"-а "Настройки" -> "Настройки за сигурността" - "Информация за профила" - "Фотоалбуми - (бутона) Настройки на редактирането". Там ще можеш да си избереш за всеки един албум, кой може да го вижда: всички, приятели на твойте приятели, само приятели или само определени хора... :)

Успех от мен! :wink:

gost89
04-14-2010, 19:55
Блогодаря ти много ! Само още нещо, че забравих, лошото в случая е че снимките са качени от друго хора и са ме отбелязали на тях, примерно си създадох албум, ама как мога да си ги преместя, щото като цъкна на снимката не ми дава нищо, или като са качени от други не мога ?

doomkillerr
04-14-2010, 20:04
Блогодаря ти много ! Само още нещо, че забравих, лошото в случая е че снимките са качени от друго хора и са ме отбелязали на тях, примерно си създадох албум, ама как мога да си ги преместя, щото като цъкна на снимката не ми дава нищо, или като са качени от други не мога ?

В такъв случай въпросния човек, трябва да това което ти обясних, защото ти нямаш достъп до качените от него снимки!