PDA

View Full Version : Нормално ли е ?



maksimal
04-14-2010, 18:29
Значи на 14 съм.Тренирам.. И обиколката на ръката ми ( бицепса и трицепса ест :D ) е 29 - 31 см.. Норманлно ли е или е малк0?? :-o

ZipFail
04-14-2010, 19:11
Аз на 14 едва ли и 25 съм имал...ама си зависи и от височината ;)

maksimal
04-14-2010, 19:18
Аз на 14 едва ли и 25 съм имал...ама си зависи и от височината ;)

175-77см

CoNviCt
04-14-2010, 19:25
кажи си килограмите бе льо..
ако си повече от 55 е нормално,ако си повече от 60-65 е слаба работа..

maksimal
04-14-2010, 19:31
кажи си килограмите бе льо..
ако си повече от 55 е нормално,ако си повече от 60-65 е слаба работа..


ТИ БАВНО РАЗВИВАЩ ЛИ СИ ? Я СЕ ВГЛЕДАЙ В КОМЕНТАРА МИ ПО ГОРЕ!

CoNviCt
04-14-2010, 20:23
кажи си килограмите бе льо..
ако си повече от 55 е нормално,ако си повече от 60-65 е слаба работа..


ТИ БАВНО РАЗВИВАЩ ЛИ СИ ? Я СЕ ВГЛЕДАЙ В КОМЕНТАРА МИ ПО ГОРЕ!
а?

maksimal
04-15-2010, 11:20
Ем височина 177см. и тегло 57кг

CoNviCt
04-15-2010, 12:51
eми нормално е,много зависи..

ZipFail
04-15-2010, 14:01
Доста си е да ти кажа, аз ходя с един приятел на фитнес той 175 см. и 70 кг има 34 см. ръка..

CoNviCt
04-15-2010, 14:08
е то един приятел има 38 ръка само от сланина 8-)

Myrth
04-15-2010, 14:11
Нормално малко е. На тези килограми и височина не може да е много повече.

WrongLife
04-15-2010, 16:32
Нормално малко е. На тези килограми и височина не може да е много повече.
Според мен е малко, но това е мое мнение

lelele4
04-16-2010, 11:55
Значи на 14 съм.Тренирам.. И обиколката на ръката ми ( бицепса и трицепса ест :D ) е 29 - 31 см.. Норманлно ли е или е малк0?? :-o

хахаха лапе пускаш шибани теми много голям разбирач си на фитнес на тема хранене бе ХАХАХахаха 14 год лапе с рака 29 си ти и нищо повече така ще си останеш до гроба !!!!!

kantonecApetur4
04-16-2010, 12:17
начи и аз сам на 14 висок сам 183 и тежа 93 кила а ръката ми е 37 (почти чист мускул) :)

lelele4
04-16-2010, 12:43
начи и аз сам на 14 висок сам 183 и тежа 93 кила а ръката ми е 37 (почти чист мускул) :)


има разлика между чиста мускулна маса и почти чиста мускулна маса ........

SemperFidelis
04-16-2010, 14:06
Почти всичките сте супер смешни, стига сте се "зобали" във форума - като сте такива разбирачи и културяги айде марш във фитнеса... или си правите серийки вкъщи с тенджерата.
На 14-15 години, комплексирали се, тръгнали да се правят на разбирачи...
Във форума има 1-2 човека, които наистина да разбират от хранене и режими - вие прочетете 2 мнения и айде професори.
Нали сте много "големи", к'во напълнихте форума с детски простотии.

Valento
04-16-2010, 14:37
Почти всичките сте супер смешни, стига сте се "зобали" във форума - като сте такива разбирачи и културяги айде марш във фитнеса... или си правите серийки вкъщи с тенджерата.
На 14-15 години, комплексирали се, тръгнали да се правят на разбирачи...
Във форума има 1-2 човека, които наистина да разбират от хранене и режими - вие прочетете 2 мнения и айде професори.
Нали сте много "големи", к'во напълнихте форума с детски простотии.

+1
другото което е най-важното е гена,като бях на 14-15 години бях слабичък със сигурно 21...25-6 ръка ... каот станах на 17 - 18 започнах фитнес и ръката ми стана 36 , 37 без разни добавки,медикаменти...всичк о е до ген .... можеш да блъскаш и да зобиш като животно и да не ти се лепи ... отиди до личната лекарка ако се притесняваш или на диетолог да ти направи режим за покачване на килограми или просто си ходи на фитнес да подържаш тялото .... запомни че мускули се правят с много пот в залата и мноого воля и търпение ако бързаш за някаде взимай иглите и хормон на растежа и си готов за 2 месеца !

lelele4
04-16-2010, 14:55
Почти всичките сте супер смешни, стига сте се "зобали" във форума - като сте такива разбирачи и културяги айде марш във фитнеса... или си правите серийки вкъщи с тенджерата.
На 14-15 години, комплексирали се, тръгнали да се правят на разбирачи...
Във форума има 1-2 човека, които наистина да разбират от хранене и режими - вие прочетете 2 мнения и айде професори.
Нали сте много "големи", к'во напълнихте форума с детски простотии.


абе палячо ти си некфо тапо лапе не сам на 14 , 15 години май ти си на толко те еба в скапаняка ........ говориш детски истории ае марш в кенефа да го чистиш ще еба в помяра скапан сигурно си някое хейтарче което 1 ден не е стапвало в зала и спори ае марш бе грозния ........

lelele4
04-16-2010, 14:57
Почти всичките сте супер смешни, стига сте се "зобали" във форума - като сте такива разбирачи и културяги айде марш във фитнеса... или си правите серийки вкъщи с тенджерата.
На 14-15 години, комплексирали се, тръгнали да се правят на разбирачи...
Във форума има 1-2 човека, които наистина да разбират от хранене и режими - вие прочетете 2 мнения и айде професори.
Нали сте много "големи", к'во напълнихте форума с детски простотии.

+1
другото което е най-важното е гена,като бях на 14-15 години бях слабичък със сигурно 21...25-6 ръка ... каот станах на 17 - 18 започнах фитнес и ръката ми стана 36 , 37 без разни добавки,медикаменти...всичк о е до ген .... можеш да блъскаш и да зобиш като животно и да не ти се лепи ... отиди до личната лекарка ако се притесняваш или на диетолог да ти направи режим за покачване на килограми или просто си ходи на фитнес да подържаш тялото .... запомни че мускули се правят с много пот в залата и мноого воля и търпение ако бързаш за някаде взимай иглите и хормон на растежа и си готов за 2 месеца !


гена ти не е най важното примерно ако качваш бавно ще увеличиш дневните хранения не 3 пати на ден а поне 8 пати на ден тогава вече гена не важи ;) разбирасе с добри тренировки и добро хранене ше си покачиш мускулна маса и добро вастановяване .........

SemperFidelis
04-16-2010, 14:58
Почти всичките сте супер смешни, стига сте се "зобали" във форума - като сте такива разбирачи и културяги айде марш във фитнеса... или си правите серийки вкъщи с тенджерата.
На 14-15 години, комплексирали се, тръгнали да се правят на разбирачи...
Във форума има 1-2 човека, които наистина да разбират от хранене и режими - вие прочетете 2 мнения и айде професори.
Нали сте много "големи", к'во напълнихте форума с детски простотии.


абе палячо ти си некфо тапо лапе не сам на 14 , 15 години май ти си на толко те е** в скапаняка ........
Може би си прав, на по-малко си явно... аз съм на 17... вместо да го избиваш на интернет хулиганство посещавай малко часовете по български в училище.

lelele4
04-16-2010, 14:59
Почти всичките сте супер смешни, стига сте се "зобали" във форума - като сте такива разбирачи и културяги айде марш във фитнеса... или си правите серийки вкъщи с тенджерата.
На 14-15 години, комплексирали се, тръгнали да се правят на разбирачи...
Във форума има 1-2 човека, които наистина да разбират от хранене и режими - вие прочетете 2 мнения и айде професори.
Нали сте много "големи", к'во напълнихте форума с детски простотии.


абе палячо ти си некфо тапо лапе не сам на 14 , 15 години май ти си на толко те е** в скапаняка ........
Може би си прав, на по-малко си явно... аз съм на 17... вместо да го избиваш на интернет хулиганство посещавай малко часовете по български в училище.


ей келеш по цял ден си на компа бе само рефрешваш страницат на тоя форум и спамиш ...... аз не пиша презентация пиша на лешници като тебе такаче не ме учи .... ти влизай в часовете по балгарски в училище ако още не си в детската градина ........ можеби си прав ти не си на 17 а на 7 бе паляк аз сам на 17 ти си на по малко и от 7 келеш скапан като не разбираш не се обаждай ако те хвана щи счупа ребрата кфо кебичиш по цял ден на компа в вас бе 10 годишно лапе насрано .......

fr33runner
04-16-2010, 15:29
Гена не решава нищо. :)

Valento
04-16-2010, 16:20
Гена не решава нищо. :)

Имаше едно момче в залата в която ходя,на 25 години,взимаше протеин,амино и глутамин....от него знам че когато е започнал да тренира ръката му е била 32..слаб и висок е ... след 2 години и 6 месеца (така знам от него) приемане на тези вешества ръката му е станала 36.5 ... ходил е на лекар и са му казали да спре да приема тези добавки защото оргаизма му не приема и не развива вещесвата от тях... "не зависи от гена" :)

Myrth
04-16-2010, 16:54
ХАХАХА това е колосална глупост. Ако организмът му не приемаше тези вещества, протеин, глутамин и амино, той изобщо нямаше да е жив сега. Ако лекар му го е казал това, значи не е никакъв лекар. Кажи ми как ще оцелее един жив организъм, ако метаболизмът му не е способен да осъществява обмяна на амино и протеин??

Chacho
04-16-2010, 16:58
Понякога не се усвояват, поради ниски нива на определени ензими и хормони (и други, по-специфични усложнения).

maksimal
04-16-2010, 17:06
Значи на 14 съм.Тренирам.. И обиколката на ръката ми ( бицепса и трицепса ест :D ) е 29 - 31 см.. Норманлно ли е или е малк0?? :-o

хахаха лапе пускаш шибани теми много голям разбирач си на фитнес на тема хранене бе ХАХАХахаха 14 год лапе с рака 29 си ти и нищо повече така ще си останеш до гроба !!!!!

ти няа ли млк е тъп паляк шибан... почваш ме нервиш насякаде пускаш шибани теми или коментари...

но спокс.. неа падна до твойто ниво>,,... 8)

ПП: ти кфо са праиш е сиг си некаф дебелак дето само стои пред компа и се перчи... аз кат сам на 14 кф0 пр0блем.. ти сиг си още на 10 :razz: