PDA

View Full Version : какво да направя?



loveinmyheart
04-14-2010, 19:03
на 14 съм,момиче и харесвам едно момче ,аз мисля че ме мрази...защото винаги приятелите ми ме излагат когато той дойде.между другото той харесва едно момиче,което ми е приятелка (ети) ,предложи и тя му каза не но той все още я харесва ,а мен не ме харесва и просто незнам какво да правя,не мога да го заговоря,а и на всичкото отгоре знае ,че го харесвам,защото ети му каза когато го разбра. ми help ,незнам какво да правя.... малко детинско изглежда ама... :D пишете мнения

DinViesel
04-14-2010, 19:08
От възрастта е..ще ти мине. :D шегувка
Ами не знам и аз..като толкова го харесваш иди и си говори с него. Нищо лошо няма да стане. Пък току виж и спрял да те "мрази". :]

nIkEnCeTy_bE
04-14-2010, 20:20
Остави го, не си заслужава. Пораснете. Ще си намериш някой друг.

Tempest
04-14-2010, 20:44
защо когато примерно както е в случая, момичето е отказало на момчето и той трябва автоматично да е спрял да я харесва... все едно хората сме роботи и когато 1 команда не се изпълни, изпълняваме друга... ако си чувала за двоична бройна система - за неговия процесор тя е 1цата, ти си 0та... ако не си ме разбрала - той харесва нея, колкото и да се мъчиш, няма да хареса теб изведнъж... може да те хареса ако почнеш да се променя, но пак - няма да хареса теб, а тая, в която си се превърнала.. и оттам почват проблемите на обществото - за да се харесаме се променяме, човека отсреща забелязва това и почва да ни върти на малкия си пръст...

Rounder
04-14-2010, 20:50
не знаеш колко си прав (от опит казвам)

Tempest
04-14-2010, 20:55
не знаеш колко си прав (от опит казвам)

аз няма да говоря ако не знам какво говоря ;)

loveinmyheart
04-15-2010, 15:46
защо когато примерно както е в случая, момичето е отказало на момчето и той трябва автоматично да е спрял да я харесва... все едно хората сме роботи и когато 1 команда не се изпълни, изпълняваме друга... ако си чувала за двоична бройна система - за неговия процесор тя е 1цата, ти си 0та... ако не си ме разбрала - той харесва нея, колкото и да се мъчиш, няма да хареса теб изведнъж... може да те хареса ако почнеш да се променя, но пак - няма да хареса теб, а тая, в която си се превърнала.. и оттам почват проблемите на обществото - за да се харесаме се променяме, човека отсреща забелязва това и почва да ни върти на малкия си пръст... разбрах те.... просто ме е яд че няма какво да направя ,знам че няма как от нищото да ме хареса :o ,няма да си променям личността заради него.... яд ме е че няма как да стане,не ме мрази но съм си втълпила ,че не съм му приятна,а и за него съм просто една от многото защото... ами той използва момичетата ,всяка която му предложи той приема и дори и да не я харесва се целуват,познавам го много добре... така беше с предишната му приятелка.... ми незнам какво да правя,дали ако му предложа и той приеме надявам се ще се опознаем и той можеби ще ме хареса... ??? :grin: :grin: :grin:

nefchi_bs
04-15-2010, 16:35
Има има ся щи дам един докумет да видиш..