PDA

View Full Version : First kiss



hahaviq2
04-14-2010, 19:24
Здравейте!
Първо да кажа, че видях темата по-долу с почти същото заглавие, но там не открих отговор на моя въпрос, който е:
С едно момиче се виждаме много често, разхождаме се, седим по кафенета, пейки какво ли не.И двамата се харесваме и искаме нещата да продължат напред.Сега сме на ниво прегръдки :-D , но аз искам и нещо повече - целувка.Нямам опит нито в целувките, нито в това да предразположа себе си и Нея към това.Мислих много, но или ме хваща страх, или започвам да си мисля, че не е добра идея.Сложното в този случай е, че момичето е леко не сериозно и постоянно се смее и прави щуротиики и не си представям как ще трябва да я предразположа.Всъщност, въпрос не зададох, но мисля, че схванахте главната идея! :)
Ако може дайте по някой съвет! ;) :)

Blume
04-14-2010, 19:27
Щом прави щуротийки ..направи се на разсеян ии я изненадай с целувка .. е така докато си седите иии я целуни :-) :)

Nakadah
04-14-2010, 19:31
на колко си бе момче? 12? е тогава не ти трябва целувка..

SpOrTs_GiRl
04-14-2010, 19:32
Аааа не го прави това с изненадващата целувка.. не не не :D .. Веднъж (много отдавна) ми се случи нещо подобно на твоята история.. и в момента, в който той ме целуна изненадващо, колкото и да съм го искала, първото нещо, което си помислих беше .. "а бе кво прави тоя о.О " ... дойде ми изневиделица !! :D
Шегата настрана, но няма какво да го мислш - момента ще дойде от само себе си.. точно, когато трябва.. :)

SpOrTs_GiRl
04-14-2010, 19:33
Аааа не го прави това с изненадващата целувка.. не не не :D .. Веднъж (много отдавна) ми се случи нещо подобно на твоята история.. и в момента, в който той ме целуна изненадващо, колкото и да съм го искала, първото нещо, което си помислих беше .. "а бе кво прави тоя о.О " ... дойде ми изневиделица !! :D
Шегата настрана, но няма какво да го мислш - момента ще дойде от само себе си.. точно, когато трябва.. :)

hahaviq2
04-14-2010, 19:34
на колко си бе момче? 12? е тогава не ти трябва целувка..
еби си майката....
Все повече се убеждавам, че в България смисъла на един форум отдавна се е изгубил...

Nakadah
04-14-2010, 19:36
на колко си бе момче? 12? е тогава не ти трябва целувка..
е** си майката....
Все повече се убеждавам, че в България смисъла на един форум отдавна се е изгубил...

ИЗВИНЕТЕ ЗА СПАМА:

абе момче, ти кво зимаш? аз те попитах 1 прост въпрос, но като видях отговора, съм убеден че си на 11 и че нещо мацката не те харесва... Много лесно да псуваш на майка, ма на тебе приятно ли ти е тебе да те псуват?

ПС: АЗ НЕ ЖИВЕЯ В БЪЛГАРИЯ ОТ МНОГО ВРЕМЕ, ДА В БЪЛГАРИЯ СТЕ ЗЛЕТАЦИ!

Край на спама 8)

hahaviq2
04-14-2010, 19:37
Аааа не го прави това с изненадващата целувка.. не не не :D .. Веднъж (много отдавна) ми се случи нещо подобно на твоята история.. и в момента, в който той ме целуна изненадващо, колкото и да съм го искала, първото нещо, което си помислих беше .. "а бе кво прави тоя о.О " ... дойде ми изневиделица !! :D
Шегата настрана, но няма какво да го мислш - момента ще дойде от само себе си.. точно, когато трябва.. :)
Да, и аз си мисля, че моментът ще дойде, но мисля, че докато дойде той ще е прекалено късно - или тя ще е изгубила интерес или ще ме помисли за nerd. :D
Едно нормално момиче е готово да чака, но за нея не съм сигурен... кой знае какво може да и скимне във всеки един момент... :(

hahaviq2
04-14-2010, 19:44
Не, не ми е приятно да ме псуват!А нормално ли е да те съдят по написан кратък текст от теб??Преположи, че ако наистина не съм на 11, няма да ми е приятно да чета написаното от теб и няма да ми станеш "приятен събеседник".
BTW защо изобщо се заяждаш?!?Много по-лесно щеше да бъде и за двама ни, ако небеше написал първия пост.

И като сме злетаци, що пишеш тука ??

DaemonBoy
04-14-2010, 19:49
Хаха, Nakadah се върна! :grin: :lol:

S_L_A_D_U_R_K_A
04-14-2010, 19:59
Всеки е минал през този път в началото. Нищо страшно няма! Отпусни се! Мястото не е от кой знае какво значение. Успех!

Rounder
04-14-2010, 20:15
Първо можеше да си пуснеш темата на български,не да пишеш на англ.
недей псува такъв,ако не смееш да го кажеш на отсрещният в лицето!

ъъ,щом питаш за такива работи,маи още не ти е време...ми щом излизате,значи и тя има някакви чувства към теб,ако нямаше,просто нямаше да се стигне до тук.
така че просто си и кажи какво чувстваш и така.
това с изненадващата целувка не го прави,може някой шамар да изядеш.

Nakadah
04-14-2010, 20:16
Първо можеше да си пуснеш темата на български,не да пишеш на англ.
недей псува такъв,ако не смееш да го кажеш на отсрещният в лицето!

ъъ,щом питаш за такива работи,маи още не ти е време...ми щом излизате,значи и тя има някакви чувства към теб,ако нямаше,просто нямаше да се стигне до тук.
така че просто си и кажи какво чувстваш и така.
това с изненадващата целувка не го прави,може някой шамар да изядеш.

след шамар е най яко 8-)

mnmlstar
04-14-2010, 20:20
Щом прави щуротийки ..направи се на разсеян ии я изненадай с целувка .. е така докато си седите иии я целуни :-) :)
+1 просто се отпусни и то само ще ти дойде от вътре :) :) :) :)

hahaviq2
04-14-2010, 20:24
Първо можеше да си пуснеш темата на български,не да пишеш на англ.
недей псува такъв,ако не смееш да го кажеш на отсрещният в лицето!

ъъ,щом питаш за такива работи,маи още не ти е време...ми щом излизате,значи и тя има някакви чувства към теб,ако нямаше,просто нямаше да се стигне до тук.
така че просто си и кажи какво чувстваш и така.
това с изненадващата целувка не го прави,може някой шамар да изядеш.
Тя знае какво чувствам, както и обратното!Просто не спира да говори за някакви глупости и не може да се стигне до сериозен разговор... :?
п.п.Не казвайте, че тя не е за мен, защото няма такава алтернатива в момента. :D

Nakadah
04-14-2010, 20:26
Първо можеше да си пуснеш темата на български,не да пишеш на англ.
недей псува такъв,ако не смееш да го кажеш на отсрещният в лицето!

ъъ,щом питаш за такива работи,маи още не ти е време...ми щом излизате,значи и тя има някакви чувства към теб,ако нямаше,просто нямаше да се стигне до тук.
така че просто си и кажи какво чувстваш и така.
това с изненадващата целувка не го прави,може някой шамар да изядеш.
Тя знае какво чувствам, както и обратното!Просто не спира да говори за някакви глупости и не може да се стигне до сериозен разговор... :?
п.п.Не казвайте, че тя не е за мен, защото няма такава алтернатива в момента. :D

ако така се държиш и с нея, аз се чуда как така още ти говори :lol:

DaemonBoy
04-14-2010, 20:30
Абе Nakadah де се погуби, че без тебе не беше същото! :lol:

CwalkIn
04-14-2010, 21:05
Еми пич,виж при мен как стана.. излязах с мацката навън,поразходихме се,поговорихме си,седнахме на 1 пейка.. гушнахме се и просто.. я поглеждаш и целуваш,не е сложно :grin:

hahaviq2
04-14-2010, 21:23
Еми пич,виж при мен как стана.. излязах с мацката навън,поразходихме се,поговорихме си,седнахме на 1 пейка.. гушнахме се и просто.. я поглеждаш и целуваш,не е сложно :grin:
Като не спира да говори е сложно! :D:D:D:D
Ако я помоля да замълчи, ще получа отговор "К'во?" или "Що?, или "Кажи!" . :D

Rebus
04-15-2010, 09:39
ПС: АЗ НЕ ЖИВЕЯ В БЪЛГАРИЯ ОТ МНОГО ВРЕМЕ, ДА В БЪЛГАРИЯ СТЕ ЗЛЕТАЦИ!



"Акъл море ....." ..Не забравяй от къде си тръгнал,някой ден може да се върнеш там. :x