PDA

View Full Version : Проблем с косата - момче



ltgreen
04-14-2010, 19:53
:D имам много огромни проблеми, а такива простотии не мога да разреша . Имам едно щтръкнало на главата няма оправия. :( точно като на това човече, ама отзад :D ... с гел го замазвам - не става, с лак ли кво жената го пръска - не става, с чорап на главата ако трябва ще спа за да ми се махне тва кукуриго :shock: След душ съм така, сутринта съм така :D По едно време си вдигах косата с гел на иглички само заради тая простотия :D

Имам много гъста коса, къпя се всяка вечер с уошенгоу... Едва ли е от това ама май съм дефектен

Вярвам че женската аудитория тук ще ми помогне да намеря решение :razz:

Nakadah
04-14-2010, 19:57
:D имам много огромни проблеми, а такива простотии не мога да разреша . Имам едно щтръкнало на главата няма оправия. :( точно като на това човече, ама отзад :D ... с гел го замазвам - не става, с лак ли кво жената го пръска - не става, с чорап на главата ако трябва ще спа за да ми се махне тва кукуриго :shock: След душ съм така, сутринта съм така :D По едно време си вдигах косата с гел на иглички само заради тая простотия :D

Имам много гъста коса, къпя се всяка вечер с уошенгоу... Едва ли е от това ама май съм дефектен

Вярвам че женската аудитория тук ще ми помогне да намеря решение :razz:

споко брато
и аз иам такова. Кво ли не съм пробвал, не се маха
хаха

dark40
04-14-2010, 20:02
споко и аз имам ама отгоре на главата и то защото имам 2 врътки :-D ,вземи си вакса аз използвах тази на ТАФТ но сега се постригах доста късо

ltgreen
04-14-2010, 20:08
Аз точно щото се постригах късо почна да ми стърчи - имам мн гъста коса

Nakadah
04-14-2010, 20:30
Аз точно щото се постригах късо почна да ми стърчи - имам мн гъста коса

просто пострижи това дет стърчи малко повече, така че да направиш заблудата! то пак го има, ма не се вижда...

аз така права...

daru6a1
04-15-2010, 10:23
Пострижи го по-късо , няма да си личи тъй като прочетох че си с гъста коса : ] С вакса за коса пробвал ли си :)

Stellsy
04-15-2010, 12:45
Това стърчащото както го наричаш ти мисля че се казва въртел .. подстригвай го по-късо. Не мисля, че с нешо ше можеш да го оправиш..

ltgreen
04-15-2010, 16:45
Като ми беше по-дълга косата не си личеше защото лягаше, сега съм късо и си личи :D

Neopitom3na
04-15-2010, 17:25
изчакай я да порасне отново... а през това време може да я правиш на бодлички :)

nana26
04-15-2010, 18:24
може да я подстрижеш още по късо,смисъл нещо такова http://www.slava.bg/images/galleries/495/brad_pitt__jen.jpg 8-)