PDA

View Full Version : Малко разяснение за френулумтомия



ivanpetkanov
04-14-2010, 19:55
Здравейте . Проблема ми е това , че свършам доста по-бързо от обичайното и един лекар ми препорача да ме оперира и по точно да се направи френулумтомия . Ако някой е зпознат с това и знае повече информация , моля да сподели . Всякакъв вид информация , ще ми е полезен.

SK0RP10N
04-14-2010, 21:12
Барабар с обрязването, бях подложен и на това "удоволствие" (имах придобита фимоза).
Мен ме оперираха с пълна упойка, така че не мога да ти кажа много от операцията, болка нямаше, абсолютно никаква като се събудих, както и когато и да било (освен първите дни по време на ерекециите има леко наболяване, но не е нещо фатално).
Мястото се зашива с конци, които за 10тина дни падат и всичко зараства за около месец напълно :)
Можеш да вървиш да чукаш още на 2-3 ден :)

ivanpetkanov
04-14-2010, 21:14
Поради каква причина си направи френулумтотомия и обрязването .

Извинявай не прочетох . Имал си фимоза .Ясно
След това издържаш ли повече при секс ?

earthquaker
04-15-2010, 08:18
юздичката е най-чувствителната част от пениса и е възможно при премахването й, да се удължи половия акт. не знам, дали това е честа практика, но ми звучи логично. щом и лекар ти го е казал..

Alex3nd
04-15-2010, 16:30
Здравейте . Проблема ми е това , че свършам доста по-бързо от обичайното и един лекар ми препорача да ме оперира и по точно да се направи френулумтомия . Ако някой е зпознат с това и знае повече информация , моля да сподели . Всякакъв вид информация , ще ми е полезен.
Няма начин трябва да те оперира, ако искаш да се влоши положението и да свършваш още по-бързо.