PDA

View Full Version : Защо



CherryS
04-14-2010, 20:09
Не знаех темата за къде е за това ще я пусна и тук:

се смея на глупости :razz:

Много ми е смешно когато някой ми покаже пръст :razz: или от преди малко:

Ж. каза: ee silvesture tuk li si
- * Cherry ; * каза: da
- * Cherry ; * каза: :D
Ж. каза: :D
- * Cherry ; * каза: (rofl)
- * Cherry ; * каза: az sm silwestyr
- * Cherry ; * каза: :)
Ж. каза: da az sum dqdo mraz

на тва паднах от стола :razz: илиии аве общо взето на всичко :razz: дори понякога като ме погледне някой сериозно и аз умирам от смях :razz: честно да ви кажа, НЕ МОГА ДА БЪДА/ ДА СЕ ДЪРЖА сериозно :( това лошо ли е? :-o



Ама ама те ми казват нещо сериозно а аз седя и се хиля като първия идиот :razz: и разсмивам този срещу мен :razz: и много хора ми се карат за тва, защото понякога не ги оставям да се разплачат 8-) Дори и от госпожите ми става смешно :razz:

gree_girl
04-14-2010, 20:15
Ако това е истина, може би нещата ще се променят, когато ти се случи нещо кофти или ако се поставиш на мястото на страдащия.

ecstazy
04-14-2010, 20:22
Оо една от моя клас е много луда не знам дали има момент в който няма усмивка на лицето или издъхва от смях. Веднъж я изкараха на дъската съвсем спокойно да пише едно упражнение по АЕ и никой не й беше казал нещо ил инаправил нещо и тя както си седи с гръб към класа и падна на колене и се смееше като луда. Обичам такива веселяци, но всичко си има граници. Адски обидно е някой да ти говори за проблемите си, колко гадно се чуства, колко му е зле и ти да му се изсмееш, дори и да не си искал/а. Смей се на воля, това е едно от най-хубавите удоволстия на земята, но не прекалявай, сдържай се .. :)

и гледай да не ти излезнат бръчки около устните :lol:

Nakadah
04-14-2010, 20:33
Не знаех темата за къде е за това ще я пусна и тук:

се смея на глупости :razz:

Много ми е смешно когато някой ми покаже пръст :razz: или от преди малко:

Ж. каза: ee silvesture tuk li si
- * Cherry ; * каза: da
- * Cherry ; * каза: :D
Ж. каза: :D
- * Cherry ; * каза: (rofl)
- * Cherry ; * каза: az sm silwestyr
- * Cherry ; * каза: :)
Ж. каза: da az sum dqdo mraz

на тва паднах от стола :razz: илиии аве общо взето на всичко :razz: дори понякога като ме погледне някой сериозно и аз умирам от смях :razz: честно да ви кажа, НЕ МОГА ДА БЪДА/ ДА СЕ ДЪРЖА сериозно :( това лошо ли е? :-o



Ама ама те ми казват нещо сериозно а аз седя и се хиля като първия идиот :razz: и разсмивам този срещу мен :razz: и много хора ми се карат за тва, защото понякога не ги оставям да се разплачат 8-) Дори и от госпожите ми става смешно :razz:

не е лошо, МНОГО Е ЛОШО!!!

L0ST
04-14-2010, 21:09
Еми не е хубаво ако ти азват нещо сериозно ти да им се изсмееш.

Иначе хубаво е човек да се смее. Понякога ме избива смях и мен... в часовете, междучасията....лошото е, че понякога и сълзи ми тръгват и като ходя по коридорите из даскалото все едно съм ревал :lol:, нищо, не ми пречи :D . Вианги трябва да имаш някаква граница, когато става дума за нещо тежко, лошо, сериозно не трябва да се смееш, ащото можеш да нараниш някого много сериозно.

DaemonBoy
04-14-2010, 21:25
Просто си по-весела от другите ;) Имам такъв познат, който никога не съм го виждал да не се смее, да е усмихнат и така.

Goddess
04-14-2010, 21:46
И аз се смея като ми покажат пръст, но трябва отпреди това да съм разлигавена. ;д
И най - просто казано - лигава си и си в пубертета. Ще се оправиш...може би.

dPa3HuTeJl
04-15-2010, 09:03
Еми лигава работа , тва е ! :) ше се оправиш като пораснеш и като започнат проблемите спокойно ;)

britzy
04-15-2010, 12:00
аЗ съм същата и съм на 18 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
смея се доо полуда,не знам просто от всичко ми се смее-кфо да ревем ли ше е по-добре?НЕееее :lol:
айде успех и не ставай некой темерут :-)

nefchi_bs
04-15-2010, 12:56
И аз бях така преди 1-2 години...Ще се оправиш тва е от възръстта..

nIkEnCeTy_bE
04-15-2010, 12:59
Пак добре, че не ти казват постоянно, че си напушена. Че така както го разказваш... :D Иначе споко, хубаво е, че се смееш, разсмивай другите покрай теб - с две думи с теб е шоу. ;) Но наистина трябва да знаеш кога да поспреш. Всеки би се почуствал гадно, ако споделя с някой, и той му се смее в лицето. В този случай наистина внимавай как подхождаш.

OtkrovennoBezrazlichna
04-15-2010, 16:48
и аз на сичко са смея
и кат говоря пак са смея
ама мога да се въздържам горе долу .. кат преценя че не е мноо за смях

CherryS
04-15-2010, 21:19
Опитвам се да се въздържам, но понякога е трудно. :x

Nakadah
04-16-2010, 03:31
Опитвам се да се въздържам, но понякога е трудно. :x

Дишай дълбоко

CherryS
04-16-2010, 17:26
*диша* издиша* 8)

darsit0
04-16-2010, 18:06
Не знаех темата за къде е за това ще я пусна и тук:

се смея на глупости :razz:

Много ми е смешно когато някой ми покаже пръст :razz: или от преди малко:

Ж. каза: ee silvesture tuk li si
- * Cherry ; * каза: da
- * Cherry ; * каза: :D
Ж. каза: :D
- * Cherry ; * каза: (rofl)
- * Cherry ; * каза: az sm silwestyr
- * Cherry ; * каза: :)
Ж. каза: da az sum dqdo mraz

на тва паднах от стола :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

^ това говори ли ти нещо :D абе ти ако ме познаваше сяга нямаше да си жива сигурно, щот понякога такива глупости ръся, че не е истина просто :razz: ето например днеска (дръж се здраво) в даскалото с една фр много обичаме да си дрънкаме в час. е добре, ама сме раздалечени и да не вдигаме шум си говорим .... без глас . ся сигурно не ти се струва смешно обаче ако беше видяла щеше да се гърчиш на земята като настъпан червей :razz: :razz: :razz: :razz: а следващия час си чатим на едно листче и пишем с кодови думи:
" - NBBN <--- поради що бре Димче си изпяла на мамутка си мъ ?
- Кикерчих мъ, ти ни кипнъ ли?
..... "

понеже съм 100000% съм сигурна че не разбрахте нищо ще преведа:
- NBBN (едно момче) <--- Димче, защо си казала на майка си че го харесваш?
- майтапех се, не разбра ли?



та .... това го разказах за да убия от смях съфорумниците :razz: :razz: :razz:

ImmortalSportFreak
04-16-2010, 22:10
пфф... аз даже ся се смея кат ви гледам постовете :lol: :lol: :lol:
абе яко е да се смее човек
нале знаеш че смехът е здраве :lol:
Ама да не се изхилиш като имаш 2 за срока.. или като се разболееш от грип(например). ..или ако е времето е лошо и ти се проваля план.Е аз в такива случаи не бих се смяла. 8-)
Иначе понякога така ме избива на смях че всичко около мен ми изглежда забавно - хората.. предметите.
Приятелите и познатите са свикнали - приемат ме като веселяче. :lol: Една приятелка даже казва-Ей.. леко че ще се задавиш от смях и ще умреш.. какво ще правим без тебе.......... и аз тогава още повече се хиля като го каже това.. 8)
По-добре прекалено много положителни емоции отколкото отрицателни.Смей се и се радвай на живота!! :grin: :grin: :grin:

darsit0
04-17-2010, 06:45
пфф... аз даже ся се смея кат ви гледам постовете :lol: :lol: :lol:
абе яко е да се смее човек
нале знаеш че смехът е здраве :lol:
Ама да не се изхилиш като имаш 2 за срока.. или като се разболееш от грип(например). ..или ако е времето е лошо и ти се проваля план.Е аз в такива случаи не бих се смяла. 8-)
Иначе понякога така ме избива на смях че всичко около мен ми изглежда забавно - хората.. предметите.
Приятелите и познатите са свикнали - приемат ме като веселяче. :lol: Една приятелка даже казва-Ей.. леко че ще се задавиш от смях и ще умреш.. какво ще правим без тебе.......... и аз тогава още повече се хиля като го каже това.. 8)
По-добре прекалено много положителни емоции отколкото отрицателни.Смей се и се радвай на живота!! :grin: :grin: :grin:


.......ми аз такова...........







...














.....
....
.........











.....



....
















...




..... КОГА УСПЯХ ДА СЕ КЛОНИРАМ БЕ ?! :D :razz: :D :razz: :lol:

megy
04-21-2010, 18:54
абе смей си се докато ти е весело, щото после като почнат проблемите... абе пак се смееш ама не е чак толкова весело ;) :)