PDA

View Full Version : Къде боли най-малко ?



transformable
04-14-2010, 20:09
Решил съм да си правя татоос,но не съм сигорен да ли ще издържа на болката :D . Искам около 7 ирогливчета (със прякорът ми) Та някой може ли да ме посъветва къде боли най-малко ?

Извинявам се,ако темата не е за тук :-o

HexGirl
04-14-2010, 21:03
:? какво значение има болката ?

POLLINA
04-14-2010, 21:11
:? какво значение има болката ?

transformable
04-14-2010, 21:16
:? какво значение има болката ?Има :) Попринцип искам на ръката на китката,или пък на плешката... вие преценете къде боли по-малко попринцип искам на ръката защото ще е ирогливче 8)

POLLINA
04-14-2010, 21:23
о за богаа... ако искаш татос наистина няма да ти пука дали боли или не.. кой знае сиг си някой келеш на 15 години :lol:

HexGirl
04-14-2010, 21:24
:-o няма значение !!!
аз дето съм егати кекавото същество издържах няколоко часовото дупчене в областа на гръдния кош :)

Важен е крайният резултат :)

FuCkInBuBbLeGuM
04-14-2010, 22:03
Йероглиф се пише 8-)

mimsssssss
04-14-2010, 23:37
Зависи къде ти е прага на болката. Моя приятел е припадала по време на правене, докато аз трая :D Последно си правих долу на крака над пръстите и ми казаха че ще ме боли адски много тъй като е кокал - болката си беше еднаква за мен. Да кажеш да има месо или мазнини, а то там само кожичка и кокал. Както и да е. Зависи как можеш да траеш на болка. Аз го оприличавам като дупчене от пчела хем боли, хем жили и усещаш парене :)
Мисля, че както всички казаха ако я искаш, няма да те спира болката.

marin4itu
04-15-2010, 07:22
Ем да ти кажа на китката боли много повече отколкото на плешката.. от опит ;)

Loshotia
04-15-2010, 07:30
Решил съм да си правя татоос,но не съм сигурен да ли ще издържа на болката :D . Искам около 7 йерогливчета (с прякора ми) Та някой може ли да ме посъветва къде боли най-малко ?

Извинявам се,ако темата не е за тук :-o

Аз те съветвам преди да си правиш въпросния "татоос" да дадеш на някой да провери за правопис, че това за цял живот остава! :D

guinessgirl
04-15-2010, 07:42
абе я по добре се застреляй :)

Sissy90
04-15-2010, 10:07
Мъжете сте големи лигльовци :? На зъболекар не си ли бил? Преди това си мислиш колко ще е гадно, боли те по време, но след това си доволен, че поне зъбът ти си е добре и че си се навил да отидеш да ти го направят :D
Според мен болката е най-глупавият критерий да избереш къде да си направиш татос. Помисли си още малко, явно не си го обмислил достатъчно добре, щом да се ръководиш от такива мотиви.

DesireToFire
04-15-2010, 13:26
Абе стига сте се лигавили. Нали си мъж, стегни се малко :D Не е болка за умиране. Иначе на китката ще боли повече. Може да е по-нагоре на ръката?

pamii
04-15-2010, 13:47
абе я по добре се застреляй :)


Що? :shock: Момчето просто зададе въпрос. :-x

aresmurt
04-15-2010, 15:41
Решил съм да си правя татоос,но не съм сигурен да ли ще издържа на болката :D . Искам около 7 йерогливчета (с прякора ми) Та някой може ли да ме посъветва къде боли най-малко ?

Извинявам се,ако темата не е за тук :-o

Аз те съветвам преди да си правиш въпросния "татоос" да дадеш на някой да провери за правопис, че това за цял живот остава! :D
пхахахаххахахахахахахахха ххахххахххахххахха
хахахаххахаххххахахха
хахаххаха
хахах
хахаххаххаххххахххахххха
хахахаххха
хахахахахххахахххха
К-Р-А-Й

mArMaLaDkA
04-15-2010, 15:48
Що? :shock: Момчето просто зададе въпрос. :-x

момчето е просто жалък позьор, при това неграмотен, така че напълно си заслужава храненето.

Neopitom3na
04-15-2010, 17:49
аз не бих си го причинила..
иначе по темата, ако я искаш много няма да ти пука колко ще боли

r0sito0o0o
04-15-2010, 17:55
:o На гърба и на корема има страшен гъдел , но не при всеки.На китката майче най-малко боли .!?!?

Inn0cenCe
04-15-2010, 18:11
абе я по добре се застреляй :)


Що? :shock: Момчето просто зададе въпрос. :-x

:shock: Съгласна съм с pamii, той просто ви пита, това че не сте компетентни не значи, да обиждате....просто не пишете коментар. Все пак, трябва да има малко уважение....не сме тук, за да се обиждаме. :) . Такаа, според мен по-секси е на плешката (и до колкото знам , по-безболезнено), но ако решиш да си направиш на китката-също е сладко :P : ).

nana26
04-15-2010, 18:56
на кокала боли най- много.. и на талията знам че много боли (на фина женска... за мъжка не знам) там дето си запанувал не е много ефектно за надпис ... пробвай горе на ръката (там вените :D) или рамото ... може и на корема зависи от надписа .... ама не се слага такъв вид татуси на китката :? ... за всеки случай надраскай се с флумастер и си прецени къде най-дебре ще ти стои :)

transformable
04-15-2010, 18:57
Направих са татуса.На ръката,но се отказах от иероглифите.След 1 седмица ще сложа снимка,благодаря на всички помогнали ми :-)

Sissy90
04-15-2010, 19:02
Направих са татуса.На ръката,но се отказах от иероглифите.След 1 седмица ще сложа снимка,благодаря на всички помогнали ми :-)
Не се умира от болката, нали ;)

transformable
04-15-2010, 19:06
Направих са татуса.На ръката,но се отказах от иероглифите.След 1 седмица ще сложа снимка,благодаря на всички помогнали ми :-)
Не се умира от болката, нали ;)Не.Само първите 10 минути чуствах някаква болка,но после оттихна :-P

aresmurt
04-15-2010, 19:17
абе я по добре се застреляй :)


Що? :shock: Момчето просто зададе въпрос. :-x

:shock: Съгласна съм с pamii, той просто ви пита, това че не сте компетентни не значи, да обиждате....просто не пишете коментар. Все пак, трябва да има малко уважение....не сме тук, за да се обиждаме. :) . Такаа, според мен по-секси е на плешката (и до колкото знам , по-безболезнено), но ако решиш да си направиш на китката-също е сладко :P : ).

Е нали някои хора трябва да изпъкнат колко са hate !

brokeninside13
04-15-2010, 19:20
Аз имам на гърба и мога да ти кажа само че ме боля АДСКИ много, но явно издържам на болка.. :) около 2 часа без спиране

HexGirl
04-15-2010, 19:21
Аз имам на гърба и мога да ти кажа само че ме боля АДСКИ много, но явно издържам на болка.. :) около 2 часа без спиране
и моята към 2 часа и нещо 8-) ама на ребрата от левия край на почти целия гръден кош

PlamitOo
04-16-2010, 20:08
А аз мислех, че на гърба не боли толкова. :(

PlamitOo
04-16-2010, 20:13
А аз мислех, че на гърба не боли толкова. :(

soni4kuu
04-18-2010, 11:36
:? какво значение има болката ?Има :) Попринцип искам на ръката на китката,или пък на плешката... вие преценете къде боли по-малко попринцип искам на ръката защото ще е ирогливче 8)
мисля,че на горния мускул на ръката боли най-малко.Сестра ми си направи там (по-малка е с 2 години и голям мазохист обаче нз-не я боля много)

transformable
05-08-2010, 20:00
http://prikachi.com/files/1566167X.jpg

Ето кво ще кажете :P

dimi93
05-08-2010, 20:11
леле... ако си правя татуировка нещото от което най-малко ще ми пука е болката! Физическата болка е най - малката! Все пак това нещо остава завинаги до края на живота ми на мен и дори и да ми писне винаги ще е с мен! Сега си с такав имидж но като го смениш!? Винаги трябва да се саобразяваш с нея... съкс

PinkFloydSound
05-08-2010, 20:16
На мен не ми харесва, но важното е на теб да ти харесва.
Само да знаеш, че има възможност, като кандидатстваш за някоя по-престижна работа, да не те вземат с тая татуировка. :-o