PDA

View Full Version : Зайците...



Freddiee
04-14-2010, 21:21
Знам, че има такива теми, но все пак... аз вече съм 10-ти клас и не смятам да се занимавам с простотии. Точно на 15-ти септември бях болен в 8 клас и не отидох, но ако някой беше посмял да ме замеря с моркови или зеле, щях да го навра в на майка му катеричока ;)

Аз на 15-ти септември няма да замерям, защото не смятам да се подигравам с храната, при положение че има хора, които нямат пари и това да си купят...

Вие какво мислите за тази "традиция"?

DaemonBoy
04-14-2010, 21:24
Хаха, щял си да навреш :lol: Наборе в моето даскало всеки заек,който ни се опъне не знае кво го чака. Иначе аз не замерям, но ми е смешно как валят моркови :lol: Обаче зайците стават все по-отворени и отговарят на огъня и като пернаха един авер и като видя заека.....

Freddiee
04-14-2010, 21:27
Хаха, щял си да навреш :lol: Наборе в моето даскало всеки заек,който ни се опъне не знае кво го чака. Иначе аз не замерям, но ми е смешно как валят моркови :lol: Обаче зайците стават все по-отворени и отговарят на огъня и като пернаха един авер и като видя заека.....
Да, имам червен колан, още нещо? Хах, някой ще се опре на МЕН? Мнее... не е познал... ама мойте бели дробове точно на 15-ти ли трябваше да се скапят... :D

Jus7DreamBoy
04-14-2010, 21:48
ммм ние бяхме уцелили директорката на 15 ти ..

nymphadora
04-15-2010, 06:07
Е тва е мноого тъпа "традиция"..Аз като бях заек никой нищо не ми каза,каму ли да ме замерят с моркови :lol:

Metal
04-15-2010, 06:07
На 15 има многооо моркови и многоооо зелки! 8-) Хубава традиция :)

Nakadah
04-15-2010, 06:08
Е тва е мноого тъпа "традиция"..Аз като бях заек никой нищо не ми каза,каму ли да ме замерят с моркови :lol:
+

cherrygloss
04-15-2010, 06:08
Нас никой не ни замеряше .. слава богу :lol:

didenceeto
04-15-2010, 06:55
на 15 в 8 клас ми дадоха един морков и на целия ми клас :) Ама беше забавно всички ни викаха зайци :P Липсват ми тези години :lol:

ecstazy
04-15-2010, 06:57
Оооо тая година по големите явно ги е хванала кризата и бяха нарязали 2-3 моркова в една купа и мятаха някви парченца. Както и да е мен не ме уцелиха. Обаче тъпо не тъпо догодина криза не криза няма да се оттърват бъдещите 8ми клас мхахахах :smt098

smiirnoff
04-15-2010, 07:06
Ми аз тази година бях заек и понеже ние първи влезнахме в училището, срещу нас се изсипаха супер много моркови :Д. Ама мен тая традиция ме кефи, смисъл к'во като са ме замеряли, не съм умряла :Д Т'ва е морков, не е камък о.О. А пък и пада смях като уцелят някого :Д
И аз съм заек, обаче тези осмокласници тая години са такива идиоти :Х
Те половина се правят на някакви .. ъъъ, не какички, ами направо на лелки се правят о.О. Ама то сигурно такава е модата :Д :lol:
Все тая, догодина не знам дали ще замеряме, ама най - вероятно 'традицията' ще продължи о.О.

danibebi
04-15-2010, 11:27
Аз догодина ще съм в ново даскало и незнам 8-)


:lol:

someonerandom
04-15-2010, 11:58
Традицията е забавна,не само като си голям,но и като заек.Прекалено много се вживявате.Един морков,какво толкова
Ние в моето училище не се замеряме-прекалено е :D Като бях 8 клас нас ни храниха с нарязани парченца от кутия за бонбони,а няколко дни всяко междучасие идваха да ни хранят :D А ние тази година купихме една голяяма зелка и обикаляхме училището и раздавахме(то нашият клас изяде половината зелка...глад ей 8-) )

Shadowsogirl
04-15-2010, 12:00
Нас ни замеряха. Аз нали съм си детИто с късмет ме уцели на две места. Беше яко да минаваме под дъжда от моркови, ще ми липсва догодина...

ivcheto0o
04-15-2010, 12:40
В моето у-ще това го няма,само хранят с моркови.

nefchi_bs
04-15-2010, 12:49
Нас не са ни замеряли както и ние не сме ... Само от съседното у-ще.,ако мога да нарека така,са ни замеряли с бурка с трушия..Тъпа работа,ще оцелят някои и ще му счупят главата...

nIkEnCeTy_bE
04-15-2010, 12:52
Mога да ви кажа, че всичките "големите" сте такива мишки. От мойто даскало така ми се каниха - "о, мо кой ще яде моркови" незнам си кво.. и накрая кво НИЩО ! Познавам приятелки, които ги хранят с моркови - и те ядат, баси простотията. На мен, ако ми дадат морков, ще им го завра там дет да не могат да го извадят. Това е простотията, егати традицията. Всички много се заканват и накрая само минават и заминават.

Gen0
04-15-2010, 13:08
Еми аз съм 8 клас. и на 15 сеп. минаваха и раздаваха моркови после целиха аз не изядох нито един ,но една от моя клас изяде един ,който преди това беше на земята :D
А на 16 сеп. от 10 клас носеха люти чушки :D

KpucmuHa
04-15-2010, 13:38
в моето даскало само хранят
но е добра идея да целенето, да им дойде малко акъла в главите, че с всяка година стават по - зле... :D

mArMaLaDkA
04-15-2010, 16:33
супер е яко обаче как се надъхвате по форумите и пред другарчетата какво ще направите и на кого, инак на живо си траете. :razz:

иначе имам някакъв спомен, че около 17.09 по-големите обикаляха с едни зелки и моркови по стаите, голямо молене падна, докато навият някой да си вземе. 8-) 5-ма души ядоха от един морков, което крайно ме отказа от идеята да участвам(гнуслива съм).

nadetyYy
04-16-2010, 15:46
оле,догодина съм в ново даскало.Значи и нас ще ни целят 8-) мн ще е забавно според мен 8-) 8-) 8-)

SmilezZz
04-16-2010, 15:52
Догодина и аз съм в ново даскало.. :grin:
Изобщо не ме интересува дали ще ме целят или не..А и пък ми се струва интересно//забавно..
Пък и ще си ми остане приятен спомен :grin:

the_best_f
04-16-2010, 17:39
Забавно е. :D
При нас беше още по-забавно, защото най-много моркови отидоха за "а" клас, имаше и за "б", "в" и т.н. И за нас не останаха. 8-)

Freddiee
04-16-2010, 18:31
супер е яко обаче как се надъхвате по форумите и пред другарчетата какво ще направите и на кого, инак на живо си траете. :razz:

иначе имам някакъв спомен, че около 17.09 по-големите обикаляха с едни зелки и моркови по стаите, голямо молене падна, докато навият някой да си вземе. 8-) 5-ма души ядоха от един морков, което крайно ме отказа от идеята да участвам(гнуслива съм).
Кой си трае, мърла? Хем не знаеш, хем говориш - българска му работа...

как ще е забавно ? подигравка с храната... вие не сте добре! :(

fogdog
04-16-2010, 18:45
В моето у-ще това го няма,само хранят с моркови.
да и при мен е така :-D

WaterLilly
04-16-2010, 18:55
Да замериш заек с морков е идиотщина. Виж, да му предложиш любезно да си ръпне, това бива. :-D Тъпичка традиция е... хората с нищо не са виновни, че са нови.

Tempest
04-16-2010, 19:15
ъм.. аз като бях заек не са ме замярвали.. тая традиция значи е много млада, щом допреди 3 години е нямало такова нещо...

до автора - червен колан по какво... и бойните изкуства, които учиш не са ли при самоотбрана? Защо ше ги използваш агресивно?

DesireToFire
04-16-2010, 20:15
В моето у-ще това го няма,само хранят с моркови. И при нас е така.

shisharkatapz
04-16-2010, 20:19
Че за къде без тая традиция...

someonerandom
04-16-2010, 21:15
ъм.. аз като бях заек не са ме замярвали.. тая традиция значи е много млада, щом допреди 3 години е нямало такова нещо...

до автора - червен колан по какво... и бойните изкуства, които учиш не са ли при самоотбрана? Защо ше ги използваш агресивно?
Което и да е,ако са ти надъхани 10 момчета с 4-5 години над теб,няма БИ,което да те спаси просто 8-)
А до самоотбраната-Авторът очевидно смята тази традиция за оскърбителна и накърняваща достойнството(негово право си е да смята така)и в такъв случай може да приложи бойно изкуство,за да се защити.Да не говорим,че противно на общото мнение,тренирането на БИ не те прави ангелче :D

liim0nka
04-16-2010, 21:25
На нас само ни бяха оставили кутия от бонбони и вътре моркови.. не са ме хранили, обаче тия по-големите толкова надъхани и толкова надути и си мислят, че като сме зайци ново дскл ала бала.. ще си траем-нищо подобно..както се казва уважение към по-големите, ама и те да си знаят мястото..щото някои прекаляват и то яко.

SuNsEt
04-16-2010, 21:34
Пха,аз на 15 септември раздавах моркови ебаси...Имаше още доста хора се бяхме събрали и само раздавахме.Е,по едно време видях,че някой позамерваше осмокласниците с моркови като се бяха събрали в двора амааа кво да се прави.

Аз съжалявам,че на мен не ми дадоха морков като бях 8 клас.Според мен тва е нещо,което трябва да се приеме за шега и един вид "добре дошъл в даскалото" ,а не като "ей щи еба майката тъп заек" ,та да почнат някои зайци да се силят с обиди и закани от сорта на "на мене ако ми дадат морков ше ги пребия,не ми пука,че съм 8 клас" .

Хора,в живота постоянно ще ви прецакват и ще ви се подиграват.Въпроса е вие как ще го приемете и как ще се отнесете към хората и подигравката.Не винаги агресията е най-добрия начин.

XxStupidMuffinxX
04-17-2010, 10:32
Против !! :)

ysmivka
04-17-2010, 18:26
И аз бях заек тая година. И нас ни целеха с моркови и каквато съм късметлийка ме уцелиха по главата :lol: :lol: ! Ама какво толкова не е болка за умиране.

milickata
04-18-2010, 09:30
Колкото имам спомени от 8 клас :D....не са ни заливали с дъжд от моркови или зеле. Просто после минаха и раздадоха в класовете моркови...ама кога са минали не ги видях, иначе щях да си взема един че е добре за зрението 8-) 8-) 8-)