PDA

View Full Version : ARMIN VAN BUUREN /13.08.2010/ - CACAO BEACH



SpAcE_LaDy
04-15-2010, 07:11
Здравейте!

Имам удоволствието да споделя с вас тази страхотна новина!

След миналогодишното парти на Тиесто на Cacao Beach, тази година е ред и на другата легенда в ТРАНС музиката - Armin van Buuren /Армин ван Бюрен/

Yalta Club pres. Solar 10:
ARMIN VAN BUUREN
13 Август 2010
CACAO BEACH, Sunny Beach

http://img526.imageshack.us/img526/7506/arminvanburrenflayer.jpg

Роден е през 1976 година в град Лейден, Холандия, още от малък се запалва по електронната музика и започва да ползва техниката на баща си, за да се учи да миксира и продуцира музика. Научава се , обаче, благодарение на това, че изпратил демо запис на Бен Лайбранд, който го чул и го научил да миксираи продуцира след това. Активен е в музикалната сфера от 1995г насам, 3 поредни години носи престижната титла DJ No1 в Света в класация DJ Mag Top 100 DJs на списание DJ Magazine /вече го има и на български у нас от близо 1 година/. Носител е на тази титла за 2007,2008 и 2009та година..

Неговият лейбъл /издателска къща/ е водещ на музикалния пазар, като освен Транс артисти, подкрепя и хаус такива. Лейбъла се нарича Armada /Армада/ и обединява дори и мини лейбъли на други артисти.

Друго какво да ви кажа за него.. а да.. как можах да забравя - води ежеседмично музикално радио предаване, наречено A State Of Trance - двучасов микс на най-новите транс и прогресив парчета. Излъчва се всеки четвъртък от 21:00 до 23:00ч. българско време по ТРАНС канала на онлайн радиото DIGITALLY IMPORTED - www.di.fm
в момента е до 451 епизод, което значи, че шоуто съществува от 2001ва година.

Ами това е основеното, което мога да ви кажа за него..

Армин е в България на 13ти Август 2010г... надявам се да се видим там :))))

Който не е слушал нищо негово, ще ви дам няколко парчета да чуете, като най-известнотои комерсиално In and Out of Love всички сте го слушали, затова ще дам други тракове..

http://www.youtube.com/watch?v=lmALuDVrcA4 - Тhe Sound of Goodbye
http://www.youtube.com/watch?v=71WK5gtTh64&feature=channel - Love You More
http://www.youtube.com/watch?v=zEYfJ51qASE&feature=related - Yet Another Day
и ВЕЛИКАТА класика - http://www.youtube.com/watch?v=0Hr_9H-lVHA&feature=related - BURNED with DESIRE

more info soon..

---

Е, честито :) Ще се видим там[/b]

BrainlessROCKBABY
04-15-2010, 08:32
О ДААА :D :D :D
THE BESTT
imagine ftw <3

SpAcE_LaDy
04-18-2010, 21:44
абе никой ли не е чувал за Армин бре? :shock: :shock: :shock:

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-18-2010, 23:47
ИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ И!!!!!!!!!!!: ))))) супер!!:) там съм! :P колко са билетите btw? :)

guinessgirl
04-19-2010, 11:21
готино,жалко,че ше мине без мен :(

w0sh
04-19-2010, 11:24
На какао?

Възможно и да се отиде, но има и по-чакани партита за мен.

guinessgirl
04-19-2010, 11:31
уош,хайде да ми кажеш как беше партито онзи ден. с една думичка :smt003 :smt051

royal_girl
04-19-2010, 11:44
ТАМ СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! само да е истина 8-)

SpAcE_LaDy
04-19-2010, 13:54
истина е и вече е обявено официално в програмата на Ялта.. а на 14ти - деня след партито на Амрин ще има още една ОГРОМНА изненада, но за нея скоро.. след като бъде разрешено да се споделя.. :)

а цени на билети все още няма предвид това, че ще идва още едно име на следващия ден след Армин :)

samaramorgan
04-19-2010, 15:16
олееее от кога чакам този момент :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

royal_girl
04-19-2010, 16:28
истина е и вече е обявено официално в програмата на Ялта.. а на 14ти - деня след партито на Амрин ще има още една ОГРОМНА изненада, но за нея скоро.. след като бъде разрешено да се споделя.. :)

а цени на билети все още няма предвид това, че ще идва още едно име на следващия ден след Армин :)

къде може да се види програмата?

SpAcE_LaDy
04-19-2010, 17:36
За сега програмата на Ялта изглежда така..



Solar `10
СЕЗОН 2010:

ЮЛИ:
24 ЮЛИ - TBA
30 ЮЛИ - TBA
31 ЮЛИ - TBA


АВГУСТ:
06 АВГУСТ - Fatboy Slim [SOLAR]
13 АВГУСТ - ARMIN VAN BUUREN [SOLAR]
14 АВГУСТ - TMV/TBA [SOLAR]

royal_girl
04-19-2010, 19:35
еее аз си помислих, че цялата е излязла :(

ArrowsOfDeath
04-19-2010, 21:12
Интересно защо чак сега виждам темата, а е от четвъртък... Един приятел преди няколко дена ми се обади специално, за да ми каже за това 8-) След като се разбере колко ще е входа ще го мисля по-сериозно, но определено съм навит да отида.

SpAcE_LaDy
04-21-2010, 08:20
Ами информацията е обявена официално на 13ти април :) аз направих темата ако не се лъжа на следващия или по-следващия ден, но много бързо потъна :)

hamilcar
04-21-2010, 13:14
Най-вероятно и аз ще отида на партито.

SpAcE_LaDy
04-27-2010, 10:35
ИНТЕРВЮ с Амрин.. за жалост от доста неподготвен интервюиращ, но пак е нещо..

http://mysound.bg/?act=interview&selected=104

SpAcE_LaDy
04-29-2010, 19:37
Добавена е нова информация :) Честито на печелившите :)

EsteticLoff
05-04-2010, 08:31
Стига бе :shock: ... :grin: :grin: :grin: :smt003 :---) :smt007

mokka
05-04-2010, 13:37
Ама без Тиесто... :(((((((((((((((((

EsteticLoff
05-04-2010, 17:30
То важният е Армин :smt007 :-P :-P

mokka
05-04-2010, 17:45
То важният е Армин :smt007 :-P :-P

Еее нищо де :D То на Тиесто на мястото идват Martijn Ten Velden и Mark Knight :grin: Така че целия Solar ще е як :)

EsteticLoff
05-05-2010, 16:21
То важният е Армин :smt007 :-P :-P

Еее нищо де :D То на Тиесто на мястото идват Martijn Ten Velden и Mark Knight :grin: Така че целия Solar ще е як :)

Така е \:D/

SpAcE_LaDy
05-06-2010, 20:25
Мда, за жалост проблемите с Тиесто не са малко сле дминалогодишния гаф, дано скоро Ялта се оправят с това и го поканят отново :) Но аз се надявам да не се издънят пред Армин нещо.. защото той е много надъхан да дойде тук, от 2008ма повтаря, че идва в България.. дано не го разочароваме.. не еидн ди джей е казал, че българката публика е една от най-топлите и яки публики.. така, че дано не го разочароваме, както не се разочаровали и други ди джеи :)

ElectricWizard
05-07-2010, 13:56
Билета, ако не се лъжа, беше 25лв.
А ограничение във възрастта има ли някакво, миналата година на Paul van Dyk имаше нещо подобно и затова изгорях.

doublet
05-07-2010, 19:38
Хубаво е че последните години идват добри DJ в България, но жалкото е че го правят все на морето /и то C.B/ Въпреки, че не харесвам като цяло транса .. това ще е голямо party :) Както беше и на Тiesto миналата година..
Но не бих дал пари за Trance DJ .. и то AVB

SpAcE_LaDy
05-07-2010, 19:43
Изисква се декларация, подписана и подпечатана от нотариус и придружител, въведен в тази декларация! Билетите в момента са по 25лв. по-късно ще се вдигнат най-вероятно.

Декларацията представлява нещо подобно на тази

http://www.amb-bulgarie.fr/pdf/deklaracia76.pdf

само че трябва да е посочено името на събитието, придружителя, датата, егн-та, съгласие от родителите, че се съгласяват този рпидружител да бъде със сина им/дъщеря им и т.н. + подпис и печат от нотариус. + билет естествено :) И да си носите придружителя с вас :D

uBo
05-07-2010, 20:01
просто е невъзможно да се пропусне

SpAcE_LaDy
05-07-2010, 21:01
Хубаво е че последните години идват добри DJ в България, но жалкото е че го правят все на морето /и то C.B/ Въпреки, че не харесвам като цяло транса .. това ще е голямо party :) Както беше и на Тiesto миналата година..
Но не бих дал пари за Trance DJ .. и то AVB

Кофти е, когато видя хората да говорят така.. защото в днешно време всички робуваме не на музиката, а на имената.. и 90% от хората отиват в хаус заведение, където им пускат ТРАНС, но те дори не разбират, моля ви като се кажат имена като Armin van Buuren, Markus Schulz, Gareth Emery, FKN, Ferry Tayle, Jochen Miller, Roger Shah, Ferry Corsten и т.н. НЕ си мислете за сай транс.. това НЕ Е онзи тежък транс, за който си мислите вие и който свързвате веднага с наркотици, гъби и прочие.. напротив, това е най-обикновена музика, която, обаче, трябва да усетите с душата си.. колкото и лигаво да звучи.. Нали ви харесва In And Out OF Love?

Харесва ли ви това..
http://www.youtube.com/watch?v=n4KrOOm8Nj8

а това..
http://www.youtube.com/watch?v=MSgnf-tBN9s

Вто нещо и за тези8, котио не харесват вокали..
http://www.youtube.com/watch?v=frws8hdJAi0 - толкова разнообразен и променящ се трак.. толкова красив.. стига да можеш да го усетиш

ето това е транс.. изобщо не е толкова страшен, колкото си го представяте и не е толкова лош :)

А междудругото отностно коментара за Какао... Ялта всяко ляъто правят ГОЛЕМИТЕ партита с ОГЛЕМИТЕ ди джеи точно на плажа на морето.. това допринася адски много за настроението на хората, има чужденци и отделно фенове, има лазерно шоу и то съвсем не лошо.. с Тиесто миналата година за първи път показаха именно Ялта, че едно парти може наистина доста да доближи качеството на партитата в чужбина.. да не кажа, че в България партито на Тиесто беше 300 пъти по-хубаво от тези, котио направиха на морето в Румъния с Армин и Тиесто съответно 2 и 1 ден преди партито в България.

EsteticLoff
05-08-2010, 10:47
Откъде мога да си купя билети ?? :oops:

ElectricWizard
05-08-2010, 18:38
Изисква се декларация, подписана и подпечатана от нотариус и придружител, въведен в тази декларация! Билетите в момента са по 25лв. по-късно ще се вдигнат най-вероятно.

Декларацията представлява нещо подобно на тази

http://www.amb-bulgarie.fr/pdf/deklaracia76.pdf

само че трябва да е посочено името на събитието, придружителя, датата, егн-та, съгласие от родителите, че се съгласяват този рпидружител да бъде със сина им/дъщеря им и т.н. + подпис и печат от нотариус. + билет естествено :) И да си носите придружителя с вас :D

Хех, мерси.
А така като се поразходих из интернет, декларацията би трябвало да е нещо подобно на това (http://www.vipsecurity.bg/public/files/who_we_are_page_files/25.pdf), по - скоро.. баш при нотариус да се ходи не вярвам, дадената по - горе е за излизане от страната, там е по - строго, доколкото знам.

Иначе билети се купуват онлайн от евентим и тикетстрийм.

doublet
05-08-2010, 22:31
Хубаво е че последните години идват добри DJ в България, но жалкото е че го правят все на морето /и то C.B/ Въпреки, че не харесвам като цяло транса .. това ще е голямо party :) Както беше и на Тiesto миналата година..
Но не бих дал пари за Trance DJ .. и то AVB

Кофти е, когато видя хората да говорят така.. защото в днешно време всички робуваме не на музиката, а на имената.. и 90% от хората отиват в хаус заведение, където им пускат ТРАНС, но те дори не разбират, моля ви като се кажат имена като Armin van Buuren, Markus Schulz, Gareth Emery, FKN, Ferry Tayle, Jochen Miller, Roger Shah, Ferry Corsten и т.н. НЕ си мислете за сай транс.. това НЕ Е онзи тежък транс, за който си мислите вие и който свързвате веднага с наркотици, гъби и прочие.. напротив, това е най-обикновена музика, която, обаче, трябва да усетите с душата си.. колкото и лигаво да звучи.. Нали ви харесва In And Out OF Love?

Харесва ли ви това..
http://www.youtube.com/watch?v=n4KrOOm8Nj8

а това..
http://www.youtube.com/watch?v=MSgnf-tBN9s

Вто нещо и за тези8, котио не харесват вокали..
http://www.youtube.com/watch?v=frws8hdJAi0 - толкова разнообразен и променящ се трак.. толкова красив.. стига да можеш да го усетиш

ето това е транс.. изобщо не е толкова страшен, колкото си го представяте и не е толкова лош :)

А междудругото отностно коментара за Какао... Ялта всяко ляъто правят ГОЛЕМИТЕ партита с ОГЛЕМИТЕ ди джеи точно на плажа на морето.. това допринася адски много за настроението на хората, има чужденци и отделно фенове, има лазерно шоу и то съвсем не лошо.. с Тиесто миналата година за първи път показаха именно Ялта, че едно парти може наистина доста да доближи качеството на партитата в чужбина.. да не кажа, че в България партито на Тиесто беше 300 пъти по-хубаво от тези, котио направиха на морето в Румъния с Армин и Тиесто съответно 2 и 1 ден преди партито в България.


Не ми се навлиза в спорове, но аз не съм от тези 90% които спомена.Аз държа на добрата музика - било то електронна или не.
А щом става дума за DJ не съм казал нищо лошо за транце DJ-ите.Отбелязах, че просто не съм толкова голям любител на транса.Е, има и песни които ме радват, както и DJ, като например Даш Берлин, АТБ и т.н.
Почитател съм на хубавата ХАУС Музика, но не на тези парченца които стават хит за 1 лято и са слушани от ЧАЛГАДЖИИ и всякакви др (цитирам имена като - AKCENT, INNA и др, ако могат въобще да се нарекат хаус изпълнители, както много хора ги наричат...)

Та това ми беше мисълта, че наистина стават добри партита..и нищо повече! :) И няма голямо значение дали ще е TRANCE или HOUSE , въпроса е да не е ЧАЛГА..

SpAcE_LaDy
05-09-2010, 11:07
Не ми се навлиза в спорове, но аз не съм от тези 90% които спомена.Аз държа на добрата музика - било то електронна или не.
А щом става дума за DJ не съм казал нищо лошо за транце DJ-ите.Отбелязах, че просто не съм толкова голям любител на транса.Е, има и песни които ме радват, както и DJ, като например Даш Берлин, АТБ и т.н.
Почитател съм на хубавата ХАУС Музика, но не на тези парченца които стават хит за 1 лято и са слушани от ЧАЛГАДЖИИ и всякакви др (цитирам имена като - AKCENT, INNA и др, ако могат въобще да се нарекат хаус изпълнители, както много хора ги наричат...)

Та това ми беше мисълта, че наистина стават добри партита..и нищо повече! :) И няма голямо значение дали ще е TRANCE или HOUSE , въпроса е да не е ЧАЛГА..

ххехехе, мда, много съм съгласна! Аз също не мога да понасям комерсиалните парчета, които са буквално всяко чудо за 3 дни.. които ти писват след 5тото слушане и повече не можеш и не искаш да ги слушаш, защото ти бъркат в здравето.. за мен транс музиката е пурвия стил музика, в който няма нито 1 /айне не нито 1, ама почти нито 1/ трак, който да ми писне по този начин :) Обичам истинските фенове на музиката.. било то хаус, дръм, хардкор, хип-хоп и т.н. а не такива, котио са чисти чалгари, но ходят на парти на Тиесто пример, защото, видиш ли, бил ХАУС ди джей.. принципно е транс, но в последно време мина на страната на комерса.. но няма значение, въпроса е за ниската музикална култура на хората, които слушат нещо, защото е модерно или пък слушат нещо, което дори не знаят какво е :)

А ти виждам, че си слушаш музиката.. и си си фен :) тва може само да ме радва :)

--------------------



Хех, мерси.
А така като се поразходих из интернет, декларацията би трябвало да е нещо подобно на това, по - скоро.. баш при нотариус да се ходи не вярвам, дадената по - горе е за излизане от страната, там е по - строго, доколкото знам.

Иначе билети се купуват онлайн от евентим и тикетстрийм.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е заверена от нотариус, това е изискване на Ялта, за което връщат много пъти дори от самия клуб в София, а какво остава на Какао.. миналата година върнаха едни момичета точно пред мен, на други пък не им поискаха декларация и дори лична карта.. но за да нямаш проблем, завери си декларацията при нотариус и всичко ще е окей :) Трябва ти също и придружител :)

ArrowsOfDeath
05-09-2010, 11:22
Много ще е яко, ако пусне на партито Communication, Clear Blue Moon и Blue Fear. За мен това са най-добрите му парчета.

SpAcE_LaDy
05-09-2010, 11:33
Мда, би било много яко, но едва ли ще ги пусне, адски стари са.. по-скоро ще пусне най-новото от световната транс и прогресив сцена :) Така прави обикновено.. Миналата година в Румъния единствената по-стара песен, която пусна беше на Paul van Dyk - Nothing but you, но в ремикс, който беше точно от миналата година :)

А БИЛЕТИ:
ticketstream, eventim - Orange, Pikadili, Germanos, MTel.. и други места имаше, но аз главно от Германос си купувам билети за партитата на Ялта

Билета е 25 лева

EsteticLoff
05-10-2010, 07:42
А БИЛЕТИ:
ticketstream, eventim - Orange, Pikadili, Germanos, MTel.. и други места имаше, но аз главно от Германос си купувам билети за партитата на Ялта

Билета е 25 лева

Ясно. Мерси ! 8-)

asdator
05-10-2010, 12:59
Някой би ли ми изяснил работата с пълномощтното ? Под 18 съм, но съм му голям фен и много искам да отида -.-

Sc0RcH
05-10-2010, 15:42
Хъх,около 30 човека бяха надъхани да ходят на Армин,ама като разбраха,че в същия ден ще идват The Prodigy и се отказаха! 8-)

ArrowsOfDeath
05-10-2010, 19:52
И аз съм повече навит за The Prodigy, но не мога да си го позволя. Просто ще заменя яката електроника с разбиващ транс :)

SpAcE_LaDy
05-10-2010, 21:14
Обикновено гостоте на Spirit of Burgas излизат доста по-рано от излизането на ди джея на Какао.. така че ако тези хора искат, ще имат предостатъчно време да хванат транспорт до Слънчев - Слънчев бряг е адски близо до Бургас, Армин излиза в 1 часа.. винаги гостите на Ялта излизат в 1 или 1 и половина, а Продиджи ще са свършили 100 пъти до тогава.. :) така, че това не е проблем - има ли желание, има и начин, както се казва :)

забравих да спомена, че билети има и в Техномаркет..
днес ходих да си купувам, в мрежата на Евентим и Тикетстрийм бяха спряни билетите, не можеха да се продават, обиколих 3-4 места, където продават билети за това парти, навсякъде беше блокирано, да не говорим, че от тази партида билетите са почти свършили, а ги пуснаха преди седмица, все още има билети, от Ялта казаха, че са спряни заради това, че се обсъжда пускане на билети за цялата програма на Солар 2010.. т.е. за

31 July - Richie Hawtin - Cacao Beach
6 August - Fatboy Slim - Cacao Beach
7 August - Sandy Rivera - Bedroom Beach
13 August - Armin Van Buuren - Cacao Beach
14 August - Mark Knight & Martijn Ten Velden -
Bedroom Beach
20 August - Victor Calderone - Cacao Beach

след 4 часа билетите бяха пуснати отново.. аз си купих вече моя.. все още са по 25 лева и не е ясно колко остават.. в сайта в интернет, в който има билети са останали 2..

побързайте :)

EsteticLoff
05-11-2010, 08:21
Някой би ли ми изяснил работата с пълномощтното ?
И на мен :-D

SpAcE_LaDy
05-11-2010, 12:17
четете по-горе де, голям мързел ви гони :) написах го :)

Rowdy
05-11-2010, 14:18
ехееееее.... :booooomb: както планирах по това време да съм в Несебър или Слънчев бряг... значи определно ще се псоети :grin: :grin: :grin:

SpAcE_LaDy
05-15-2010, 15:18
Пусната е втора партида билети по 30 лева.. с всяка партида, изглежда, билетите ще поскъпват, затова който мисли да идва, по-добре си купете по-рано билети :)

поздрав с този ремикс на Армин
http://www.youtube.com/watch?v=GRjvubdvY5I

SpAcE_LaDy
05-29-2010, 17:23
Излезе и видео рекламата на партито :)

http://vbox7.com/play:b8b09842

ArrowsOfDeath
05-29-2010, 21:32
Взел съм си билет и живот и здраве ще се видим там. :)

SpAcE_LaDy
06-03-2010, 20:44
вече си имаме и flyer :))) ЙЕЙ!!! :grin: :grin: :grin:

http://img526.imageshack.us/img526/7506/arminvanburrenflayer.jpg

EsteticLoff
06-28-2010, 18:01
^ Дам .. :grin:

EsteticLoff
06-28-2010, 18:35
Нямам 18 .. ако съм с родител дали ще ме пуснат ?? :?

SunIsShining
07-01-2010, 19:37
Армииин! :grin: Супер! Ех,колко се радвам! :grin:

Atanasov922
07-04-2010, 15:45
аз искам да знам дали хората от форума ще правите някаква среща да се отиде на Армина защото всички мои приятели са мазни чалгари само аз слушам електронна музика и ще ми е тъпо да съм сам :)

SpAcE_LaDy
07-06-2010, 07:30
Ами следи форума де :) За сега няма среща, още е рано, в момента се организираме с хотели, път и така нататък за 17ти юли на Златните за Ronski Speed i Ferry Tayle :) Ако ще идваш, пиши ми едно лично там в trancebg и ми кажи дали искаш да си с нас в един хотел, в темата за партито пише повече - нощувките колко са и т.н. и ми прати едно лично съобщение
ника ми там е TRaNCe*EuPHoRiA :) Партито се надявам да е МНОГО силно, защото тия двама Ди джеи го заслужават и определено ще ни размажат от кеф, после няма да си чувствам краката 100% :)

Ами това е за сега, ако някой още желая да дойде след 2 седмици на Златните за партито или пък ще е там по това време и му се ходи на парти, свиркайте :)

Tinarinaa
07-06-2010, 13:56
Здравейте може ли да ми кажете от къде мога да си взема билет за партито.. Мерси предварително :)

SpAcE_LaDy
07-06-2010, 22:56
от интернет сайтовете на Eventim & Ticketstream
а ако не иска от нета, отиди в накой Germanos, Office1, Pikadilly, MTel и т.н., там продават също. само че от офис1 е формат A4 - голям листс баркод, който вземеш ли, ако решите с няко приятел да копирате
само един ще влезе на партито с този билет :)

Tinarinaa
07-07-2010, 15:13
от интернет сайтовете на Eventim & Ticketstream
а ако не иска от нета, отиди в накой Germanos, Office1, Pikadilly, MTel и т.н., там продават също. само че от офис1 е формат A4 - голям листс баркод, който вземеш ли, ако решите с няко приятел да копирате
само един ще влезе на партито с този билет :)

Благодаря ти,надявам се да имат все още в наличност на тези места..

SpAcE_LaDy
07-07-2010, 15:30
има :) и на ямсто ще има, просто ще са по 40+ лева :)

s0b1esk1
07-08-2010, 18:29
о боже какво зарибяваш дечорлигата с тоя армин..

NikeX
08-06-2010, 16:33
18- ще пускат ли?

killerbabe
08-11-2010, 18:40
ПРОДАВАМ 2 БИЛЕТА ЗА CACAO BEACH-НА 13 АВГУСТ 2010(ПЕТЪК) ЗА ARMIN VAN BUUREN,ПО 20 ЛЕВА :)..АКО ВЗЕМЕТЕ И 2ТА ЩЕ ВИ НАПРАВЯ ОСТЪПКА-ЗА 35 ЛЕВА :) БИЛЕТИТЕ СА ВХОД И ЗА СЛЕДВАЩАТА ВЕЧЕР,ПРИ ЗАПИСВАНЕ НА ИМЕНАТА ВИ :)

haxh
08-12-2010, 06:50
18- ще пускат ли?

vikt0riQ
08-12-2010, 22:54
Някой знае ли от колко часа ще е ?

EsteticLoff
08-13-2010, 05:53
Някой знае ли от колко часа ще е ?

мисля, че към 22:30-23:00 .. :)

Runnaway
08-15-2010, 10:29
http://www.facebook.com/album.php?aid=202755&id=703338733#!/photo.php?pid=4882906&id=25498833315&ref=fbx_album

Не мога да напиша нищо повече от това, което самият Армин е написал.

:grin:

Най-доброто парти в живота ми!

ArrowsOfDeath
08-15-2010, 10:37
И аз се изкъртих. Направо бях отъпкал пясъка от денсене, а пък накрая нямах крака да вървя 8-) 2 часа Хуан, 2 часа Глен и 5 часа Армин просто ме разглобиха :) Слабо парче нямаше, все некви убийствени бийтове. Много съм радостен, че не пропуснах партито.

EsteticLoff
08-16-2010, 07:48
Беше уникалноо :grin:
И тези 2 часа бонус направоо .. и изгреваа .. никога не съм мислила,че ще посрещна изгрева, докато Армин е някъдее там пред мен на сцената :shock: :grin:
От скачане по 1 време имаше дупка под мене 8-)
И когато разпъна знамето се почувствах .. някак си .. не знам .. беше уникално чувството.. виках, скачах .. разплаках се от радост даже :grin:
Не успях да се добера до него за автограф, ама изживяването през нощта ми беше достатъчно :D

shit0princess
08-02-2011, 20:04
killerbabe
Пуснато на: Сря Авг 11, 2010 9:40 pm Заглавие: Билте :)
ПРОДАВАМ 2 БИЛЕТА ЗА CACAO BEACH-НА 13 АВГУСТ 2010(ПЕТЪК) ЗА ARMIN VAN BUUREN,ПО 20 ЛЕВА ..АКО ВЗЕМЕТЕ И 2ТА ЩЕ ВИ НАПРАВЯ ОСТЪПКА-ЗА 35 ЛЕВА БИЛЕТИТЕ СА ВХОД И ЗА СЛЕДВАЩАТА ВЕЧЕР,ПРИ ЗАПИСВАНЕ НА ИМЕНАТА ВИ

Искам ги и двата възможно най-скоро !! :) Пиши ми да ти дам скайп

ArrowsOfDeath
08-02-2011, 23:55
Луд ли си? Не виждаш ли, че става дума за миналата година...