PDA

View Full Version : Заслужава ли ме?



ZaGadKkAa
04-15-2010, 07:13
Познаваме се от 4-5 месеца,а сме заедно от 2.Първите няколко месеца бяха страхнотни до преди 1-2 седмици.Всичко се промени,почнaхме да се дразниме един друг за какво ли не.Вчера според мен беше фатално.Бях му взела суитчара и имах контролно,бях ядосана след това.Той дойде при мен и каза,че има 5 часа,а аз имах 7 часа (тука е момента да спомена,че винаги го чакам след училище,както казва една приятелка не е кой знае какво,но си е жест) и той каза да му дам суитчара и щял да си тръгва.Аз се яодсах,че няма да ме изчака и му казах да влезе в стаята и да си го вземе и да ми се маха,защото не ме интересува.Той каза ок и си тръгна...Довечера в скайп не искаше да пишеме и по-едно време му стана нещо и от време-навреме ме псуваше :? исках да проведя нормален разговор,но не стана.Казах му,че ще съжалява за всяко нещо,което ми е казал.Блокира ме и аз му звънах.Каза ми,че ми няма доверие и каза някаква много смешна причина,която даже вече непомна.Каах му,че мога да му направя гадно,а той каза по-добре не,защото на мен щяло да ми стане 3 пъти по-гадно и,че бил много застрахован.Всичко стана от една детска загачка,до това дали трябва да сме заедно.
Обичам го,имам му доверие,но той заслужава ли го?Много честно го избива на агресия и основанието му е ,че неможе да ми се нарадва.Вчера ме псуваше и го беше публикувал във Фейсбук.Много съм объркана и се надявам да съм написала всичко не толкова объркано колкото съм аз.Благодаря на всички,които отделиха време да го прочетат и да си изкажат мнението :-)

silky92
04-15-2010, 07:20
Не се занимавай с идиоти ,не си заслужава да страдаш за него . Може и да ти е гадно ,но ще срещнеш някой ,който ще оцени това,което има до себе си . :)

Take_That
04-15-2010, 07:27
И двамата инате вина:
Не е трябвало да му казваш да се маха и, че не те интересува, трябвало е да му споделиш защо си се издразнила. Според мен обаче по-голяма част от вината е в него - нито те е попитал защо се държи така, нито нищо. Ако държеше на теб щеше да се опита да разбере. НА всичкото отгоре ще те псува, ще ти се прави на интересен и т.н, а ти ще си с него и защо? Я не се занимавай повече с него. Нямал ти доверие? - и на какво основание питам аз? Не си трови живота с тоя идиот.

TuZar
04-15-2010, 07:34
Мажете са страни личности,обичат адски много но никога не го показват,силни личности са издаржат на болка,може би и тои е такъв,видял или чул нешто от някаде и сега се супи.Ако наистина даржиш на него изчакаи няколко дена и после му покажи че ти оште го обичаш, мисля си че щтесе зарадва :mrgreen:

ZaGadKkAa
04-15-2010, 07:35
казах му да се маха и ,че ен ме интересува и,защото не ме попита какво ми е,а просот каза-Дай ми суитчара,че ще си ходя!..това напрао ме ядоса повече от конторлното.После като му казах,че всичко ше му се върна той каза,че на мен щяло да ми стане три пъти по-гадно и ибл много застрахован.Каза,че ако продължа с него ще разбера за това нещо след месеци,но ако си върне доверието може и по-бързо,ако не продължа с него и ако не му правя мръсно е нямало да разбера,но ако не продължа с него и ако му направя мръсно е щяло да ме заболи много.Попитах го с момиче л еи свързано той каза,че ми нямал доверие и нямало да ми каже думичка.Малко объркано го написах,но дано сте ме разбрали.Благодаря и да двете :-) ,но проблема е ,че го обичам и ,че съм щастлива с него,но постъпкките започнаха да му става все по-непростими .. :(

ZaGadKkAa
04-15-2010, 08:23
други мнения по темата ??

valdesbg
04-15-2010, 08:57
Вай детска история.

Гледай сега девойке - няма основатлно оправдание за да псуваш любимия, да се гавриш с него/нея, и да го блокираш откъдето и да под какъвто и да е предлог. Агресията също е неоснователна по какъвто и да е повод.

Казваш че си щастлива и че го обичаш, но...

Щом има но, значи има проблем. а този проблем сам по себе си няма да се разреши. Схващаш ли накъде бия? Явно е че сте несъвместими характери. Сядайте приказвайте, и ако трябва се разделете. Няма смисъл да си губите времето.

Take_That
04-15-2010, 09:42
казах му да се маха и ,че ен ме интересува и,защото не ме попита какво ми е,а просот каза-Дай ми суитчара,че ще си ходя!..това напрао ме ядоса повече от конторлното.После като му казах,че всичко ше му се върна той каза,че на мен щяло да ми стане три пъти по-гадно и ибл много застрахован.Каза,че ако продължа с него ще разбера за това нещо след месеци,но ако си върне доверието може и по-бързо,ако не продължа с него и ако не му правя мръсно е нямало да разбера,но ако не продължа с него и ако му направя мръсно е щяло да ме заболи много.Попитах го с момиче л еи свързано той каза,че ми нямал доверие и нямало да ми каже думичка.Малко объркано го написах,но дано сте ме разбрали.Благодаря и да двете :-) ,но проблема е ,че го обичам и ,че съм щастлива с него,но постъпкките започнаха да му става все по-непростими .. :(

Да разбрах, кое те е ядосала и защо си му казала да се маха и т.н. Не виждам смисъл да му го връщаш, да си отмъщаваш, да му правиш мръсно или както искаш така го наречи - глупаво и детско е. Просто го игнорирай. Раздели се с него и продължи напред. Не му обръщай и грам внимание, от това повече ще го заболи. Щом ти няма доверие, няма никакъв смисъл да продължавате отношенията си, независимо от това колко много го обичаш, той не се държи подобаващо с теб, псува те :shock:, нима искаш взаимоотношенията ви да се задълбочат. 2 месеца не е кой знае колко много време, така че смело напред, дерзай. Каза и, че много често го избива на агресия, ами ако утре ти посегне? Тогава какво?

Rebus
04-15-2010, 09:53
Той дойде при мен и каза,че има 5 часа,а аз имах 7 часа (тука е момента да спомена,че винаги го чакам след училище,както казва една приятелка не е кой знае какво,но си е жест) и той каза да му дам суитчара и щял да си тръгва.Аз се яодсах,че няма да ме изчака и му казах да влезе в стаята и да си го вземе и да ми се маха,защото не ме интересува.Той каза ок и си тръгна...Каах му,че мога да му направя гадно,а той каза по-добре не,защото на мен щяло да ми стане 3 пъти по-гадно и,че бил много застрахован.Всичко стана от една детска загачка,до това дали трябва да сме заедно.
Обичам го,имам му доверие,но той заслужава ли го?Много честно го избива на агресия и основанието му е ,че неможе да ми се нарадва.Вчера ме псуваше и го беше публикувал във Фейсбук.Много съм объркана и се надявам да съм написала всичко не толкова объркано колкото съм аз.Благодаря на всички,които отделиха време да го прочетат и да си изкажат мнението :-)

И за какво отначало си се направила на интересна да те чака 2 часа и като не е искал веднага си се ядосала.Да си мислила преди да му кажеш ,че не те интересува.Май не е само той виновния...И ебахти въпроса..заслужава ли те хахах...

lubomirky
04-15-2010, 09:59
Познаваме се от 4-5 месеца,а сме заедно от 2.Първите няколко месеца бяха страхнотни до преди 1-2 седмици.Всичко се промени,почнaхме да се дразниме един друг за какво ли не.Вчера според мен беше фатално.Бях му взела суитчара и имах контролно,бях ядосана след това.Той дойде при мен и каза,че има 5 часа,а аз имах 7 часа (тука е момента да спомена,че винаги го чакам след училище,както казва една приятелка не е кой знае какво,но си е жест) и той каза да му дам суитчара и щял да си тръгва.Аз се яодсах,че няма да ме изчака и му казах да влезе в стаята и да си го вземе и да ми се маха,защото не ме интересува.Той каза ок и си тръгна...Довечера в скайп не искаше да пишеме и по-едно време му стана нещо и от време-навреме ме псуваше :? исках да проведя нормален разговор,но не стана.Казах му,че ще съжалява за всяко нещо,което ми е казал.Блокира ме и аз му звънах.Каза ми,че ми няма доверие и каза някаква много смешна причина,която даже вече непомна.Каах му,че мога да му направя гадно,а той каза по-добре не,защото на мен щяло да ми стане 3 пъти по-гадно и,че бил много застрахован.Всичко стана от една детска загачка,до това дали трябва да сме заедно.
Обичам го,имам му доверие,но той заслужава ли го?Много честно го избива на агресия и основанието му е ,че неможе да ми се нарадва.Вчера ме псуваше и го беше публикувал във Фейсбук.Много съм объркана и се надявам да съм написала всичко не толкова объркано колкото съм аз.Благодаря на всички,които отделиха време да го прочетат и да си изкажат мнението :-)

пълен смешник, нищо не заслужава. не се занимавай с него, прост е и му личи много. а най-интересно ми е как като ти няма доверие те оставя, а не те изчаква след даскало например.

TuZar
04-15-2010, 10:11
Омразата е наи големия враг на човека,ако си суеверна знам че нештата щте си влязат в релсите.Бади тарпелива и ако наистина си обичала,това щтети помогне някои ден- :mrgreen:

Elenichkaa
04-15-2010, 10:59
Пълен гадняр....кретен!
Сигурно е напр нещо и сега е гузен и иска ти да поемеш неговата вина за раздялата ви!

ScarletBite
04-15-2010, 16:06
ме псуваше
И ти си още с него, защото... ?

asp1r1n94
04-15-2010, 16:21
Тъпа причина за раздяла!

tanch3t093
04-15-2010, 16:41
Тъпа причина за раздяла!
така е ... Но и тези типове момчето постоянно си търсят причини, а и това, че те е псувал не говори хубаво ....

MissDeadly
04-15-2010, 17:16
Не мисля, че вината в този случай е твоя... нормално е да го накрлепаш само него в пост-а си, но може би и ти имаш вина за нещо... за да започнат нещата да се променят между вас... Може би нещо го дразни и не иска да каже, може да иска повод да се карате и да му е по - интересна връзката, може да са много неща, но ако те кара да се чувстваш зле и те обижда не си губи времето с него.

moon_flower
04-15-2010, 17:44
Защо трябва да му правиш мръсно? Като не се разбирате седнете и поговорете.Ако не стигнете до едно приемливо решение на проблема,с което и двамата сте съгласни,просто скъсайте.Не е нужно после да кроиш пъклени планове как да му го върнеш тъпкано.Не сте били подходящи един за друг и това си е.Ако не те разбира и не може да проумее причината,поради която му се сърдиш,значи просто и по-нататък ще си имаш проблеми с него. :)

raliichkaa
04-15-2010, 19:27
Вземи го зарежи .. как ще си позволява да те псува .. и ти да му вървиш по свирката.Ако продължаваш така накрая ти ще станеш жалката .. той изобщо според мен не се интересува от теб .. щом ти е казал всички тези думи .. просто си нмаери някой който те заслужава наистина :)

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 11:07
Идеално се вижда че сте с различни характери ! Точно за това между вас нищо няма да се получи , нито ти го залужаваш нито той те заслужава , разделете се , няма смисъл да си губите времето , като гледам за какви простотии се карате .. :lol: айде успехи !!! ;)

Alex4o0o
04-16-2010, 11:12
Да ви имам скандалите - "не ме изчака" и тва е и тва е големия проблем нали и вече не ме обича.Стига с лапешките ви истории :-x

cherinka
04-16-2010, 11:46
Според мен тук се получава "кой кого търпи" и "кой над кого има власт" и двамата се съревновавате кой от двамата ще надделее над другия и ще бъде "глава на семейството" (в случая глава във връзката ви :D :D :D ).
На твое място не знам как биг постъпила. Вероятно и аз като теб щях да се изкарам жертва. (защо мисля, че се изкарваш жертва?-ами това изречение към края на поста ти "но той заслужава ли го").
Запитай се - ами и ако той смята като теб дали заслужаваш еди-си кви жестове, които е правил за теб? Като коне с капаци сте и двамата.
Него не го оправдавам, заради псувните, които е отправил към теб. Колкото и да сте виновни и двамата, не е хуманно да псува настоящата си половинка.
Инат, брат. 8-) Няма какво да те увещавам да отстъпиш. Ако ти се чака и имаш търпение изчакай го той да направи първата крачка към сдобряването, а ти обмисли как ще постъпиш ако това се случи. Но изрично го предупреди, че втори път наругае ли те-няма да му простиш, защото тогава вече както питаш"заслужава ли го"-не,не заслужава каквото и да било при подобно отношение.

umri
04-16-2010, 13:06
Познаваме се от 4-5 месеца,а сме заедно от 2.Първите няколко месеца бяха страхнотни до преди 1-2 седмици.Всичко се промени,почнaхме да се дразниме един друг за какво ли не.Вчера според мен беше фатално.Бях му взела суитчара и имах контролно,бях ядосана след това.Той дойде при мен и каза,че има 5 часа,а аз имах 7 часа (тука е момента да спомена,че винаги го чакам след училище,както казва една приятелка не е кой знае какво,но си е жест) и той каза да му дам суитчара и щял да си тръгва.Аз се яодсах,че няма да ме изчака и му казах да влезе в стаята и да си го вземе и да ми се маха,защото не ме интересува.Той каза ок и си тръгна...Довечера в скайп не искаше да пишеме и по-едно време му стана нещо и от време-навреме ме псуваше :? исках да проведя нормален разговор,но не стана.Казах му,че ще съжалява за всяко нещо,което ми е казал.Блокира ме и аз му звънах.Каза ми,че ми няма доверие и каза някаква много смешна причина,която даже вече непомна.Каах му,че мога да му направя гадно,а той каза по-добре не,защото на мен щяло да ми стане 3 пъти по-гадно и,че бил много застрахован.Всичко стана от една детска загачка,до това дали трябва да сме заедно.
Обичам го,имам му доверие,но той заслужава ли го?Много честно го избива на агресия и основанието му е ,че неможе да ми се нарадва.Вчера ме псуваше и го беше публикувал във Фейсбук.Много съм объркана и се надявам да съм написала всичко не толкова объркано колкото съм аз.Благодаря на всички,които отделиха време да го прочетат и да си изкажат мнението :-)
Овца. Като си се ядосала затова, че иска да си тръгне каква си мислиш, че трябва да е реакцията му? Според мен въпросът е дали ти заслужаваш него.

justonegirlwithonehope
04-16-2010, 13:15
Ходите, обича те, обаче си те псува на харабия ? Ти луда ли си, как можеш да му го позволяваш, ти да не си някаква хваната от улицата ? Той, ако няма уважение да се държи с теб както трябва, едва ли има кой знае какви чувства.Лично аз никога не бих позволила момчето, с което ходя да ме псува, да ми крещи, да си побликува наши чатове във facebook и други такива подобни тъпотии.Дори да се разделим, няма да му понасям лигавщините, да не е само той . . . боли ме ханша ! ;)

wasch0
04-16-2010, 13:41
И двамата инате вина:
Не е трябвало да му казваш да се маха и, че не те интересува, трябвало е да му споделиш защо си се издразнила. Според мен обаче по-голяма част от вината е в него - нито те е попитал защо се държи така, нито нищо. Ако държеше на теб щеше да се опита да разбере. НА всичкото отгоре ще те псува, ще ти се прави на интересен и т.н, а ти ще си с него и защо? Я не се занимавай повече с него. Нямал ти доверие? - и на какво основание питам аз? Не си трови живота с тоя идиот.

naikki
04-16-2010, 13:48
Много рядко пиша в тоя раздел (да не кажа че до сега не съм писал), но на от време на време хвърлям по едно око.
По начина по които си написала темата съдя че си на 14-15 не повече, че ви е детска работата - детска е, но това да публикуваш разговори с приятелката си във сайтове и т.н., това е адски долна и малоумна постъпка, ако съм на твое място ще разкажа на всичките му приятели че му е малка оная работа или че ти е споделил че мисли че е гей...
Няма какво да праавиш с такъв малоумник.