PDA

View Full Version : Продавам реплика на Iphone 3GS чисто нов!



Staikov
04-15-2010, 10:05
Продавам iPhone 3GS реплика работещ с 2 сим карти едновременно с WIFI и FM радио, най-доброто копие на iPhone до момента (Дизайн 1:1 с оригинала).Чисто нов в кутия, с найлончето на дисплея. Модела е i9++++

Цена: 250лв

Тел. 0897619462 Асеновград
Изпращам с Еконт за страната с опция виж преди да платиш.

Мрежа: Четирибандов GSM: 850; 900; 1800; 1900
Размери: 110 x 60 x 11 мм
Тегло: 130 гр
Дисплей: Тип TFT сензорен,
Големина 240 x 320 пиксела
- 3.5 инча touch screen
- Разпознаване на ръкопис
- Акселерометър (Завърта снимките и видео плеъра със завъртане на телефона)
Мелодии: Тип MP3, Полифонични (64 канала)
Вибрация: Да
Памет:
Телефонна книга Да
Запис разговори Да
Слот за памет microSD (TransFlash) слот за разширение на паметта до 8 GB
Данни
WIFI
GPRS: Да
Bluetooth: Да, с A2DP и FTP профили
USB: Да
Екстри:
Тип съобщения SMS, MMS
Браузър WAP
Игри
Камера 2 мегапиксела (1600:1200 резолюция),видео
Други - Работи с две едновременно активни SIM карти
- Shake control (при разтърсване на телефона се сменя wallpaper-a или ако е в режим на слушане на музика сменя mp3-ката).
- Java
- MP3 player
- 3GP/MP4 player
- Стандартен органайзер
- WIFI
- Камера 2 мегапиксела (1600:1200 резолюция)
- Функция "Kомпас"
Батерии - 2броя, зарядно за 220V, стерео слушалки, USB кабел.

Staikov
04-16-2010, 07:13
:arrow:

Bloodryne1996
04-16-2010, 09:24
Това не е най-добрата реплика на Айфон 8-)

JuBaCcA
04-16-2010, 15:13
Това не е най-добрата реплика на Айфон 8-)
От доста време се занимавам с телефони.Откакто излязоха репликите на Айфоните и хората видяха,че са боклуци,почнаха да ги продават като:

-най-добрата реплика досега(разбира се,че ще е най-добрата,затова я продаваш)
-1/1 като оригинала (ако беше така,нямаше да е реплика)
-записва видео,за разлика от оригиналния ифон(да,а оригиналния има 100 програми за записване на видео с една камара ефекти,филтри и т.н.)

Реплика = Евтина,китайска самоделка.
Само,не ми опонорайте,защото имам Айфон и съм работил и с реплика.Това е нещо като да сравниш БМВ и един Варбург,но отпреда е лепната емблемата на БМВ.

Staikov
04-16-2010, 15:49
Това не е най-добрата реплика на Айфон 8-)
От доста време се занимавам с телефони.Откакто излязоха репликите на Айфоните и хората видяха,че са боклуци,почнаха да ги продават като:

-най-добрата реплика досега(разбира се,че ще е най-добрата,затова я продаваш)
-1/1 като оригинала (ако беше така,нямаше да е реплика)
-записва видео,за разлика от оригиналния ифон(да,а оригиналния има 100 програми за записване на видео с една камара ефекти,филтри и т.н.)

Реплика = Евтина,китайска самоделка.
Само,не ми опонорайте,защото имам Айфон и съм работил и с реплика.Това е нещо като да сравниш БМВ и един Варбург,но отпреда е лепната емблемата на БМВ.

Хехе... незнам точно от колко време се занимаваш с телефони, но говориш пълни глупости! Първо: ти изобщо запознат ли си с производството на реплики? М? Едвали..."Реплика = Евтина,китайска самоделка" - абе ти наясно ли си с това в какви заводи се произвеждат тези телефони?
-"Най-добрата реплика до сега..." - Да наистина е най-добрата що се отнася до дизайн и копиране на меню!
-1/1 като оригинала - Ще ми покажеш ли каде точно съм писал това? Писал сам че дизайна е 1:1 с оригинала а не самия телефон...
"Само,не ми опонорайте,защото имам Айфон и съм работил и с реплика.Това е нещо като да сравниш БМВ и един Варбург,но отпреда е лепната емблемата на БМВ.[/quote]" - И като имаш айфон какво? Голям газар ли си? Замислял ли си се по въпроса, че 80% от населението на тази страна неможе да си позволи телфон за 1200 лева...? Съмнявам се!

JuBaCcA
04-16-2010, 18:24
Това не е най-добрата реплика на Айфон 8-)
От доста време се занимавам с телефони.Откакто излязоха репликите на Айфоните и хората видяха,че са боклуци,почнаха да ги продават като:

-най-добрата реплика досега(разбира се,че ще е най-добрата,затова я продаваш)
-1/1 като оригинала (ако беше така,нямаше да е реплика)
-записва видео,за разлика от оригиналния ифон(да,а оригиналния има 100 програми за записване на видео с една камара ефекти,филтри и т.н.)

Реплика = Евтина,китайска самоделка.
Само,не ми опонорайте,защото имам Айфон и съм работил и с реплика.Това е нещо като да сравниш БМВ и един Варбург,но отпреда е лепната емблемата на БМВ.

Хехе... незнам точно от колко време се занимаваш с телефони, но говориш пълни глупости! Първо: ти изобщо запознат ли си с производството на реплики? М? Едвали..."Реплика = Евтина,китайска самоделка" - абе ти наясно ли си с това в какви заводи се произвеждат тези телефони?
-"Най-добрата реплика до сега..." - Да наистина е най-добрата що се отнася до дизайн и копиране на меню!
-1/1 като оригинала - Ще ми покажеш ли каде точно съм писал това? Писал сам че дизайна е 1:1 с оригинала а не самия телефон...
"Само,не ми опонорайте,защото имам Айфон и съм работил и с реплика.Това е нещо като да сравниш БМВ и един Варбург,но отпреда е лепната емблемата на БМВ." - И като имаш айфон какво? Голям газар ли си? Замислял ли си се по въпроса, че 80% от населението на тази страна неможе да си позволи телфон за 1200 лева...? Съмнявам се![/quote]
Не съм казал,че си написал,че е 1/1 телефона като истински Айфон.Написах,че така пишат,а не че всички така пишат !
Телефона ми не е 1200лв,а е 2г втора употреба,а може би и 10та :)
Работил съм и с 3гс и разликата между този и 3гс не е само в цената,както си забелязъл и сам.
Качеството на почти всички реплики е под всякаква критика.А точно на айфоните производителите не се съзтезават,кой ще направи по-добра реплика,а кой ще я предложи по-евтина,а по-евтино става с по-евтини материали и по-некачествена изработка,а не от лишаване на доходи от фирмата производител.Не ми спори,моля те.Не казвам,тази реплика,която продаваш е кофти,казвам,че всеки пише,че неговата е най-добра,най-нова,най-близа до оригинала и едва ли не е 1/1 като истински айфон.

UNITED
04-16-2010, 19:22
Дай и аз да се включа.
Имам айпод тач 3G.Всички знаем,че е същото като айфон с някои разлики,но процесора,рамта и повечето неща са им еднакви,така..
В моя клас един приятел има "Iphone 3G S 32GB" разбира се реплика,разликата в бързината,резолюцията,тач скрийна (най вече) и софтуера е БРУТАЛНА !Дори java можеш да си инсталираш трудно,иконките са някак си растегнати а и разбирам доста от телефони,до сега съм имал точно 15 и то от най добрите модели,работил съм със всякакви операционни системи,екрани и всякакви неща свързани с GSM .Искам да кажа и че тези реплики са правени в час по труд и техника в китай.Просто са под всякаква критика но има хора които си ги ползват,наистина всеки има собствено мнение но за 250 лева човек може да си купи телефон с задоволителни екстри,много по добър от този "Айфон". :shock:

Staikov
04-17-2010, 07:52
"Искам да кажа и че тези реплики са правени в час по труд и техника в китай.Просто са под всякаква критика но има хора които си ги ползват,наистина всеки има собствено мнение но за 250 лева човек може да си купи телефон с задоволителни екстри,много по добър от този "Айфон""

Така нека да ти изясня само,че нещата с репликите много се промениха в последните 2 години... Заводите, в които тези телефони се произвеждат,не са някакви квартални гаражчета, а огромни комплекси за които дори и някои от известните производители биха само мечтали!
Относно качеството - лично аз използвам реплика на Nokia X6 и да ти кажа съм доста доволен. Няма процесор, въпреки това нямам забавяне при работа. WIFI си върши перфетка работа, камерата е 2 мегапиксела (принципно аз не иползвам камера често затова и не ме интересува). Репликата си има вграден скайм, мсн, фейсбук, опера мини и т.н. Батерията е 1600 mAh - държи по 4-5 дена без проблем.Относно дизайна - доста хора бая се позачудиха преди да разберат че това е реплика, а не оригинал...реално можеш да го разбереш само по липсващото лого.
Искам да ми посочиш един така наречен "телефон с задоволителни екстри" за 250 лева, който да има тези функции, защото явно скоро не си поглеждал цените на борсата... Поздрави 8)

UNITED
04-17-2010, 08:21
Най спокойно човек може да си намери нокиа 5230 или 5530 за 250 лева,които са перфектни за цената си,Тъч скрийн,3.2mpx камера,ExpressMusic,симбиан и какви ли още не екстри.Ако ще сравняваш някоя китайска шибания с оригинална x6-ца просто много се бъркаш приятелю.Най ама най обикновенния телефон може да има "скайп" "фейсбук" "опера мини" и т.н.Това въобще не показва,че телефона е качествен,спокойно не ми обяснявай за тъч скрийна мога да си представя какво нещо е. :-D Имай в предвид,че x6 е с капацитивен дисплей,който е много качествен.Не съм поглеждал цените на борсата ? :lol: Да,не ги следя,поне китайските защото не ме интересуват.Но ако човек реши да си купи телефон по добре да даде още 50 лева и да си вземе нещо добро от колкото тази китайска простотия,която (най лошото) е копие на един гигант,на един перфектен телефон.Пак казвам всеки си има мнение и моето е такова,успех в продажбата ! 8)

Staikov
04-17-2010, 08:32
Най спокойно човек може да си намери нокиа 5230 или 5530 за 250 лева,които са перфектни за цената си,Тъч скрийн,3.2mpx камера,ExpressMusic,симбиан и какви ли още не екстри.Ако ще сравняваш някоя китайска шибания с оригинална x6-ца просто много се бъркаш приятелю.Най ама най обикновенния телефон може да има "скайп" "фейсбук" "опера мини" и т.н.Това въобще не показва,че телефона е качествен,спокойно не ми обяснявай за тъч скрийна мога да си представя какво нещо е. :-D Имай в предвид,че x6 е с капацитивен дисплей,който е много качествен.Не съм поглеждал цените на борсата ? :lol: Да,не ги следя,поне китайските защото не ме интересуват.Но ако човек реши да си купи телефон по добре да даде още 50 лева и да си вземе нещо добро от колкото тази китайска простотия,която (най лошото) е копие на един гигант,на един перфектен телефон.Пак казвам всеки си има мнение и моето е такова,успех в продажбата ! 8)

Да сравнявам реплика с оригинала на x6 - няма такова нещо не ме разбираи грешно. Единственето нещо по което мога да ги сравнявам е дизайна, който както вече споменах е перфектно копиран. Тук идва и въпроса за цената - моята реплика ми излезна около 200 лева а цената на оригиналната X6 e около 800 лева... надявам се разбираш, че не са много хората, които могат да си позволят такъв телефон.
Колкото до репликите като цяло - ти смяташ, че са боклуци и невършат работа... не е точно така, но несмятам да те обеждавам... както ти сам каза всеки си има мнение! Благодаря, найстина се надявам на успех! Поздрави 8)

slacklining
04-17-2010, 08:39
:lol: Т'фа е пълна излагация за мене...реплика...Аз и оригинален мога да си купя, но от един приятел го огледах така видях го, ама не ме впечатли ВЪОБЩЕ!

Staikov
04-17-2010, 08:54
:lol: Т'фа е пълна излагация за мене...реплика...Аз и оригинален мога да си купя, но от един приятел го огледах така видях го, ама не ме впечатли ВЪОБЩЕ!

Купи си оригинален тогава! За незнам кой път вече ще повторя, че не всеки може да си позволи оригинален Айфон... И сега ти ще кажеш - репликата няма нищо общо с оригинала.... мдам съгласен съм, че репликата е далече от истината ама и цените на 2те нямат нищо общо! Реплика можеш да си намериш за 200-250 лева, а когато ми намериш оригнален Айфон под 1000 лева ще ти кажа евала! :-D
Поздрави

UNITED
04-17-2010, 09:15
:lol: Т'фа е пълна излагация за мене...реплика...Аз и оригинален мога да си купя, но от един приятел го огледах така видях го, ама не ме впечатли ВЪОБЩЕ!

Купи си оригинален тогава! За незнам кой път вече ще повторя, че не всеки може да си позволи оригинален Айфон... И сега ти ще кажеш - репликата няма нищо общо с оригинала.... мдам съгласен съм, че репликата е далече от истината ама и цените на 2те нямат нищо общо! Реплика можеш да си намериш за 200-250 лева, а когато ми намериш оригнален Айфон под 1000 лева ще ти кажа евала! :-D
Поздрави

Ае бас,че мога да ти намеря оригинал за 700 лева чисто нов 3G, 3GS за 800-900 ? 8)

Staikov
04-17-2010, 09:18
:lol: Т'фа е пълна излагация за мене...реплика...Аз и оригинален мога да си купя, но от един приятел го огледах така видях го, ама не ме впечатли ВЪОБЩЕ!

Купи си оригинален тогава! За незнам кой път вече ще повторя, че не всеки може да си позволи оригинален Айфон... И сега ти ще кажеш - репликата няма нищо общо с оригинала.... мдам съгласен съм, че репликата е далече от истината ама и цените на 2те нямат нищо общо! Реплика можеш да си намериш за 200-250 лева, а когато ми намериш оригнален Айфон под 1000 лева ще ти кажа евала! :-D
Поздрави

Ае бас,че мога да ти намеря оригинал за 700 лева чисто нов 3G, 3GS за 800-900 ? 8)

Говорим за 3GS :) И все пак къде са 250, къде са 800-900? :-D

UNITED
04-17-2010, 09:31
:lol: Т'фа е пълна излагация за мене...реплика...Аз и оригинален мога да си купя, но от един приятел го огледах така видях го, ама не ме впечатли ВЪОБЩЕ!

Купи си оригинален тогава! За незнам кой път вече ще повторя, че не всеки може да си позволи оригинален Айфон... И сега ти ще кажеш - репликата няма нищо общо с оригинала.... мдам съгласен съм, че репликата е далече от истината ама и цените на 2те нямат нищо общо! Реплика можеш да си намериш за 200-250 лева, а когато ми намериш оригнален Айфон под 1000 лева ще ти кажа евала! :-D
Поздрави

Ае бас,че мога да ти намеря оригинал за 700 лева чисто нов 3G, 3GS за 800-900 ? 8)

Говорим за 3GS :) И все пак къде са 250, къде са 800-900? :-D

Тук имаш право... Вече който иска да иде на кафе и да си остави айфона на масата и да се газари може да си купя репликата,но ако иска екстри и качество трябвада се бръкне повечко :razz:

Staikov
04-17-2010, 09:35
"Тук имаш право... Вече който иска да иде на кафе и да си остави айфона на масата и да се газари може да си купя репликата,но ако иска екстри и качество трябвада се бръкне повечко"

Ти също имаш право!... Особенно ако оставиш на масата Айфона със златното покритие значи вече 100% си имаш проблеми! :lol:

JuBaCcA
04-17-2010, 10:26
И тук идва въпроса "Кой ще се гъзари с телефон?" :)
А има и нещо друго - гъзариш се с няква реплика на скъп телефон в бар дискотека и после те смилат на парчета само щот си мислят че тела ти е над 1000лв хахаха ! т.е. за 200лв те праят на кайма,не че за 5 не могат де,но ще стане много комично зарад реплика да отворят

Staikov
04-17-2010, 10:37
И тук идва въпроса "Кой ще се гъзари с телефон?" :)
А има и нещо друго - гъзариш се с няква реплика на скъп телефон в бар дискотека и после те смилат на парчета само щот си мислят че тела ти е над 1000лв хахаха ! т.е. за 200лв те праят на кайма,не че за 5 не могат де,но ще стане много комично зарад реплика да отворят

Kато се замислиш в нашата мила родина могат да те пребият дори за дъвка та какво остава за телфон дори и не оригинален! :lol: Върпоса е там, че ако някой е решил че иска да те обере, няма да има значение дали носиш телефон за 1000 лева или за 200... той просто ще те обере! Тъжно, но факт! :)

rauwkost
04-17-2010, 13:08
Ама чакайте малко, това че тук продават iPhone-a за 1000+лв. не значи, че реално е толкова скъп. Само за справка, цени от неоторизирани дилъри, телефон с гаранция и фактура:
iPhone 2G от 250лв. до 350лв.
iPhone 3G от 400лв. до 550лв.
iPhone 3GS от 600лв. до към 700-800лв.
Първото поколение на iPhone (2G) не се произвежда от бая време, така че е почти невъзможно да го намериш нов някъде, освен ако не е изостанал по някой слад, но другите цени, които съм ти посочила са или за ЧИСТО НОВ или за използван, но в ПЕРФЕКТНО състояние. :)

Staikov
04-17-2010, 13:34
Ама чакайте малко, това че тук продават iPhone-a за 1000+лв. не значи, че реално е толкова скъп. Само за справка, цени от неоторизирани дилъри, телефон с гаранция и фактура:
iPhone 2G от 250лв. до 350лв.
iPhone 3G от 400лв. до 550лв.
iPhone 3GS от 600лв. до към 700-800лв.
Първото поколение на iPhone (2G) не се произвежда от бая време, така че е почти невъзможно да го намериш нов някъде, освен ако не е изостанал по някой слад, но другите цени, които съм ти посочила са или за ЧИСТО НОВ или за използван, но в ПЕРФЕКТНО състояние. :)

Мога само да кажа: ТОВА Е БЪЛГАРИЯ! В Америка само заради това, че ставаш абонат на даден мобилен оператор получаваш последен модел телефон като подарък!!! А тук за да се насладиш на хубав смартфон ти искат двугодишен договор (30 лева на месец) и отделно да заплатиш някаква стойност на апарата ( около 400-500 лева).
Такаче като си направиш сметката телефон, който назапад можеш да имаш като подарък или за доста по реална цена, тука ти идва над 1000 лева! :x

lubby
04-17-2010, 15:51
Като гледам ще мине бая време докато нашите Мтел и Глобул се осъзнаят, че започват да губят бая клиентела заради скъпите си телефони.Всеки иска да си позволи лукс-хубав телефон с много екстри,от най-новите модели на Nokia,BlackBerry,HTC,Iphone и така нататък.А и не само в Америка е така ; ) Братовчед ми в Германия си направи двугодишен договор с някакъв GSM оператор и му направиха подарък Nokia 5800,а тук за да си купиш такъв трябва да изтърсиш поне едно 400-500лв. :(

UNITED
04-17-2010, 17:14
И в Испания е така,е не ги дават напълно безплатно но пък много евтино почти на безценица,баща ми винаги е имал телефон последен модел,но ако е тук в бг няма да може да си го позволи :) За това и на година сменя по 3-4 :-D .Дори като си купиш сим карта на ваучер ти подаряват LG с цветен дисплей,представяте ли си ? :lol: А тука к'во ? Един голлллям КУР :?

lubby
04-17-2010, 17:46
И в Испания е така,е не ги дават напълно безплатно но пък много евтино почти на безценица,баща ми винаги е имал телефон последен модел,но ако е тук в бг няма да може да си го позволи :) За това и на година сменя по 3-4 :-D .Дори като си купиш сим карта на ваучер ти подаряват LG с цветен дисплей,представяте ли си ? :lol: А тука к'во ? Един голлллям "мъжки полов орган" :?

Напъъъъълно вярно! :-D

JuBaCcA
04-17-2010, 21:03
Говорим за България и за тази оферта и за тези цени на телефоните тук.Iphone 2g 8gb струва между 250 и 300лв т.е. колкото тази реплика.
И само не ми казвайте "ама тоя е нов" не ме интересува дали е нов или не,важното е дали работи.А нов или не по-често се изразява в това дали е надраскан панела/дисплея.

UNITED
04-17-2010, 21:17
Говорим за България и за тази оферта и за тези цени на телефоните тук.Iphone 2g 8gb струва между 250 и 300лв т.е. колкото тази реплика.
И само не ми казвайте "ама тоя е нов" не ме интересува дали е нов или не,важното е дали работи.А нов или не по-често се изразява в това дали е надраскан панела/дисплея.

Тук може доста да се поспори,трудно може да се намери 2G за 250лв.Аз лично гледах една оферта на такава цена обаче беше ААААААдски надраскан и някой пиксели му бяха изгорели,няма смисъл нали ? :? Пак казвам,тази реплика е за наивници които просто да се залъжат,че имат айфон и да им мине мерака :lol: Чао и спирам да пиша в тази тема,няма смисъл !

JuBaCcA
04-18-2010, 16:43
Говорим за България и за тази оферта и за тези цени на телефоните тук.Iphone 2g 8gb струва между 250 и 300лв т.е. колкото тази реплика.
И само не ми казвайте "ама тоя е нов" не ме интересува дали е нов или не,важното е дали работи.А нов или не по-често се изразява в това дали е надраскан панела/дисплея.

Тук може доста да се поспори,трудно може да се намери 2G за 250лв.Аз лично гледах една оферта на такава цена обаче беше ААААААдски надраскан и някой пиксели му бяха изгорели,няма смисъл нали ? :? Пак казвам,тази реплика е за наивници които просто да се залъжат,че имат айфон и да им мине мерака :lol: Чао и спирам да пиша в тази тема,няма смисъл !
Кво да се залъгват ?! Все едно да биеш чикии и да си мислиш,че правиш секс.

UNITED
04-18-2010, 19:27
Говорим за България и за тази оферта и за тези цени на телефоните тук.Iphone 2g 8gb струва между 250 и 300лв т.е. колкото тази реплика.
И само не ми казвайте "ама тоя е нов" не ме интересува дали е нов или не,важното е дали работи.А нов или не по-често се изразява в това дали е надраскан панела/дисплея.

Тук може доста да се поспори,трудно може да се намери 2G за 250лв.Аз лично гледах една оферта на такава цена обаче беше ААААААдски надраскан и някой пиксели му бяха изгорели,няма смисъл нали ? :? Пак казвам,тази реплика е за наивници които просто да се залъжат,че имат айфон и да им мине мерака :lol: Чао и спирам да пиша в тази тема,няма смисъл !
Кво да се залъгват ?! Все едно да биеш чикии и да си мислиш,че правиш секс.

Е па абсолютно същата работа. :lol:

g1balko
08-20-2010, 20:57
По темата продавам за 100лв http://pics.data.bg/albums/28287/mini_apple_style_cck_10_dual_sim_card_phone ако има някои интерес да пише