PDA

View Full Version : Някой има ли същият проблем?



ledenakrasota
04-15-2010, 10:42
Не мога да отварям клипчета в ютюб :-o И сега ми иска да ъпгрейдвам,но колкото пъти и да го правя не става.Само там не ми отваря клипчетата с новата версия на Adobe Flash Player с Операта.А,ако отворя сайта с Експлолъра си отваря клипчетата.Като и на Експлолъра инсталирах новата версия на флаш плейра. :-o :-o

MaGuSs
04-15-2010, 11:01
Opera има вункции за блокирване на разни неща.Може това да е проблема.Потърси малко в настройките на Opera или там когато си в сайна на youtube дай десен бутон на background-a> найстройки.Препоръчвам ти Mozilla Firefox

dPa3HuTeJl
04-15-2010, 11:25
Използвай MOZILLA FREFOX че на тая опера и аз имам проблеми и от както минах на мозилата нямам никакви , но ако толкова много държиш на операта направи както каза "MaGuSs" порови се в настройките и дано се оправи :)

Petrow
04-15-2010, 14:11
Смени браузъра ... Мозилла форевърр :-P

Reaper93
04-15-2010, 14:31
Смени браузъра ... Мозилла форевърр :-P

Мдаа, само да не е последната версия, че гадно се отварят подпрозорците :)

ledenakrasota
04-15-2010, 14:57
Сложих си Операта,защото Мозилата много ми забиваше. :-o И за първи път имам такъв проблем. Гледам в Замунда най-новата версия на Флаш плеъра,в коментарите имат моя същия проблем.Някак си уж се инсталира,но става много бързо и програмата я нямаш никъзе инсталирана 8-)