PDA

View Full Version : Писмо



yoan4etoo
04-15-2010, 14:13
Здравейте! :) Причината поради, която ви пиша е едно момче. То е от съседният калс. Нямали сме нищо обще преди. В момента сме на здравей, здрасти. Искам да изкажа чувствата си в едно писмо. Бихте ли ме посъветвали какво да напиша? :) Благодаря предварително :)

SkylineDrift
04-15-2010, 14:15
Ха,писмо.По-добре му го кажи в очите.

glezanka123
04-15-2010, 14:17
Ами моята изтория е абсолютно същата и момчето даже е от съседен клас 8-) 8-) 8-) значи може да напишеш ,,(имету ми),здравей в това писмо искам да изразя свойте чуства към теб ( и пишеш чуствата си) и там си го доизмисли :) :) :) :)

yoan4etoo
04-15-2010, 14:17
Знам, че е по добре на 4 очи, но има един голям проблем. Този проблем е моят срам.

yoan4etoo
04-15-2010, 14:18
Благодрая за съветите. :)

Jessie
04-15-2010, 14:25
И аз правех така с писма преди, по-скоро бележчици. :D Тъпо е. Кажи му го в очите.

yoan4etoo
04-15-2010, 14:35
Знам, че е по добре на 4 очи, но има един голям проблем. Този проблем е моят срам.

Rebus
04-15-2010, 14:37
Ами моята изтория е абсолютно същата и момчето даже е от съседен клас 8-) 8-) 8-) значи може да напишеш ,,(имету ми),здравей в това писмо искам да изразя свойте чуства към теб ( и пишеш чуствата си) и там си го доизмисли :) :) :) :)


ИметУ ...олееееееееее :razz:

Jessie
04-15-2010, 14:42
Знам, че е по добре на 4 очи, но има един голям проблем. Този проблем е моят срам.

Ами тука вече няма как ние да ти помогнем, ако сама не успееш. ;) Преодолей го, не е болка за умиране.

ludikalinki
04-15-2010, 15:25
Любовно писъмце :) Можеш да го напишеш на гланцирана цветна хартия с накакви картинки по нея, и после да капнеш една-две капки от твоя парфюм :)
То хубаво ще му напишеш писмо, но не се знае как ще реагира. Може да постигнеш обратен ефект - момчето да се отчужди от теб, да спре да ти обръща внимание. Възможно е и да обърне всичко на бъзик - да покаже на другите хора писмото, те да започнат да ти се подиграват...
Не е ли по-добре първо да се опиташ да се сближите? Със сигурност имате общи интереси, теми за разговор. Ако те е срам очи в очи - искай му скайпа, под предлог, че искаш да го питаш за нещо, свързано с уроците. Като си пишеш с него ще се отпуснеш по-лесно. Може да събереш смелост да го поканиш на кафе, или някъде другаде.
Успех!

SmilezZz
04-15-2010, 15:31
Остави това с писмата..Простотии отвсякъде..
Кажи му го в очите..Няма нищо срамно в това :?

Take_That
04-15-2010, 15:32
Знам, че е по добре на 4 очи, но има един голям проблем. Този проблем е моят срам.

От какво те е срам? От чувствата ти, от него? Няма смисъл да се срамуваш от нищо. Ако искаш да постигнеш нещо, срамът няма да ти помогне в случая. Сближи се с него, излизайте. Не мисля, че сег е най-подходящия момент да му спдоеляш чувствата си, все пак по твоите думи сте само на "здравей-здрасти". Затова пак ти казвам гледай да се сближиш с него по някакъв начин на първо време :) Успех :)

mArMaLaDkA
04-15-2010, 15:35
Ти си само 7 клаас... 8-)

От тея писъмца можеш да получиш положителна реакция, ако момчето ти е близко и евентуално е по-сантиментално, че да сметне това за романтично.

Щом те е срам да говориш с момчето, камо ли да го погледнеш в очите, значи не си готова за връзка(както и за социални контакти, с когото и да било). :-o

Nich
04-15-2010, 16:47
чувствата се появяват от едното здрасти ? :shock:

yanev4
04-15-2010, 17:23
Ха,писмо.По-добре му го кажи в очите.

А в очите.. що да не напише едно писмо.. мисля, че ще му стане готино .. а ако е някой притеснителен, ако му го каже в очите може да се засрами или нещо от сортаа...

yanev4
04-15-2010, 17:25
Ами моята изтория е абсолютно същата и момчето даже е от съседен клас 8-) 8-) 8-) значи може да напишеш ,,(имету ми),здравей в това писмо искам да изразя свойте чуства към теб ( и пишеш чуствата си) и там си го доизмисли :) :) :) :)


ИметУ ...олееееееееее :razz:

То не е само ИметУ ами и иЗтория :razz:

justonegirlwithonehope
04-15-2010, 17:30
Според мен писмо не е добра идея, но ти си знаеш най-добре.А и вие нямате нищо общо, защо първо не се опиташ да се сближите, да видиш дали проявява интерес към теб и чак тогава.Има риск да станеш за смях пред доста хора, така че добре помисли.

BonbonaBaby
04-15-2010, 18:42
Нямали сме нищо обще преди. В момента сме на здравей, здрасти. Искам да изкажа чувствата си в едно писмо.

... няма да коментирам ...

myNameIsImmortal
04-15-2010, 19:28
Абе какво казвате по-добре това, по-добре онова.. Момичето е решило нещо.. пита какво да пише вътре - не ви пита как да му каже?!
Така.. аз лятото на 2009-та получих такова писмо от 1 суфорумка в които имаше доста мили неща и много ми хареса и още го пазя :)
Значи може да започнеш с малко поотпускаш текст.. в смисъл не да почнеш: \"Привет от мен (името ти) имам чувства към теб които всеки ден се разлистват така, както разцъфват светята през пролетта, както грее слънцето сутринта..\"
Ами нещо от сорта на: \"Колкото и странно да изглежда, да това е писмо от мен, където можеш да откриеш някои истини, които можеби досега не си подозирал.. това което ме подтикна да пиша това писмо си Ти, или по-точно чувствата които предизвикваш с подледа си.. и т.н.\"
Уловката е малко да поразтягаш лукуми в началото, по един сладникав начин с които да привлечеш вниманието му, а не да прочете на 1вите 2 реда \"Харесвам те\" и да го хвърли, ами да се зачете с интерес следейки всеки ред.
Ако искаш да остане малко загадъчно не пиши от кой е писмото.. ами като го видиш на другия ден в даскало му кажи, писмото беше от мен поглеждайки го с един влюбен поглед :)

Това е моята идея. Дано да съм помогнал :)

Nakadah
04-16-2010, 03:23
напиши го на компютър и го принтирай
направи така че да го намери случайно и да го прочете
гледай реакцията, и преценявай...

cherinka
04-16-2010, 12:04
И аз бех писала писмо едно време на едно момче, чак лично му го поднесох на св.Валентин, вътре пишеше големите простотии, чак и подарък му бех вземала.
Цаката е пишеш квото ти е на душата и след време ще си спомняш с насмешка за това, така че няма кво да се притесняваш. :D :D :D

yoan4etoo
04-17-2010, 16:50
Blagodarq Wi mnogo za syvetite! :)

yoan4etoo
04-17-2010, 17:04
priemam i dr syveti :)

sladur4etyYy
04-17-2010, 17:10
олеле. не пиши никви писма, флиртувай с него.

soul1199
04-17-2010, 18:24
Еми ако той не чувства това,което и ти става много кофти...Ина4е аз,като бях 4-ти клас писах някви такива неща.Та по въпроса-можеш да започнеш,като за начало със: Здравей,всеки път,когато те видя искам да ти кажа,какво изпитвам към теб,но нямам тази смелост и т.н. :)

pussucetka
04-17-2010, 18:24
Ха,писмо.По-добре му го кажи в очите.

\:D/

YoUcANNOtiMaGiNe
04-17-2010, 19:10
Бях писала и в предишната ти тема , че имам същия проблем като тебе . Обаче да му напишеш писмо , не е добра идея . И ще ти кажа защо . Като му напишеш писмо , зависи и на каква възраст сте , но едва ли ще го приеме насериозно . Ако е романтичен може и да се зарадва , но ти няма как да знаеш , защото не го познаваш . Освен тва другият вариант е да започне да го показва на другите и да ти се присмива , но да приемем , че не е такъв и е малко вероятно да се случи . Но дори и да не се случи , не мислиш ли че е малко инфантилно . И мене ме е срам да го заговоря , и то най - вече , защото той е с приятелите си , но ще се опитам да премахна тва излишно препятствие . ;-) Понеже се виждаме само в училище , защото е от съседния клас , но все ще се намери някой удобен момент и като се замислиш тоя срам само ти пречи . И дори няма причина за тва . :-P Едва ли ще те отреже ако го заговориш , трябва да е абсолютен идиот , за да го направи . А и не прави глупостта да му признаваш още от началото . Изчакай да се запознаете първо , потърси за скайп или някъде , където да има регистрация . А почнеш ли да му се обесняваш , то едно , че ще изглежда тъпо след като не се познавате , а и няма да ти каже нищо или ще те отхвърли . Помисли си , няма ли и ти да постъпиш така ако някой непознат ти каже , че те харесва без да сте говорили и един път :wink:

pentxayc
04-17-2010, 19:29
мисля да се изкажа смислено по тази тема,харесва ми начина по който е написана.

Писмото само ще подхрани срама ти.
Срам,такова няма.Преодолей го сега или ще си стара мома.

yoan4etoo
04-18-2010, 13:21
Абе какво казвате по-добре това, по-добре онова.. Момичето е решило нещо.. пита какво да пише вътре - не ви пита как да му каже?!

SadBoy93
04-18-2010, 17:23
То се видя, че ще пишеш писмо. Постарай се да бъде мило, романтично, написано така, че да го прочете цялото с интерес. Смятам, че, ако е поне малко романтичен, ще го хареса. Ако не - дано избегнеш подигравки или нещо друго, което ще те нарани. В този ред на мисли, съветвам те да не пишеш името си, а да го изясните в последствие, ако реакцията му е добра. Успех!

Amateur
04-18-2010, 18:27
Ха,писмо.По-добре му го кажи в очите.

Имаш право!!!

BeCool92
04-18-2010, 21:14
Ако му напишеш писмо той по скоро ще си помисли че някои фр се ебава с него отколкото да го вземе насериозно ;) ако толкова много те е срам хвани някои/я фр да говори с него кфо мисли за теб и т.н. :P