PDA

View Full Version : Сърби ме :Х



nikol4eto0o0o
04-15-2010, 14:14
Здр на всички. Та проблема ми е, че правих секс (не за първи път) беше преди няколко дни. Без презерватив ии 1 2 дни след това започнаха много да ме сърбят външните ми полови органи (ако мога така да се изразя :Д ) . Говорих с една лекарка каза, че може да е инфекция, гъбички или нз си к'фо, а в нета четох, че една дето я сърбяло после имала брадавици и направо страх ме хваща :Д . Таа тъй като цикъла ми свършва утре, ще ходя на гинеколог чак в Понеделник.. ако някой е имал същия проблем нека каже какви са последствията, да знам какво да очаквам :Д Аа сърбежа е все едно ви е ухапала бълха, колкото повече чешате толкова повече сърби :Д

mArMaLaDkA
04-15-2010, 16:49
ми много хубаво. ако искаш отиди другия месец направо. :-o

може да си лепнала нещо от партньора си, може и да имаш алергия от превръзките(случва се понякога, дори и никога преди да не ти се е случвало), а сърбежът след секса без предпазни средства да е просто случайно стечение на обстоятелствата. :-o

и все пак - как можеш да не знаеш какво ти е и да чакаш ЧАК до понеделник? 3 дни? после се чудете защо имате течения с всички цветове на дъгата и пишете теми по форумите.

nikol4eto0o0o
04-15-2010, 17:28
Еми утре ще си взема направление, а жената може да ме приеме в понеделник:Д а и като съм в цикъл как да ида да се чекна тама ..
Аз течение си имам попринцип ходила съм лекувала съм го но не ми минава.. и кфи ли не лекарства пих с кфо ли не се мазах..

y0urhottie
04-18-2010, 10:34
нямала съм такова нещо ... ама познавам хора,които са се оплаквали от същото и са им казали,че се дължи най-често на гъбична инфекция.в такъв случай ще ти изпишат някакви лекарства или по вероятно крем да се мажеш :)