PDA

View Full Version : Ако знаете ..



Teenprblem
04-15-2010, 15:05
Здраввейте .аз съм Моника

..искам да попитам вие когато се опитате да излъжете .. майките се какво им казвате за да не ходите на дск.. :D плс кажете 8-) :P

SmilezZz
04-15-2010, 15:19
Боли ме стомаха..Повръща ми се..И такива простотии

whitediamond
04-15-2010, 16:19
Пффф, тва е най-лесното. Не виждам смисъл да киснеш във вас,по-добре прави кат мене,прави се,че отиваш на дск, скатай се некае по-далече от вас ,дет не могат да те фанат,земи някаква компания или който намериш и тка докат ви свършат часовете .Кат се прибереш надуй главата на вашите,колко тъпо е било в дск неска,колкото да се хванат,че си ходила на училище.

nIkEnCeTy_bE
04-15-2010, 16:29
Просто и казвам, че не ми се ходи. Но в повечето случаи винаги отивам, колкото и да ми е шибано настроението, пък и в даскало все ще се оправи.

nefchi_bs
04-15-2010, 16:31
Не можах да прочета поста ти,но не знаех че се казваш Моника това е много добре...Аз ако знаех ..

UnForgettableDream
04-15-2010, 16:35
Тц, тц как ви се хващат родителите, бее :D Аз колкото и да съм болна и дори доктора да ми е предписал доста лекарства и да ми е дал бележка, майка ми я хвърля.. :shock: Нейния принцип е, че колкото и да си болен задължително отиваш на у-ще. Не й се сърдя и не съжалявам, че рядко съм изпускала училище, защото попринцип бързо ми минава деня, а и не искам да изтървам от материала. (Въпреки, че тя на моите години си е бягала от време на време 8-) ) Тази година имам 3 отсъствия и едното е защото ме изгониха, понеже бях без униформа, а двете, защото госпожата по български ме освободи да си ходя на село, а класния я накара да ми напише 2=те отсъствия, но ми ги извиниха. :)

Teenprblem
04-15-2010, 16:38
Пффф, тва е най-лесното. Не виждам смисъл да киснеш във вас,по-добре прави кат мене,прави се,че отиваш на дск, скатай се некае по-далече от вас ,дет не могат да те фанат,земи някаква компания или който намериш и тка докат ви свършат часовете .Кат се прибереш надуй главата на вашите,колко тъпо е било в дск неска,колкото да се хванат,че си ходила на училище.


Даскалото в което уча е надалеко в смисъл ходя с такси до там .. :?

Rounder
04-15-2010, 17:38
Ми мойте са много отворени хора,и когато им кажа така и така,не ми се ходи,не ми е до училище,защото като отида или ще пребия някой,или ще се скарам с някоя даскалка,просто не ми се ходи,не ми е,гадно ми е,и те ми казват прави каквото знаеш !

danibebi
04-15-2010, 18:56
Аз си ходя редовно на даскало освен когато съм болна,нашите не ми дават да отсъствам без причина 8-) иначе,ако не искаш да ходиш можеш да измислиш хиляди причини за да ги излъжеш ;) акъл..

Tempest
04-15-2010, 19:57
ходя си на даскало най-редовно и пазя козовете за накрая... както утре имам контролно по история, не ми пречи да се оспя, щото 1 отсъствие ми чеше само.... душата :D униформа не нося, ама то кой ли носи вече.. всяко чудо за 3 дни

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 08:41
Аз днеска не съм на даскало .. наще са на работа и аз им казах че заминавам и излязох от входа и отидох в другия вход при едни фр. и като ги видях през прозореца да излизат и се ръгнах в нас :D

CherryS
04-16-2010, 08:56
Просто и казвам, че не ми се ходи. Но в повечето случаи винаги отивам, колкото и да ми е шибано настроението, пък и в даскало все ще се оправи.

loko1
04-16-2010, 12:49
Аз днеска не съм на даскало .. наще са на работа и аз им казах че заминавам и излязох от входа и отидох в другия вход при едни фр. и като ги видях през прозореца да излизат и се ръгнах в нас :DПич на мен майками не работи и като не ми се ходи на училище,цъл ден обикаляме с един манияк,,,даже ходим да караме часове в друго училище за да търсим Женки :D

Jus7DreamBoy
04-16-2010, 13:32
Аз днеска не съм на даскало .. наще са на работа и аз им казах че заминавам и излязох от входа и отидох в другия вход при едни фр. и като ги видях през прозореца да излизат и се ръгнах в нас :DПич на мен майками не работи и като не ми се ходи на училище,цъл ден обикаляме с един манияк,,,даже ходим да караме часове в друго училище за да търсим Женки :D и аз съм ходил в друго даскало да карам часове :-D доста тъпо а?

Eliii
04-16-2010, 13:39
Аз си ходя редовно на даскало освен когато съм болна,нашите не ми дават да отсъствам без причина 8-) иначе,ако не искаш да ходиш можеш да измислиш хиляди причини за да ги излъжеш ;) акъл..



+1

purpledawn
04-16-2010, 17:25
Един мой учител, ако види някой да кашля, му вика да си ходи вкъщи, щото не тряало да заразява другите 8-)
А иначе.. боли ме корема ; )

Paramour
05-06-2010, 15:49
Аз си ходя редовно на даскало освен когато съм болна,нашите не ми дават да отсъствам без причина 8-) иначе,ако не искаш да ходиш можеш да измислиш хиляди причини за да ги излъжеш ;) акъл..



+1

++ 8) 8) 8)