PDA

View Full Version : Момчета!! Моля ви, погледнете!



jFoxx
04-15-2010, 17:25
Здравейте.Та значи на кратко: в класа ми има едни педерасчета, които са хипер, хипер смешни отстрани, но самочувствието им хвърчи нагооре нагоре в небесата.Ок.Но аз и моята приятелка-Ели открито си им казваме, че ги мразим и затова те постоянно интригантстват.. "те пият брезър в час, те питят пит бул в час, те ядат в час, те ни удрят с шишето" да, пием понякога и ядем, но когато те го казват не е така ;д днес например в рисуването, тъй като те седят зад нас, взимаха моливи [!!!] и ни ги РЪГАХА под подмишниците |(|(|(|(|(|( :shock: :shock: след това МИРИШЕХА моливите и се правеха, че умират :-D :-D смешна му работа, чувствах се сякаш съм влязла в 4 клас.. :-D Сериозно, писна ми от тъпите им лъжи за нас, интригантства, заяжданя.Дори днес, когато си тръгвахме единият от тях нещо пак ме дразнеше и аз без да искам го ударих в зъбите и той ми удари ЮМРУК в лицето.. до окото.К'во момче удря момиче.. педерас нещастен.Та.. моля ви, кажете ми как да им го върна.Знам, че на злото отвърни с добро, но не ми пука.Просто ще правя като тях и ще интригантствам, обаче съм зацепила с идеите 8-) хора, моля ви, сериозно писна ми от тях, мога да настроя цялтото даскало срещу тях, но просто няма да има смисъл, защото аз познавам 90% от хората в даскало, а те само тези от класа ни |( пффф.. моля ви, не съм някоя надута, превзета кифла..
Идеи? :(

ledenakrasota
04-15-2010, 17:29
Не падай на тяхното ниво :? Не си струва. По-добре им вземи страха с нещо 8-)

FantaMen
04-15-2010, 17:33
В стария ми клас имаше някви такива разногласия.. и едно момиче си остави телефона в джоба на тоз единия глупак.. и изценира че го е откраднал... после на тоя мн тъпо му стана той още си беше надутия и превзет с самочувствие от тука до Луната... ама никой не му обръщаше вниманние.. :) идеята трябва да се обмисли все пак .. :)Поздрави и ако не ти някой друг ще го свали на земята :) Всеки си намира майстора :-D

Rounder
04-15-2010, 17:36
пребий ги ! :)

ledenakrasota
04-15-2010, 17:38
пребий ги ! :)



8-) Едно момИченце срещу глутница пубери :lol: :lol:

nIkEnCeTy_bE
04-15-2010, 17:39
Все ще се намират такива перковци в класа. Игнорирай ги бе, защо да падаш на тяхното ниво.

Rounder
04-15-2010, 17:39
пребий ги ! :)



8-) Едно момИченце срещу глутница пубери :lol: :lol:

майко...аз какво чета,то какво пишело,охх боже,толкова съм умалял,след 30 обиколки на стадиона... :D

сори.. :oops:

jFoxx
04-15-2010, 17:51
В стария ми клас имаше някви такива разногласия.. и едно момиче си остави телефона в джоба на тоз единия глупак.. и изценира че го е откраднал... после на тоя мн тъпо му стана той още си беше надутия и превзет с самочувствие от тука до Луната... ама никой не му обръщаше вниманние.. :) идеята трябва да се обмисли все пак .. :)Поздрави и ако не ти някой друг ще го свали на земята :) Всеки си намира майстора :-D

ауу как не се сетих 8-) Мерси, мисля да го опитам това. :-D


Все ще се намират такива перковци в класа. Игнорирай ги бе, защо да падаш на тяхното ниво.

ууу аз ги игнорирам напълно, обаче те понякога правят такива простотии, че няма как да ги игнорирам и да искам :x

ledenakrasota
04-15-2010, 18:05
ууу аз ги игнорирам напълно, обаче те понякога правят такива простотии, че няма как да ги игнорирам и да искам :x


Всеки е минал през това.Просто трябва да свикнеш и да им биеш шута. 8-)


Всеки минава през това.Намери им слабите места и действай.


Най-лесно е просто да им се хилиш и нищо да не отвръщаш и ще се кротнат. :)

Axe_vs_Sword
04-15-2010, 18:13
Така че, ако пак почнат да й ПОСЯГАТ - да не им обръща внимание! ;-)

ledenakrasota
04-15-2010, 18:14
Така че, ако пак почнат да й ПОСЯГАТ - да не им обръща внимание! ;-)


Ако отвърне не мисля,че ще спрат .

DieselBlood
04-15-2010, 22:36
Зимаш един стол и наред.Даеба и кавалите.И в моя клас има едни такива,ама се спряха,след като ги заплашиха,че ще ги изключат и ще платят глоба от 10000 за психически щети над една съученичка.Така че,СМЪЪЪЪРТ!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Jus7DreamBoy
04-15-2010, 22:58
Нямаш ли момчета приятели който могат да им хвърлят един здрав бой?
А ако ти ще ги биеш цели си м/у краката :oops:

FreakyBoy
04-16-2010, 07:37
evala pichagata e praw nqmash li nqkoi po golemi MOMCHETA priqteli... da gi porazritat malkooo... :o :x

Metal
04-16-2010, 08:09
А бе хвани някой да ги набие! :) От къде си?

jFoxx
04-16-2010, 17:59
сф.. имам мн приятели, особено квартала в който живея е пълно с такива, които само една дума да им кажа, тея от класа ми са мъртви :-D ама не искам, защото после аз ше си патя..

WaterLilly
04-16-2010, 19:21
Не падай на тяхното ниво :? Не си струва. По-добре им вземи страха с нещо 8-)
Ами стой си на твоето възвишено ниво и търпи да те унижават/бият в такъв случай. :)

Ама и вие малко сте се бутали не където трябва... разбирам да искате да сте честни и да не си мълчите като останалите, но от къде на къде ще казвате на някакви, че ги мразите, преди да са ви направили нещо? Нормално е да почнат да се заяждат. И сама каза, че си го ударила в зъбите първа, не се оплаквай. Аз съм твърдо за самозащита - само ако ти направят нещо, бий и ти, но в никакъв случай не започвай първа.

ANDO
04-16-2010, 21:18
Здравейте.Та значи на кратко: в класа ми има едни педерасчета, които са хипер, хипер смешни отстрани, но самочувствието им хвърчи нагооре нагоре в небесата.Ок.Но аз и моята приятелка-Ели открито си им казваме, че ги мразим и затова те постоянно интригантстват.. "те пият брезър в час, те питят пит бул в час, те ядат в час, те ни удрят с шишето" да, пием понякога и ядем, но когато те го казват не е така ;д днес например в рисуването, тъй като те седят зад нас, взимаха моливи [!!!] и ни ги РЪГАХА под подмишниците |(|(|(|(|(|( :shock: :shock: след това МИРИШЕХА моливите и се правеха, че умират :-D :-D смешна му работа, чувствах се сякаш съм влязла в 4 клас.. :-D Сериозно, писна ми от тъпите им лъжи за нас, интригантства, заяжданя.Дори днес, когато си тръгвахме единият от тях нещо пак ме дразнеше и аз без да искам го ударих в зъбите и той ми удари ЮМРУК в лицето.. до окото.К'во момче удря момиче.. гей нещастен.Та.. моля ви, кажете ми как да им го върна.Знам, че на злото отвърни с добро, но не ми пука.Просто ще правя като тях и ще интригантствам, обаче съм зацепила с идеите 8-) хора, моля ви, сериозно писна ми от тях, мога да настроя цялтото даскало срещу тях, но просто няма да има смисъл, защото аз познавам 90% от хората в даскало, а те само тези от класа ни |( пффф.. моля ви, не съм някоя надута, превзета кифла..
Идеи? :(
даваш ми трите имена град и адрес и нямаш повече прогблеми ...
иначе по темата единствения начин да спрат е някой твой приятел да им каже да престанат иска се някой да ги сплаши това е единствения начин

meganet
04-17-2010, 08:30
Сигурно ви харесват и нямат как да си изрязят чувствата към вас ;d

CherryS
04-17-2010, 08:46
Не падай на тяхното ниво :? Не си струва. По-добре им вземи страха с нещо 8-)

plezlio
04-17-2010, 09:16
Навии някое момче да им смаже физиономиите.После няма да се добжават до теб :)

XxStupidMuffinxX
04-17-2010, 10:23
Не падай на тяхното ниво :? Не си струва. По-добре им вземи страха с нещо 8-)

JDeel
04-18-2010, 07:02
Защо го удряш, целуни го! :-)

onestar
04-18-2010, 08:22
сф.. имам мн приятели, особено квартала в който живея е пълно с такива, които само една дума да им кажа, тея от класа ми са мъртви :-D ама не искам, защото после аз ше си патя..
Хах, да бе. В този случай си оправдана, но ще е добре идеята с боя да е последна в списъка ви.

Кажи на директора. Момчето е упражнявало физическо насилие над теб - има наказания за тези неща. Няма да се кротнат от една, две забележки, но когато нещата загрубеят ще си седнат на Д-тата.

spopi
04-18-2010, 13:41
бой трябва само ако стискаш накрая ще излезе цялата ярос даваи бой им трябва на тия само ти си торможиш :booooomb:

Munut0
04-22-2010, 13:07
направи някоя гадория на столовете в чантите сложи нещо действа 8) :grin: :D

lenito_sf
04-22-2010, 16:29
Боже мой, момиче ако мене някой ме фрасне ще го Отрепя.. какво остава за юмрук . . . Ле- ле-ле- ле ;дд , бил избесняла.
Нали познаваш цялото училище. . удри наред ! 8-) Като те удрят няма да седиш и да гледаш като теле. . . :x :?

dPa3HuTeJl
04-22-2010, 17:41
И аз съм от София , кажи от кой квартал си ти и тия да дойдем с едни момчета ако искаш.И без тва напоследък ни е скука .. :D :oops:

whitediamond
04-22-2010, 18:36
E,нали познаваш почти цялото даскало.Доведи един път некви момчета от по горните класове,да видят ,че не си сама и има кой да те пази,ама не веднага да ги пребиете на место,само да им кажат,че ако не престанат ще имат проблеми .100 % ще ги хване страх и няма да ви пипнат повече,гарантирам ти. Не разчитай на директорката или пък на класната,в повечето такива случаи те си затварят очите и се правят,че ни им влиза в работата.Ако сама не си помогнеш,никой няма да ти помогне.[color=darkblue]

britzy
04-24-2010, 09:53
като чета някои от предложенията имам чувството ,че съм в ЦДГ

момиче,тея последно педераси ли са?
ако не са-значи ви харесват,ноо са прекалено плоски от страна на мозък ,за да ви го кажат нормално.
Не ги бий,тва е най-тъпото и животинско нещо.Сплаши ги без бой,идеята с по-голям приятел не е лоша.

gre3ny
04-24-2010, 12:06
Според мен пък ако стане така,че да се изложат по някакъв начин пред повечко хора би ги накарало да се поспрат малко... Друг вариант е да инсценирате някаква случка например,че са ви тормозили били или нещо такова да получатнякаква заплаха от уччителите :? нз ... Абе гледай някой тийн комедийка със сигурност торбичката с идеи ще ти се напълни ;] :D :)

elysunny
04-24-2010, 12:52
Не падайте на тяхното ниво .. не им се връзваите .. грам внимание не им обръщайте все едно не съществуват :) .. това е начина : ))

DaNi2
04-24-2010, 16:34
Нямаш ли момчета приятели който могат да им хвърлят един здрав бой?
А ако ти ще ги биеш цели си м/у краката :oops:

+1

the_best_f
04-24-2010, 21:52
Пффф... Някой като те харесва, не се заяжда с теб, не те дразни, не те удря. Тъй че идеята да я харесват момченцата май отпада. Щото като тръгнем да си показваме обичта, не бием наред, нали?
Btw, от цялата история ми се струва, че постъпвате супердетински. От една страна те с плоските си номерца и от друга ти с това, че много се впрягаш. Пък и да погледнем реално нещата - предизвикваш ги. Игнорирай ги и гледай какъв ще е резултата. Ако се спрат, идеално. Ако не - говори с учител/педагогически съветник/директор, щом не искаш да... как беше, да "падаш на нивото им". Успех.

jFoxx
04-25-2010, 09:55
Мерси за съветите, темата може да се заключи. (:

Spike
04-25-2010, 11:09
кой клас сте бе?! :lol:
иначе по-добре недей да падаш на нивото им ;)

jFoxx
04-25-2010, 12:21
7 ;d

me4o0
04-25-2010, 17:07
Ми бръкни му в гащите и направи както тях, прави се на умряла. :? Кви са копелета. :booooomb:

MissHouse
04-25-2010, 20:59
ами ако имате по голями приятели да ги сплаши, иначе не бих направила тва с тела щото може да се обърканещо и да останеш без телефон, иначе мен ме харесваше един абсолютен бълхар и постоянно ме прегръщаше пък аз го ритам ли ритам пък тои веднага ме стискаше и ми изкараваше въздуха веднъж цялата почервенях, както и да е подигравах му се , обиждах го пред сички и нямаше ефект най накрая в дирекцията ии айде предопреждение за изгонване :D вече не смее да ме пипне :D

LoveLetter
04-26-2010, 10:59
Игнорирай ги напълно. В седми клас, всеки си показва магарията. :)