PDA

View Full Version : Може ли да им се вярва???



xxxxxx
04-15-2010, 17:47
Може ли да се вярва на хората ако ти кажат нещо за гаджето ти???Например ми казаха,че гаджето ми докато е ходила с мен е ходила и с най-добрият ми приятел-вече бивш...И много други работи са ми казвали,но аз като я питам тя естествено отрича

buuu
04-15-2010, 18:03
при всеки е различно ..аз не вярвам на чужди източници и не смятам да го правя :wink: нямам съмнения в приятеля си ;-)

Jessie
04-15-2010, 18:09
Не вярвам, защото нямам повод. Имам пълно доверие на приятеля си, а и + това .. няма слухове за него. ;)

eDnO_MaLkO_f
04-15-2010, 18:11
Никога не трябва да вярваш на слухове, и на това което хората говорат още повече, че щом си с някой ти трябва да му имаш доверие, ако му нямаш тогава проверяваш...А ти какво вярваш на хората, а не на приятелката ти ли, закакво си с нея тогава?

justonegirlwithonehope
04-15-2010, 18:19
Попринцип не вярвам на никой, каквото и да ми говори, докато сама не си изградя мнение или не разбера, че нещо е вярно.Моето мнение си е мое и е най-важно за мен.Все пак има ситуации, в които си склонен да повярваш, но има и голямо значение кой ти го казва, защо, как, кога и многоо фактори още ..

xxxxxx
04-15-2010, 18:59
Никога не трябва да вярваш на слухове, и на това което хората говорат още повече, че щом си с някой ти трябва да му имаш доверие, ако му нямаш тогава проверяваш...А ти какво вярваш на хората, а не на приятелката ти ли, закакво си с нея тогава?Ами бих казал,че им вярвам,защото доста неща са се случили и тези нещо не ги чувам от един човек ,а от няколко и постоянно някой ми говори нещо за нея...ама колкото им вярвам,толкова и не им вярвам....абе с 2 думи съм адски объркан,а това за проверяването където го каза,просто не се сещам начин,по който да го сторя.Ако ти имаш някакво предложение как да я проверя ще съм ти благодарен да го споделиш

raliichkaa
04-15-2010, 19:16
вече не .. говорат без да знаят всички :-o измислят си разни неща и после ги разпространяват .. аз си знам най-добре всичко за него,а ако не той ще ми каже,така че ..

eDnO_MaLkO_f
04-15-2010, 19:31
Ами бих казал,че им вярвам,защото доста неща са се случили и тези нещо не ги чувам от един човек ,а от няколко и постоянно някой ми говори нещо за нея...ама колкото им вярвам,толкова и не им вярвам....абе с 2 думи съм адски объркан,а това за проверяването където го каза,просто не се сещам начин,по който да го сторя.Ако ти имаш някакво предложение как да я проверя ще съм ти благодарен да го споделиш
Ами, аз първо не познавам нито теб, нито приятелката ти незнам дали нещата, които се говорат за нея са верни или не.Ти си я познаваш най-добре, и се предполага, че трябва да знаеш какво може да направи и т.н.Най-добре една очна ставка на тези където говорат и приятелката ти и ще разбереш (ако ти се занимава с глупости де...) Пък ако толкова им вярваш на хората, кажи й до тука бяхме, и всеки по пътя си...

Amateur
04-15-2010, 21:47
Зависи баце по принцип вярвам но и намирам начин дали е истина този слух!!!

Nakadah
04-16-2010, 03:16
ако ти кажа че съм скачал от 10 етажен блок ще ми повярваш ли?

ето я и уловката, блока е 10 етажен, ма аз мое съм скачал от първия етаж...

DarknessAngel
04-16-2010, 04:35
Зависи от времето, което сме прекарали заедно. Принципно ако вещата се задълбочат - не.

cherinka
04-16-2010, 12:17
Всички лъжат.
И хората, и гаджетата. :)
В тая тема до консенсус нема да се стигне. ;)

ReachlessGirl
04-16-2010, 16:40
Зависи от това кой ти го е казал .. но ако не си сигурен/а в гаджето ти за какво изобщо си с него/я? :? :?

HexGirl
04-16-2010, 16:45
Всички лъжат.
И хората, и гаджетата. :)
В тая тема до консенсус нема да се стигне. ;)
ем точно така си е !!

purpledawn
04-16-2010, 16:58
Хората са различни, не може да се каже на кого можеш да вярваш..
Аз основно се доверявам на интуицията си :)

Assshley
04-16-2010, 19:48
Попринцип не вярвах ..обаче сега гледам да проверявам всяка информация,защото се е случвало така,че някои слухове са били истина.