PDA

View Full Version : Nike Total 90 Shoes



metodi1
04-15-2010, 18:57
здравеите ! купих се Нике маратонки Тотал 90 за 100 лева от нике магазин.мисълта ми е знаете ли колко време ще издаржат без да се скъсат като се има предвод че ги пазя и не играя футбол с тях а само ходя :D:D:D:D:D

antiWHAT
04-15-2010, 19:01
257 дена, ако ги носиш от 9 до 16 часа на ден :)

plmn
04-15-2010, 19:19
257 дена, ако ги носиш от 9 до 16 часа на ден :)

малко им даваш..

това не е какво да е, а Нике маратонки Тотал 90 за 100 лева от нике магазин.

за да издържат много - носи ги с Нике чорап Тотал 90 за 100 лева от нике магазин - нямат мърдане при тая комбинация.

antiWHAT
04-15-2010, 19:26
гледах ги досега.. като за игра са супер яките.. като за излизане не ме радват особено...

jghgh
04-15-2010, 19:26
^пълни сте с лафове като лайна с витамини


Освен да вентвате хейт друго не можете ли?
Баси пропядняците, честно.
Влизам в тоя форум и се чудя на ебааааахти злобата, ебаааахти чудото тука.
Всеки се чуди как да остроумничи, жалко, че не му се получава.
Евтина ирония:/

На какво се дължи? Нямате пари за найк маратонки и се дразните от тоя факт или просто сте толкова "над" тези неща, че дори не можете да отговорите на някакъв обикновен въпрос? 8-)

Прости сте.
Дразните.


Просто казвам..

Иначе хич не ме касае найка на автора - според мен ще си издържи дълго време, все пак е марка. Повечето маркови неща са по-издържливи и човек може да ги носи поне 2 години.

plmn
04-15-2010, 19:29
Нямате пари за найк маратонки и се дразните от тоя факт или просто сте толкова "над" тези неща, че дори не можете да отговорите на някакъв обикновен въпрос? 8-)

а ти кво направи? :lol: айде, дай отговор - колко ще му издържат маратонките? ебати въпросите.

antiWHAT
04-15-2010, 19:30
ок, я ми кажи колко издържат маратонки найк http://img.diytrade.com/cdimg/881481/8554778/0/1238814738/nike_shox_R2_shoes.jpg

такива, само че със сива емблема...

това като цяло си е тъп въпрос... а ти скачаш колкото да има.

jghgh
04-15-2010, 19:37
Нямате пари за найк маратонки и се дразните от тоя факт или просто сте толкова "над" тези неща, че дори не можете да отговорите на някакъв обикновен въпрос? 8-)

а ти кво направи? :lol: айде, дай отговор - колко ще му издържат маратонките? ебати въпросите.
plmn, на теб принципно хуморът кога ли ти се е отдавал, точно към теб беше поста ми.

А може би трябваше да прочетеш, за да видиш че отговор съм дала.. около 2 години.

antiWHAT, повярвай, не скачам колкото да има, наистина се издразних за част от секундата и нямаше как да не си напиша мнението.
Като някакви баби пенсионерки сте, заядливи.


Пък и въпросът не е тъп,човекът е дал пари, може би дори за 1ви път си купува такива, откъде може да знае и защо да не си пита?

plmn
04-15-2010, 19:42
Нямате пари за найк маратонки и се дразните от тоя факт или просто сте толкова "над" тези неща, че дори не можете да отговорите на някакъв обикновен въпрос? 8-)

а ти кво направи? :lol: айде, дай отговор - колко ще му издържат маратонките? ебати въпросите.

plmn, на теб принципно хуморът кога ли ти се е отдавал, точно към теб беше поста ми.

А може би трябваше да прочетеш, за да видиш че отговор съм дала.. около 2 години.

винаги ми се е отдавал, проблема е в теб :lol:
да, видях кво написа - 2 години - тва ли ти е отговора по темата? а защо не година, 4 месеца и 19 дни? може и 3 да са, все пак той не играе футбол!
темата си остава безсмислена, поста ми също - може пък автора да се сети, че ние нямаме специални умения и не виждаме бъдещето - за разлика от теб.

tuzaro
04-15-2010, 19:42
той човека е задал въпрос ама е супер тъп тоя въпрос... Как може да прецениш колко време ще изкарат едни маратонки?!? Ако си ги държиш под леглото може и 20 години да изкарат, ако излизаш по някви камънаци като в стария град може и за 20 дена да идат, тва зависи от много фактори, пък може и веднага след като ги обуеш да се спънеш в някоя плочка и да ги сцепиш или отлепиш подметката.

antiWHAT
04-15-2010, 19:47
той човека е задал въпрос ама е супер тъп тоя въпрос... Как може да прецениш колко време ще изкарат едни маратонки?!? Ако си ги държиш под леглото може и 20 години да изкарат, ако излизаш по някви камънаци като в стария град може и за 20 дена да идат, тва зависи от много фактори, пък може и веднага след като ги обуеш да се спънеш в някоя плочка и да ги сцепиш или отлепиш подметката.

точно.. но дори и да каже как и къде ходи... пак никой не може му даде гаранция колко ще издържат.
В магазина дадоха ли гаранция? 3 месеца? сметни че това е минимума ;)

jghgh
04-15-2010, 19:52
Само ще се изкажа последно, че имам навика за 3 месеца да правя обувки от битака на парцал. При марковите положението е съвсем различно - и да се спъвам в плочки, и да ги правя квото ще ги правя (понеже аз не пазя обувки), не се отлепят на 1вия ден, ако изобщо се отлепят, щото са шити или най-малкото лепилото им е качествено.


Не мисля, че от човека зависи, марковата обувка си е маркова! (поне в повечето случаи)

Тва че не гадаем с точност е вярно, но предполагам човекът е задал въпроса си за да се увери дали напразно е дал парите си, дали ще се избият за времето, през което ще ги носи. Затова не беше нужно всички да нападат и да оригиналничат.


Е, аз залагам че Найк ще издържат бая време.

metodi1
04-15-2010, 19:55
ПИШИ НА КИРИЛИЦА!

RAYBEEZ

antiWHAT
04-15-2010, 19:55
и аз заложих 220 лева на едно моделче подобно на това дето постнах и след 2 месеца ми се усмихна дясната обувка

plmn
04-15-2010, 19:55
Затова не беше нужно всички да нападат и да оригиналничат.

приемам забележката :)

все пак е прекално относително... ако ги пази - и от битака да са пак ще поиздържат..
друг е въпроса колко са Найк, и дали лепилото/шевовете са нещо специално.

iLovePussyJuice
04-15-2010, 19:56
за ходене не знам...принципно това са футболни обувки и би трябвало да изкарат повече :lol:

точно такива не съм взимал, въпреки че са ми ги препоръчвали :)

Canis_Dirus
04-15-2010, 20:01
Nike :smt078 :smt078 :smt078

iLovePussyJuice
04-15-2010, 22:40
Nike :smt078 :smt078 :smt078и аз не ги харесвам :D

ZipFail
04-15-2010, 23:01
jghgh,почни да взимаш наркотици или излез да пиеш майна. ше се успокоиш и ше живееш по-леко. изнервена си (вероятно от мн учене и от това,че си грозна) и си страшно комплексирана. донт уори.
Алкохола и опитатите са оръжия на илюминатите ! Срамота ! :-x

jghgh
04-16-2010, 19:24
jghgh,почни да взимаш наркотици или излез да пиеш майна. ше се успокоиш и ше живееш по-леко. изнервена си (вероятно от мн учене и от това,че си грозна) и си страшно комплексирана. донт уори.
Може да съм грозна, но поне не съм тъпа и от мен ще стане нещо.
А ти кой си?
Хаусър, националист, футбол хуул, кежуал и/или просто мишка в едно?

Странен е твоя двоен стандарт за всичко, включително за т'ва колко мразиш думата "комплексиран", а ти сам я употребяваш.
ХА! Поне си докажи твърдението, тъй като от моите постове, за разлика от твоите, не личат комплекси.. Може да са изнервени, изнежени и пр., но не и комплексирани. Най-малкото защото не се самоизтъквам, само да за блесна в моите си очи - нещо което ти под път и над път правиш във всяка тема, явно защото не се намира някой, който да те похвали.

Оня ден ми направи впечатление твоя пост за конспирациите - как всички били програмирани да харесват едно и също нещо и да мразят и отритват другите неща и техните последователи.
Ти самият си такъв, само това ще ти кажа.


Колкото и да наричаш другите подчовеци, ти самия си такъв - друсалка с "много амбиции и много ценности", но само на думи. Нали мразиш NWO вe, нали мразиш положението в БГ. А кво правиш? Седиш си на топло и само се оплакваш. Или не, бъркам - друсаш, крадеш шалчета, сриваш някви входове.. голям си :lol: Предаваш собствените си ценности и принципи, ако ги имаш изобщо, освен като просто буквички в някъв форум.. Човек на двойния стандарт си, жалкo.

Наричаш другите зомбирани по форума, а ти самия след нз си колко бана пак си тук, а имам чувството че тук ти е и единственото поле, където можеш без да ти разбият чутората да нареждаш всичко живо, за да се издигнеш в собствените си очи, да се хвалиш сам себе си с някакви супер идиотски аргументи, като например че имаш оригинални снимки от партистарс.. <- много солидно, нали :lol: Повърхностен си!, иначе се смееш на такива хора, на моладжии и пр. Странно е!
Творците били бавни, интелигентните хора били бавни, а не се осъзнаваш как с тези думи приличаш на всички програмирани, които харесват нестойностните неща (наложени от NWO ест. :lol:) Иначе го играеш някъв емоционален, загрижен човек, който страда по злия изкривен свят... ХАХАХ


Ем, живей си леко. Друсай си.
Много жалък човек си откъдето и да го погледнеш.

Дългият ми пост беше само за да опиша колко си гнусен. Не че от време на време не вадиш по някое умно заключение, което сам в последствие предаваш ;)

machoka
04-17-2010, 08:13
тая утайка на обществото повече няма да пише в този форум.

antiWHAT
04-20-2010, 16:26
osтанаха велики умове и аристократи...

plmn
04-20-2010, 17:29
osтанаха велики умове и аристократи...

:lol: :lol:

всъщност BenSherman кои правила наруши?

antiWHAT
04-20-2010, 17:48
абе всички нарушаваме правилата на форума

raliichkaa
04-20-2010, 17:51
84 дена 21 часа и 14 секунди :D

tuzaro
04-20-2010, 20:30
84 дена 21 часа и 14 секунди :Dна аватара ако е твойто дупе, нема ти се верва.

iLovePussyJuice
04-20-2010, 20:46
84 дена 21 часа и 14 секунди :Dна аватара ако е твойто дупе, нема ти се верва.не е ли малка? 8-)

tuzaro
04-20-2010, 21:07
84 дена 21 часа и 14 секунди :Dна аватара ако е твойто дупе, нема ти се верва.не е ли малка? 8-)като седне на бордюра и краката ако опират в асфалта начи става 8-)