PDA

View Full Version : Hitune T68/Touch screen-проблем



MaGuSs
04-15-2010, 19:09
Хора имам ето такъв телефон/Hitune T68/.От поне 2години и половина.1 година вече не го ползвам ,защото touch screen-a му се заключи и не мога да го отключа.Някакси съм го заключил.С копчетата пробвах на всякъде да го отключа ,но не намерих нито място откъдето да го отключа в настройки ,нито пък някаква комбинация...

Ето го телефона...


http://multinet-bg.com/phones/7c34cccbc44688b0f17498cf46ff8832.jpg


http://img.en.china.cn/0/0,0,30,17292,341,192,cecf74ba.jpg

По точно,първата снимка...



Пълна Скайп Функционалност

WINDOWS MOBILE 6.0, Skype
Дисплей: сензорен 2.8" TFT, 240x320 (QVGA)
Камера: 2.0 MPixels
Bluetooth, JAVA games
Слот за памет: Micro SD + 512MB
Батерия: 1500Mah
WINDOWS MOBILE 5.0
GSM 900/1800
Дисплей: сензорен 2.8" TFT, 240x320 (QVGA)
Камера: 2.0 MPixels
Размери: 115*58*16MM, Тегло: 101g
Bluetooth, JAVA games
GPS: Необходим е външен Bluetooth GPS приемник
Софтуер: Word, Excel, Power Point, PDF, MSN, Outlook
SMS и MMS - без лимит, до запълване на MicroSD картата
MP3 Player: mp3, midi, wav, wma, amr
MP4 Player: 3GP,MP4,AVI,ASF,WMV,RM
GPRS, WAP
Слот за памет: Micro SD + 512MB
Батерия: 1500Mah

Как да си отключа touch screen-a?

Reaper93
04-15-2010, 19:58
Търсих в гугъл, ама нищо не намерих..Тоя телефон го виждам за първи път :D:D

dakata123
04-15-2010, 20:08
Допитай се до някой, който е имал такъв телефон, или до специалист :)

MaGuSs
04-16-2010, 00:34
Все пак ,колко може да ми вземат за преглед и да го оправят ??? :-o

П.П.Спешно е.Счупих си дисплея на новия и сега съм с още по-стар от 1996г. един Siemens .Не знам как е издържал до сега,но трябва да му зареждам батерията всеки ден и това много дразни...

Reaper93
04-16-2010, 08:59
Отиди и питай в някой магазин, колко пари щи вземат, и също кажи и какъв е проблема :)

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 09:55
Все пак ,колко може да ми вземат за преглед и да го оправят ??? :-o

П.П.Спешно е.Счупих си дисплея на новия и сега съм с още по-стар от 1996г. един Siemens .Не знам как е издържал до сега,но трябва да му зареждам батерията всеки ден и това много дразни...Отиваш в някой сервиз и питаш колко ще ти вземат казваш им какъв е проблема и т.н. иначе ние нищо не можем да направим :)

MaGuSs
04-16-2010, 12:34
ХахаххахХАхахАХАХхахахХАх а.Егати прецаканата работа."Тайвански работи не ремонтираме " :lol: :lol: :lol: :lol: .Вообще аз много се прецаках...като си го взех..Казаха ми ,че ако се отворят телефон произведен в държави с хора ,които имат дръпнати очи ,не можели да ги сглобят после ,дори и проблема да се оправи... :lol: :lol: :lol:

П.П.Разбрах,че в магазините на мтел,нокиа,... приемали телефони за рецеклиране...А дали дават нещо като го занеса там /пари,друг телефон ,но на по-малка стойност.../ ???

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 12:54
ХахаххахХАхахАХАХхахахХАх а.Егати прецаканата работа."Тайвански работи не ремонтираме " :lol: :lol: :lol: :lol: .Вообще аз много се прецаках...като си го взех..Казаха ми ,че ако се отворят телефон произведен в държави с хора ,които имат дръпнати очи ,не можели да ги сглобят после ,дори и проблема да се оправи... :lol: :lol: :lol:

П.П.Разбрах,че в магазините на мтел,нокиа,... приемали телефони за рецеклиране...А дали дават нещо като го занеса там /пари,друг телефон ,но на по-малка стойност.../ ??? :lol: :lol: :lol: .....
Еми не знам май-даваха някакви телефони на половин цена на твоя ,нещо такова беше .. :)

Reaper93
04-16-2010, 12:54
ХахаххахХАхахАХАХхахахХАх а.Егати прецаканата работа."Тайвански работи не ремонтираме " :lol: :lol: :lol: :lol: .Вообще аз много се прецаках...като си го взех..Казаха ми ,че ако се отворят телефон произведен в държави с хора ,които имат дръпнати очи ,не можели да ги сглобят после ,дори и проблема да се оправи... :lol: :lol: :lol:

П.П.Разбрах,че в магазините на мтел,нокиа,... приемали телефони за рецеклиране...А дали дават нещо като го занеса там /пари,друг телефон ,но на по-малка стойност.../ ???

Мисля, че не...А тва, че не ремонтирали такива телефони са пълни глупости :D , просто не са виждали такъв и незнаят как да го оправят :D:D:D

doomkillerr
04-16-2010, 18:42
"MaGuSs" - Свали си от >>>"тук"<<< (http://dox.bg/files/dw?a=47798fb5cc) упътването (Manual-а) за работа и ескплоатация на телефона! В него си пише абсолютно всичко, как и от къде се прави! 8)

Успех от мен! :)

MaGuSs
04-17-2010, 06:05
Никъде не пише как да се включи tauch screen-а.Явно се е наебал...Корeйска марка -Hitune...Ще отида и в сервиза на М-тел да видя там какво ще ми кажат....