PDA

View Full Version : koi shte kandidatstva v muzikalnoto?



sexecution
04-15-2010, 18:14
az 6te v 7 klas ima li drugi
?

ameli
04-15-2010, 18:51
пиши на кирилица :)

тва музикалното къде го има..само Варна? ако да.. няма да влизам там, щото знам, че няма да се реализирам :)

nIkEnCeTy_bE
04-15-2010, 19:14
Музикалното в Варна е едно от най добрите училища. Казвам го, защото познавам доста хора. Там се влиза, за да се изучиш, да научиш, за да можеш да влезеш после най вероятно в Академията в Пловдив, какво повечето правят. Там може да се реализираш. Нали се сещаш, че все пак трябва да имаш опит в едно или друго нещо за музикалното? Неможе да влезеш ей така, защото ти се досвирило на пиано, или ти се допяло. В такъв случай можеш да отидеш в Хуманитарна, с профила Музика, Хореография и т.н. Както и в Елин Пелин. Музикалното имат твърде висока летва.

YouDontKnowMe
04-15-2010, 20:23
Да не става въпрос за НМУ "Любомир Пипков" ? Имам познати там, доста ги натягат да пеят , да учат и т.н. Имат по 6-7 профилиращи предмета - солвеж , хармония, теория, инструмент, хорово пеене , и знам ли ги какви още .. После отиваш в НМА или в чужбина .

LoupGarrou
04-15-2010, 23:48
пиши на кирилица :)

тва музикалното къде го има..само Варна? ако да.. няма да влизам там, щото знам, че няма да се реализирам :)

В Котел също има, води се за едно от добрите ...

MaGuSs
04-15-2010, 23:59
Вече втора тема на Латиница :x Предлагам някой модератор или админ да се намеси...

П.П.Музикалното ВЪВ Варна е едно от най-добрите в страната.Вие к'во ми говорите/немало се реализирам/.Аз щях да влизам там с изобразително изкуство ,но се отказах.И влязах в МГ...

НУИ ”Добри Христов” - Варна
Училището разполага с 3 концертни зали /100, 80, 60 места/, 28 кабинети за индивидуална и специализирана подготовка, 12 класни стаи, 2 компютърни кабинети, 3 кабинета за камерна музика и оркестри, богата библиотека, физкултурен салон и игрище, балетна зала.
В дневна форма на обучение са ученици от I до ХІІ клас, в специализирана форма на обучение - предучилищен клас. Изучават се 26 специалности в 3 профила: музика /всички класически и народни инструменти, класическо, поп и джаз, народно пеене/, танцово изкуство /балет/, изобразително изкуство - изящен профил.

hamilcar
04-16-2010, 06:23
Кирилицата е задължителна ! Препоръчвам на автора да прочете правилата на форума.