PDA

View Full Version : "Къде си татко?" или "В търсене"



greeny333
04-15-2010, 18:44
1 глава-Грейс в нов свят

Навън валеше. По улиците нямаше никой, освен едно момиче с дълга черна коса и пъстри очи. Това беше Грейс Паркър.
Тя беше от семейство, в което глава на семейството бе г-жа Паркър- майка й. Имаше брат на име Винс. Той беше с две години по-голям от Грейс- на 17 г.
След като се преместиха от столицата- Отава, в Калгари, животът на Грейс пропадна- с гаджето й Том скъсаха, най-добрата й приятелка Блеър бе твърде далеч, а в новото училище имаше една мъжоретка- Лиза, която беше същинска змия. От вече две седмици, тя беше насъскала почти всички срещу Грейс.
Но все пак новото момиче си намери приятели- Луис и Джесика. Луис беше запален фотограф-снимаше всичко, абсолютно всичко. Джесика- тя имаше страхотно BMW, но не беше сред групата на готините. Може би, защото имаше доста остър език.
В класа на Грейс имаше едно момче, но какво момче- с къдрава кафява коса, с черни очи, висок и свиреше на китара. Грейс се влюби в него още от първия ден. По-късно разбра и името му- Джони.
Дори и с майка, на Грейс понякога й беше самотно- нямаше си баща. Майка й се срещаше с един тип- Марк. Той беше високомерен, злобен и беше голям егоист. Караше лъскав Мерцедес и имаше верига бутици за сладки неща.
В сърцето на Грейс зееше огромна празнина...

AutomatiC
04-15-2010, 19:23
нещо и куца на исторята ти,не ми харесва особено и имаш правописни грешки..

greeny333
04-16-2010, 13:45
нещо и куца на исторята ти,не ми харесва особено и имаш правописни грешки..
И къде по-точно са грешките?

casey
04-17-2010, 15:43
Нещо не ми допада.Доста повърхностно писане. Не ме нападай само изказвам мнение :-o .

xoxi
04-17-2010, 16:28
На колко си ? :-o

YouDontKnowMe
04-17-2010, 16:45
Нещо не ми допада.Доста повърхностно писане. :-o .
И на мен хич не ми харесва. Типична тийн , или по-скоро детска история. Както казаха горе ^^ - доста повърхностна . Нямаш оригинална идея . По-добре да си пусна някаква глупава ученическа американска боза , да я изтърпя за 2 часа макс. , отколкото да чета това ^