PDA

View Full Version : Спешно ! Първа среща



transformable
04-15-2010, 18:55
Някой може ли да ми каже как да постъпя на първа среща с моето момиче.Не съм голям спец в тия неща.Какво да и кажа ? Как да и го поднеса ? и т.н.

Благодаря на всички помогнали 8)

lubomirky
04-15-2010, 19:00
кое да и поднесеш?

DaemonBoy
04-15-2010, 19:04
Има тема и то ВАЖНА!!!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838&start=0

raliichkaa
04-15-2010, 19:14
Ако искаш си напиши сценарий,и го чети пред нея .. какво да и кажеж..думите сами си идват :) няма как да знаеш какво ще се случи.. не се притеснявай само :D

myNameIsImmortal
04-15-2010, 19:19
Важната тема е твърде дълга за да се занимава, а и има много разногласия, които ще го подведат.
Така с няколко общи думи:
Зависи каква ще е срещата с твоята любима.
Ако е разходка може докато се разхождате един до друг да я хванеш за ръка но не щом я видиш и веднага я копваш и почваш да я влачиш..
Ако е в кафе по-добре да седнеш срещу нея за да я гледаш право в очите когато си говорите, а може да седнеш до нея ако тя настои където също да я хванеш за ръката или да я прегърнеш с една ръка (метода на прозявката както по филмите :Д )
Ся някои ще каже буди себеси..
Не точно.. буди мил, покажи интелигентност, но не много, защото повечето момичета се шашват и плашат когато някои почне да говори на някаква тема за която се трябват доста знания и защото не всеки може да разговаря на такива теми..
След края можеш да я прегърнеш.. не бързай за 1ва целувка.. остави я за следваща среща, но ако тя я поиска действай.. Трябва да се поотпуснеш малко, все едно си с приятел с които се познаваш от доста време..
Не е много трудно. Опитай :)

umri
04-15-2010, 20:04
Ако искаш си напиши сценарий,и го чети пред нея .. какво да и кажеж..думите сами си идват :) няма как да знаеш какво ще се случи.. не се притеснявай само :D
Това може би изглежда на шега, но точно това трябва да направиш. Чак сценарий не, но си запиши или запомни някои теми за разговор, които да започваш, ако закъса работата. Например за филми, музика, свободно време, забавления. Все обширни теми, които след една казана нейна дума можеш да разкланяш, на където си искаш.

Това, дето ти го пише тоя над мен... нищо лично, но са глупости. Сядаш ДО момичето. Показваш и масата, където ще седнете и, след като тя седне, ти сядаш до нея. Обръщаш си тялото и главата към нея за да може да я слушаш и да имаш контакт с очите й. От време на време, докато говориш може да я докосваш по рамото, по косата, по крака, по гърба. Това създава физическа близост на подсъзнателно ниво у жената. Аз лично обичам метода: "Я ме размачкай малко по-гърба, че много съм се схванал." Ама това не веднага, ами като си поговорите, а не в първите 5мин на срещата. Това пак е вид докосване между двамата. След като те размачка се направи на луд и както си с гръб към нея може да си допреш главата в скута й, уж да се излегнеш и през това време си говорете. Ей такива шмикирии правя аз понякога.

Запомни, че най-лошото нещо на първа среща е да не си подготвен. Случвало ми се е МНОГО ПЪТИ и не ти го пожелавам, макар че е неизбежно. Ако идеш неподготвен, с лошо настроение и запецваш, не говориш... аз лично доста момичета съм отблъсквал така, но ако си подготвен и със самочувствието си ще бъде впечатлена.

Това хващане за ръка е много лично... прегръдка може, под ръка също може, но не и за ръка.

Само ще ти кажа, че не трябва да те притеснява, ако се изложиш първите няколко пъти. Аз лично, като се държа като бастун някой път много се самонаказвам и ядосвам на себе си, но си взимам поука за следващия път. Всичко е опит, постоянство и да не ти пука.


ЕДИТ: Съвети от жени специално за такъв проблем не взимай.

DaemonBoy
04-15-2010, 20:10
И винаги имай чувство за хумор, щегувай се ;) Но не некви дебелашки шеги, не бъди некой лигльо ;)

Biskfitka
04-15-2010, 20:32
кое да и поднесеш?хуй :-|

Ем шегувай се,бъди забавен :Д не прави намеци за секс,освен ако не искаш само това де 8-) и не й гледай постоянно дупето (циците),защото аз моя цял живот ще го ебавам за тая изцепка 8-)

SemperFidelis
04-15-2010, 21:26
По-добре да изглеждаш тъпо и естествено, отколкото да играеш някаква роля и да си гледаш часовника какво - кога - да и кажеш.

radybt
04-15-2010, 22:51
Бъди себеси човече, рано или късно квито и сценарии да пишеш, ще те опознае и ще бъдеш разконспириран, за това НЕ се прави на такъв ,какъвто не си :) Има само едно изключение: Бъди мил! Дори да не си такъв, промени се!

Успех!

lubomirky
04-16-2010, 00:05
кое да и поднесеш?"мъжки полов орган" :-|

Ем шегувай се,бъди забавен :Д не прави намеци за секс,освен ако не искаш само това де 8-) и не й гледай постоянно дупето (циците),защото аз моя цял живот ще го ебавам за тая изцепка 8-)

и аз т'ва си помислих отначало, обаче реших, че ще е по-добре да разясни той ;>

Nakadah
04-16-2010, 03:11
Как да и го поднеса ? 8)

:lol: в паничка 8)

Sa6eks
04-16-2010, 10:02
Само не й опипрай косата-тогава побесняват ! (поне при мен :Д )
Виж са отначало не е задължително да я хванеш за ръка или прегръдка, трябва да видиш дали ги има (ако така мога да се изразя) сигналите на женски интерес. Знаейки за тях ще усещаш кога едно момиче е започнало да те харесва, и кога е най-подходящо да действаш ! Но не трябва да се влияеш само от тях.. понякога ти изиграваш лоша шега !
Ето някои от тях:
Смее се, дори и да не е смешно.
Докосва те.
Задържане контакт с очите.
Оправяне на коса, грим, дрехи..
Краката й сочат само към теб.
Кръстосва и разкръстосва бавно пред теб краката й.
Мига много, обилзва се.
Опитва се игриво да те предизвика.
И т.н. доста са но това са някои от по-основните :Д
Ако забележиш някои от тези неша вече си стъпка нагоре до целта, и ако прецениш, че вече можеш да действаш (да я хранеш за ръката примерно) го правиш :)
Най-важното да бъдеш себеси, да си джентълмен, искрен, да можеш да я изслушваш...
И успех, ще чакам да разкажеш какво е станало :)
М/у другото на колко сте ?

justonegirlwithonehope
04-16-2010, 13:05
Всичко трябва да стане непринудено и непланувано, тоест - темата е безсмислена.

asp1r1n94
04-16-2010, 19:41
Когато говориш нещо я гледай в очите , не блей!