PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ С ТЕЛЕФОН С ТЪЧ СКРИЙН, ПОМОЩ !!!



LoupGarrou
04-15-2010, 19:34
Моля за помощ, спешно е. Става въпрос за телефон с тач скрий, SAMSUNG, пуснах media player-a и слушах музика и сега не може да се махне. Известно време свиреше, после успях да спра музиката, но лилавото каре, дето пише коя песен е на 'десктопа' в началото на телефона си стои и не се маха. Телефонът не е мой и проблемът се приема мн навътре. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ. Как се маха това чудо ?

MissMurderr
04-15-2010, 19:49
вадиш батерията

LoupGarrou
04-15-2010, 19:51
--------

LoupGarrou
04-15-2010, 19:51
Пробвах го ; ) ! Не стана ...

MissMurderr
04-15-2010, 20:07
начи хващаш това лилавото каре го хващаш с пръст и го влачиш наляво появява се една лента и го прибираш там

truefriend
04-15-2010, 20:09
пусни още 10 еднакви теми :-x

Biskfitka
04-15-2010, 20:22
начи хващаш това лилавото каре го хващаш с пръст и го влачиш наляво появява се една лента и го прибираш там+1

Ако не разбираш тва обяснение ще го кажа по др начин 8-)
Кликвaш в/у десктопа и ти излиза от ляво една лента,взимаш player-а и го местиш там и се прибира... :D

LoupGarrou
04-15-2010, 23:04
Благодаря на всички отзовали се !
Благодаря на двете потребителки : ) (bow), стана с влачене към лентата. Сега, ако кажете и дали може визуалния бутон да се разкара от лентата и как, направо цена няма да имате :D !

Biskfitke, то попринцип 'всяко действие си има равно по големина и сила противодействие', ама телефонът не е мой (на сестра ми) и от две седмици е с него и ми го даде да го разгледам и стана манията и като се нацупи, като се разсърди и мълчи, едно такова за едното нищо ... Викам й 'дай да го разровя телефона за 10 мин, сигурно ще го махна' тя не го дава вече. То не е някаква повреда, ами просто така си е телефона. Викам и', 'е ще седи тази вечер така (спрях музиката), апък утре ще питам някой от даскало). Толкова навътре го прие, понякога за малки неща, които лесно ще се решат ...

Biskfitka
04-16-2010, 16:22
Че то тва си е към функциите на телефона,сестра ти що се оплаква. 8-)

За визуалните елементи дето питаше-Меню->настройки->дисплей и осветление>визуален елемент :) Но мисля,че плейър-а не може да се махне от лентата :) Той винаги си е там,за да може по-лесно да си пускаш музиката.Обясни на сестра ти,че това не е проблем :?