PDA

View Full Version : Както винаги .. любов ^^ !!



Dekkuy
04-15-2010, 20:38
Така .. нека сега и аз да си разкажа историята .. запознах се с едно момче .. доворили сме си по скайп .. писали сме си много и така .. след извесно време той ми каза, че ме харесва ... естествено не му повярвах .. незнам защо .. но накрая и аз започнах да го харесвам .. но продалжавам да не му вярвам .. направих какви ли не опити да го разоблича ;dd .. смисъл .. разбирате ме .. обаче той не спираше да казва, че ме харесва .. та вапроса ми е :
Как да му имам доверие .. смисъл как да му повярвам ? :-k





П.П. - Ако имам грешки да не ги коментирате .. ;dd

Bukmop
04-15-2010, 20:52
Така .. нека сега и аз да си разкажа историята .. запознах се с едно момче .. доворили сме си по скайп .. писали сме си много и така .. след извесно време той ми каза, че ме харесва ... естествено не му повярвах .. незнам защо .. но накрая и аз започнах да го харесвам .. но продалжавам да не му вярвам .. направих какви ли не опити да го разоблича ;dd .. смисъл .. разбирате ме .. обаче той не спираше да казва, че ме харесва .. та вапроса ми е :
Как да му имам доверие .. смисъл как да му повярвам ? :-k





П.П. - Ако имам грешки да не ги коментирате .. ;dd

Опознай го по добре друг начин не виждам

L0ST
04-15-2010, 21:15
А на живо казвал ли ти го е, защото в IM чатове си е по-лесно да го кажеш...

На кафенце някъде или пък в някой парк илигора или ддз и там като ти го каже ще разбереш дали те ъже или не.

Айде със здраве :D

nIkEnCeTy_bE
04-16-2010, 12:35
Неможеш да го разобличиш, че те харесва или да го откажеш от това. Това е тъпо. Според мен просто се опитваш да се самонавиваш, че не те харесва, защото и ти го харесваш, но те е срам или страх да се обвържеш. Според мен те е срам да излезеш с него, да се задълбочат нещата. Според мен просто се пусни по течението и си изживей всичко на макс. Защо да не му повярваш? Момчето ти казва, че те харесва, а ти се опитваш да се самонавиваш - смисъл няма.

filmimilmi
04-16-2010, 14:13
Какво значи, че не си му повярвала? В какво толкова има да повярваш? Той не ти е казал, че те обича, казал ти е просто, че го кефиш и евентуално би се радвал да правите секс. :) Не разбирам защо го превръщаш в някаква идея, която трябва да те тревожи при условие, че нищо в скайп не се казва абсолютно на сериозно. Но поне хората са по-свободни в това да казват какво си мислят. Щом това му е било на акъла, то не означава, че обезателно би се случило ако не го искаш. Ако не ти е интересен го блокваш и толкова, ако пък ти е интересен продължаваш да си пишеш с него докато станеш сигурно, че това е момчето, което търсиш, уреждате си среща, виждате се и се целвате. 8-) На 13-14 ли си? 8-)

Dekkuy
04-16-2010, 19:13
13 :-D

nIkEnCeTy_bE
04-16-2010, 19:19
Ясно 8)

sara
04-16-2010, 19:45
прекалено много използваш фразата "всмисъл"много изтъркано :? относно доверието престани да му казваш че ни му вярваш пробвай ще го изгубиш така -да знаеш

Dekkuy
04-17-2010, 22:45
мерси за съветите, ама всичко свърши ! :-k

L0ST
04-17-2010, 23:18
Емм...съжалявам, явно не те е харесвал.

Dekkuy
04-18-2010, 22:10
мм .. не че не ме е .. просто скарахме много гадно ! :-o

CrAzYanDlaZy
04-19-2010, 09:51
дори и вече всичко да е свършило, ще ти дам един съвет за в бъдеще: не разчитай на хората от скайп. Както казва един приятел, това са само буквички. :) Запознавай се с реални хора от твоя град и все ще срещнеш някой.

raliichkaa
04-19-2010, 18:28
малко трудно по скайп да разбереш .. :)

sunnY961
04-20-2010, 19:38
Леле..с мене сега се случва същото нещо.. според мен си е невъзможно, да се докаже ' харесване ' в Скайп, както и да се повярва..така че за жалост, мисля че единствения начин е среща на живо.... :( Или пък опитай някак си да си представиш, че е истина ( и все пак имай едно на ум...) :-# ;/
П.П: Нищо, че е свършило..да си знаеш

Dekkuy
04-20-2010, 19:47
абе оказа се че не е свършило ! ;dd поне да си знам че има и още някой с подобен проблем мен ! а за срещата на живо е малко трудно защото е от много далеч ! ;ss :(

sunnY961
04-20-2010, 19:52
А, да..пропуснах нещо..ако все пак не му вярваш много много..не го питай постоянно - Найстина ли? Сигурен ли си? и т.н ... аз така правя със всеки(от приятели до ' интернет гаджета ' ...и накрая оставам без никой... :cry:

Dekkuy
04-20-2010, 20:11
преди бях така .. кат ми кажеше че ме обича, аз отговарях `` наистина ли ? `` и тем подобни .. ама вече спрях .. ние често си говорим по тела и тогава ми го казва ама .. аз шматката ! ;dd :x

Dekkuy
04-21-2010, 20:12
друг с мнeние ?

Sisi7u
04-23-2010, 17:04
пфф.. вече на 13/14 мислите за любов/гаджета :D тц тц тц по наше време не беше така .. 8-)

Dekkuy
04-24-2010, 20:54
само отговори на темата !