PDA

View Full Version : Първа среща



drifter94
04-15-2010, 19:55
Запознах се с едно момиче във Фейсбук - имаме общи приятели. Писахме си отначало във ФБ, после я намерих в Скайп и от няколко дни си пишем по-често и всеки ден.

Създава у мен добри впечатления (някои може да кажат, че Интернетът заблуждава), но с нея наистина ми е интересно и има за какво да си пишем.

За жалост, след 2-3 месеца заминава за чужбина и ще живее и учи там. Днес тя предложи да се видим преди да замине - това безкрайно много ме зарадва.

Въпросите ми са няколко:

Уговаряме се някъде да се срещнем. После къде да я заведа? Не ходя по кафета. Какво да правим след това? Мога ли да я целуна или ще го приеме лошо - все пак е първа среща, а може и да се видим чак след година.

Всякакви съвети са добре дошли! :)

MaLkaTa_LaDy
04-15-2010, 20:02
Няма особено значение къде ще я заведеш, стига да си изкарате забавно. Но за предпочитане е да е просто на място из вашия град, където не ходите често, да е някакво ново място. Просто създава различна атмосфера. Иначе щом разговора ви върви, супер. Накрая можеш да предложиш да я изпратиш, но ако откаже, не настоявай. И бих те посъветвала по-скоро да не я целуваш. Прибързано ми звучи.

playhard1
04-15-2010, 20:02
да, целуни я.

radybt
04-15-2010, 23:00
да, целуни я.

НЕДЕЙ! Зависи от момичето... ние ни можем до ти кажем точно.. зависи тя как ще го приеме но.. знам ли додъто се разхаждате я хвани за ръчичката... ако го приеме добре.. офф човече не знам, но щом ще учи в чужбина, просто няма смисъл да си го причинявате това!

DarknessAngel
04-16-2010, 04:30
Както казаха излезте, съдейки по думите ти щом намирате за какво да си говорите като се поотпуснете и на живо ще се получи. Можеш да я прегърнеш за "чао",но до там. Не се впускай в целувки, след тях би трябвало да последва връзка => не е на добре.

resinger
04-16-2010, 07:05
Пробвай се, нищо не губиш. Но щом тя иска да се видите, шансовете ти са значителни.

Nakadah
04-16-2010, 07:09
мноо залагаш...
по-дооре почни си търсиш др...

dirtyyy
04-16-2010, 07:36
Ще се обвържеш с нея,а тя заминава.
С целувката де.

justonegirlwithonehope
04-16-2010, 13:09
Дори да не я познаваш добре, я познаваш по-добре от нас, обзалагам се.Защо просто не се замислиш и сам да си прецениш къде да я заведеш.А за това какво ще направиш и какво ще си говорите не прави планове, най-добре всичко да стане спонтанно и не запланувано. :)

drifter94
04-16-2010, 16:05
Мерси на всички! :)