PDA

View Full Version : Електрическа самобръсначка - въпрос.



NaOH
04-16-2010, 00:45
Днес реших да пробвам за първи път един от старите ми подаръци за миналия рожден ден - електрическа самобръсначка, модел Kleen Kut. Обръснах се, става малко по-бавно от нормалното, супер гладко бръсне, ама целия ден кожата ми е някаква изтръпнала, раздразнена и ме сърби постоянно. Някво странно е. Нормално ли е? Ако има значение, бръснах се на сухо, и не съм слагал афтършейв.

Nakadah
04-16-2010, 03:25
Днес реших да пробвам за първи път един от старите ми подаръци за миналия рожден ден - електрическа самобръсначка, модел Kleen Kut. Обръснах се, става малко по-бавно от нормалното, супер гладко бръсне, ама целия ден кожата ми е някаква изтръпнала, раздразнена и ме сърби постоянно. Някво странно е. Нормално ли е? Ако има значение, бръснах се на сухо, и не съм слагал афтършейв.

и аз иам 2-3 Braun ма не става брато, нищо не е като нормалната самобръсначка, аз даже не можах да си зема всички косми от гушата...

и афтършейв винаги е важен, ма в твоя случай няма да направо разлика!

Просто се върни към обикновенната самобръсначка

KumchoValcho
04-16-2010, 03:56
тва е шот за пръв път си се обезкосмил някога в живота си
ще свикнеш. 8)

NaOH
04-16-2010, 10:02
Днес реших да пробвам за първи път един от старите ми подаръци за миналия рожден ден - електрическа самобръсначка, модел Kleen Kut. Обръснах се, става малко по-бавно от нормалното, супер гладко бръсне, ама целия ден кожата ми е някаква изтръпнала, раздразнена и ме сърби постоянно. Някво странно е. Нормално ли е? Ако има значение, бръснах се на сухо, и не съм слагал афтършейв.

и аз иам 2-3 Braun ма не става брато, нищо не е като нормалната самобръсначка, аз даже не можах да си зема всички косми от гушата...

и афтършейв винаги е важен, ма в твоя случай няма да направо разлика!

Просто се върни към обикновенната самобръсначка
твойта брада просто не е достатъчно твърда за такава самобръсначка
афтършейв не ползвам като ползвам обикновената, не получавам дразнене и т.н., така че..

NaOH
04-16-2010, 19:56
:x

tuzaro
04-16-2010, 20:01
:xкво се нервираш като нема брада нема, не всички имат.
Аз ако не се мина на контра нищо не става.

NaOH
04-16-2010, 20:13
не се нервирам за тва
имам брада, бръсна се всеки ден, щото на втория ден доста гадно е пораснала.
искам да разбера как да махна тва дразнене от електрическата самобръсначка, щото тя доста добре бръсне...