PDA

View Full Version : Pure-Fi Anywhere™ 2



Metal
04-16-2010, 06:11
http://www.logitech.com/en-us/speakers_audio/ipod_mp3_speakers/devices/4320
Кажете си мнението за тези говорители и ако някой има такива как се справят? :)

doomkillerr
04-16-2010, 08:06
http://www.logitech.com/en-us/speakers_audio/ipod_mp3_speakers/devices/4320
Кажете си мнението за тези говорители и ако някой има такива как се справят? :)

Какво друго да кажа, освен - "добре изглеждат на пръв поглед"! :-D Един приятел си беше взел доста по-малки говорителчета от тези за iPod-а си и свиреха учудващо добре и доста силно! Предполагам, че при тези ще е ощо по-добър звука и неговото качество, но все пак не зная на каква цена вървят... :)

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 08:17
http://www.logitech.com/en-us/speakers_audio/ipod_mp3_speakers/devices/4320
Кажете си мнението за тези говорители и ако някой има такива как се справят? :)

Какво друго да кажа, освен - "добре изглеждат на пръв поглед"! :-D Един приятел си беше взел доста по-малки говорителчета от тези за iPod-а си и свиреха учудващо добре и доста силно! Предполагам, че при тези ще е ощо по-добър звука и неговото качество, но все пак не зная на каква цена вървят... :) Да много са хубави на външен вид !! А за цената , еми предполагам 200 и нещо най-много 300 :) Нека автора да каже ;)

Metal
04-16-2010, 08:38
http://www.logitech.com/en-us/speakers_audio/ipod_mp3_speakers/devices/4320
Кажете си мнението за тези говорители и ако някой има такива как се справят? :)

Какво друго да кажа, освен - "добре изглеждат на пръв поглед"! :-D Един приятел си беше взел доста по-малки говорителчета от тези за iPod-а си и свиреха учудващо добре и доста силно! Предполагам, че при тези ще е ощо по-добър звука и неговото качество, но все пак не зная на каква цена вървят... :) Да много са хубави на външен вид !! А за цената , еми предполагам 200 и нещо най-много 300 :) Нека автора да каже ;) Цената е 150 долара. Смятам да си ги купя и исках да чуя мнението ви за тях.

Ето и още малко за тях:


Ten-hour rechargeable battery
You can listen longer without surprises thanks to the ten-hour rechargeable battery and a battery-level indicator.


Charges your iPod® or iPhone™
Your iPod® and iPhone™ charge in the dock while you listen.


Travel bag
Your speakers, cables, and AC adapter pack neatly into the bag for travel.


One-touch controls
You’ve got instant access to Shuffle and Repeat.


StereoXL™ technology
It widens the sound stage creating an immersive audio experience.Watt? Learn more about audio terminology and what it means for you


Wireless remote control
It gives you control from up to 10 meters away, so you can change your tunes with ease.


iPod/iPhone Compatibility
* Supports iPhone™ and all iPod models with dock connector
* Supports 1G-3G iPod models (and other portable music players) via 3.5 mm auxiliary input


Package Contents
* Logitech® Pure-Fi Anywhere™ 2 speaker system
* International voltage (100–240 V) AC adapter
* Advanced wireless remote
* Protective travel bag
* Installation guide


Разгледах във клипове и се оказват много добри (мое мнение) и не се чува напълно никакво пращене. Дори на Канибъл Корпс (детметъл група) не се чува никакво смущение във звука.

ПП - Какво мислите?

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 09:07
http://www.logitech.com/en-us/speakers_audio/ipod_mp3_speakers/devices/4320
Кажете си мнението за тези говорители и ако някой има такива как се справят? :)

Какво друго да кажа, освен - "добре изглеждат на пръв поглед"! :-D Един приятел си беше взел доста по-малки говорителчета от тези за iPod-а си и свиреха учудващо добре и доста силно! Предполагам, че при тези ще е ощо по-добър звука и неговото качество, но все пак не зная на каква цена вървят... :) Да много са хубави на външен вид !! А за цената , еми предполагам 200 и нещо най-много 300 :) Нека автора да каже ;) Цената е 150 долара. Смятам да си ги купя и исках да чуя мнението ви за тях.

Ето и още малко за тях:


Ten-hour rechargeable battery
You can listen longer without surprises thanks to the ten-hour rechargeable battery and a battery-level indicator.


Charges your iPod® or iPhone™
Your iPod® and iPhone™ charge in the dock while you listen.


Travel bag
Your speakers, cables, and AC adapter pack neatly into the bag for travel.


One-touch controls
You’ve got instant access to Shuffle and Repeat.


StereoXL™ technology
It widens the sound stage creating an immersive audio experience.Watt? Learn more about audio terminology and what it means for you


Wireless remote control
It gives you control from up to 10 meters away, so you can change your tunes with ease.


iPod/iPhone Compatibility
* Supports iPhone™ and all iPod models with dock connector
* Supports 1G-3G iPod models (and other portable music players) via 3.5 mm auxiliary input


Package Contents
* Logitech® Pure-Fi Anywhere™ 2 speaker system
* International voltage (100–240 V) AC adapter
* Advanced wireless remote
* Protective travel bag
* Installation guide


Разгледах във клипове и се оказват много добри (мое мнение) и не се чува напълно никакво пращене. Дори на Канибъл Корпс (детметъл група) не се чува никакво смущение във звука.

ПП - Какво мислите? Супер са тогава !! Те обикновенно на logitech никога не са ме разочаровали. Ако мислиш да си ги взимаш давай ! :) (лично мнение)

Metal
04-16-2010, 09:11
Пък и не са много пари ако е за въпрос, силни (така гледам от клиповете) Имат калъф (много готин) дистанционно и не са със батерии. Това е много хубаво :) Има си приставки и всичко. Ще ги поръчам тея дни и като ми ги доставят ще ви кажа как са. Ако някой иска да дава още мнения сега е момента :)

ПП - Има само един недостатък : Покритието е много лъскаво и се оставят отпечатъци върху него. Ама като се мине със кърпичка за очила или нещо подобно се махат :) .

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 09:17
Пък и не са много пари ако е за въпрос, силни (така гледам от клиповете) Имат калъф (много готин) дистанционно и не са със батерии. Това е много хубаво :) Има си приставки и всичко. Ще ги поръчам тея дни и като ми ги доставят ще ви кажа как са. Ако някой иска да дава още мнения сега е момента :)

ПП - Има само един недостатък : Покритието е много лъскаво и се оставят отпечатъци върху него. Ама като се мине със кърпичка за очила или нещо подобно се махат :) . Еми ше ги чистиш по-често,нали работа да вършат .. :grin: :D

Metal
04-16-2010, 09:22
Пък и не са много пари ако е за въпрос, силни (така гледам от клиповете) Имат калъф (много готин) дистанционно и не са със батерии. Това е много хубаво :) Има си приставки и всичко. Ще ги поръчам тея дни и като ми ги доставят ще ви кажа как са. Ако някой иска да дава още мнения сега е момента :)

ПП - Има само един недостатък : Покритието е много лъскаво и се оставят отпечатъци върху него. Ама като се мине със кърпичка за очила или нещо подобно се махат :) . Еми ше ги чистиш по-често,нали работа да вършат .. :grin: :D Е па аз съм със Ай под тъч 8-) Винаги имам кърпичка във себе си да го почистя след като го е използвал някой друг 8-) Пък и имам цайси :D Ни ми пречи кой знае колко 8)

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 09:42
Пък и не са много пари ако е за въпрос, силни (така гледам от клиповете) Имат калъф (много готин) дистанционно и не са със батерии. Това е много хубаво :) Има си приставки и всичко. Ще ги поръчам тея дни и като ми ги доставят ще ви кажа как са. Ако някой иска да дава още мнения сега е момента :)

ПП - Има само един недостатък : Покритието е много лъскаво и се оставят отпечатъци върху него. Ама като се мине със кърпичка за очила или нещо подобно се махат :) . Еми ше ги чистиш по-често,нали работа да вършат .. :grin: :D Е па аз съм със Ай под тъч 8-) Винаги имам кърпичка във себе си да го почистя след като го е използвал някой друг 8-) Пък и имам цайси :D Ни ми пречи кой знае колко 8)Еми нямаш проблеми тогава 8-) Да си ги ползваш със здраве ;)