PDA

View Full Version : на кое да вярвам?



malkazlatna
04-16-2010, 09:52
зн с 1 момче излизахме, но се скарахме,понеже аз му казвах, че не икам да се обвържа сериозно с него.но като го изггубих,разбрах,че искам да съм с него,но той веднага си намери друга.след време го видях и си говорихме и той ми каза, че не е щастлив с нея и че иска да скъса с нея,но незнае как и не искал да я нарани.питах го, дали иска да се върне при мен и той каза, че иска.но още е с нея.като го видя някъде си говорим и той все казва, че ще скъса с нея и ще се върне при мен,но не го прави.нз на кое да вярвам-на думите му или на действията му...омразна ми вече,хем не иска да е с нея,хем не я къса..било го жал да и го каже...Вие какво мислите

valdesbg
04-16-2010, 09:54
Ай.. още ли го дъвчеш тоя господинчо?

Действия, мила ми форумке, действия. Всичко друго са празни обещания и разигравки.

silky92
04-16-2010, 10:34
Не се занимавай с глупости . Ако иска толкова много да е с теб вече отдавна да я е разкарал тази . Не се занимавай със страхливци. :)

SmilezZz
04-16-2010, 10:49
Оф,пак ли същата тема..

Но аз мисля,че и двамата имате вина..
Ама нали хората са казали:
"Оценяваш нещо чак когато го загубиш."Тогава осъзнаваш какво всъщност си имал до себе си, и виждаш тогава достойнствата на човека който е бил с теб..
А пък той те е обичал и не искал да я нарани..Тогава да й обясни,и да й каже,че иска да си останат приятели..
Винаги ще има наранени хора..ВИНАГИ !!Но заради това,не трябва да губим това,което искаме и имаме

Slave4You
04-16-2010, 11:10
Толкова често се пускат теми от сорта на "той ми казва, че ще скъса с приятелка си заради мен и че мн ме обича.. ама не го прави", че не мога да повярвам, че наистина има толкова наивни хора..
Следващия път му казваш с възможно най-сериозния си вид "Виж сега, или я късаш наистина или повече няма да се видим с теб, ясно?" и да се приключва.

cherinka
04-16-2010, 11:36
Дишай дълбоко...
Толкова много ли го харесваш?
Ако си достатъчно уверена в чувствата си към него дай му жега да се раздели с нея и съшевременно му покажи, че си заслужава да се раздели с нея заради теб.
Това твоето ми се струва като някаква прищявка - "искам него и няма да мирясам, докато не го получа". А като го получиш щастлива ли ще бъдеш?

BloomF
04-16-2010, 11:42
Казваш му: "Избирай - късаш с нея или оставаш с нея и ме губиш.". Ако наистина иска да е с теб ще я зареже, независимо "колко го е страх".

valdesbg
04-16-2010, 11:47
Филма е страшен, а трагедията - пълна. Не се хабете. От доста време авторката не е наясно със себе си.

justonegirlwithonehope
04-16-2010, 13:04
Не вярвай в думи, докато не видиш доказателства. ;)

raliichkaa
04-18-2010, 17:32
еми ако така те разиграва вземи му кажи че ти е омръзнало ..

darkPaladin
04-18-2010, 17:45
намери си друг