PDA

View Full Version : Парфюмчетаа



lqlunkaa
04-16-2010, 09:53
Така случиха се едни мизерии и една приятелка е здраво загазила , има адски добра майка , но този път наистина е прекалила и в момента и трябват пари в противен случай майка и ще я изпрати да живее при баща и , който е ужасен човек ... ии понеже наистина държа на това момиче , а и съм си поръчвала , а и имам близки занимаващи се с козметика имам много парфюми и козметика ,които няма да използвам , защото не ми трябват толкова .. говорим само за маркови и на много високи цени тук .. ии сега двечките с нея , смятаме да разпродадем част от колекцията ми :shock: , като говорим за дори неразопаковани парфюми и козметика . Цените ще са много ниски така че ако има заинтересовани нека да пишат :-|

Кристина Агилера , бял и червен , двата заедно за 48 лева , в магазините един е 54 ..
Бритни Спиарс 3-те нови парфюма - 28 лева един , 30 мл.
ХХ бай Мекс 40 мл. два вида , по 19 лева един
Булгари черно - 67 лева
Бруно Банани - червен и лилав по 17 лева един
Наоми Кембъл от всички видове - 17 лева един
Ц-тру - 8 лева един
БЮ - 7 лева един
Ескада - 38 лева
Версаче розово - 51 лева

тааа това са парфюмчетата ...

козметиката :

Максфактор колор адапт - 13 лева ( фндт)
Максфактор miracle touch - 12 лева ( течна пудра , фндт)
Румел пудра - 4 лева
Maybeline палитра сенки - 8 лева
Лореал clam bronze - 10 лева
Лореал пудра - 15 лева
Лореал glam shine - 9 лева (гланц)
Максфактор masterpiece mascara - цветна спирала дуо - 13 лева
Моливи еssence po 1 лев
Essence volume up - гланц - 2 лева
лак за коса Nivea Diamond gloss 4 броя фиксация 4 - цена 6 лева
лак за коса Гарниер Фруктис - фиксация 4 - 5 броя - цена 8 лева
Cristalli Fluidi - цена 4 лева ( лилави са :D )
лак за нокти лореал resist shine - 5 лева , тъмно черен и наситено лилаво , особено добре стоят на къси нокти
лак за нокти Maybeline forever strong - 5 лева , изкрящо розово подходящо за средни и дълги нокти

това е всичко което разпродаваме , всички артикули са неизползвани и в срок на годност единствено от лаковете сме си слагали 1-2 пъти другото дори не е разопаковано .

ако някой си хареса нещо , нека да пише предпочитам хората да са от Бургас , защото ние сме от там и ще стане по- лесно доставянето и тн. .. Но и от други градове , ако някой хареса нещо да пише .


Благодаря за вниманието :-) :-) [/b]