PDA

View Full Version : Качване на клипове в Vbox7.com



MrUnnamed
04-16-2010, 14:55
Значи проблема ми е следния тегля от ZAMUNDA клипове и после ги слагам в VBOX7 и зарежда там кфото прай прай и накрая ми изписва, че видеото съществува апък има поне 50 едни и същи клипа като този който се опитвам да кача и аз ЗАЩО ТАКА СТАВА ?

Valento
04-16-2010, 15:04
Значи проблема ми е следния тегля от ZAMUNDA клипове и после ги слагам в VBOX7 и зарежда там кфото прай прай и накрая ми изписва, че видеото съществува апък има поне 50 едни и същи клипа като този който се опитвам да кача и аз ЗАЩО ТАКА СТАВА ?

че видеото съществува...

Цаката е да ги конвертираш!...прави го с Camtasia Studio 5 в формат.flv,за да запазиш качеството на видеото свалено от "Zamunda"

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 15:10
Вече ги има клиповете за това така ти показва ;)

Reaper93
04-16-2010, 15:37
Значи проблема ми е следния тегля от ZAMUNDA клипове и после ги слагам в VBOX7 и зарежда там кфото прай прай и накрая ми изписва, че видеото съществува апък има поне 50 едни и същи клипа като този който се опитвам да кача и аз ЗАЩО ТАКА СТАВА ?

че видеото съществува...

Цаката е да ги конвертираш!...прави го с Camtasia Studio 5 в формат.flv,за да запазиш качеството на видеото свалено от "Zamunda"

И аз съм с Camtasia Studio 5, много съм доволен :)
А сега, що като го има вече, ти пак искаш да го качваш?

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 16:40
какъв е и смисъла като го има едно клипче вече и ти да го качиш ?? Точно за това вбоха се напълни само с едни и същи клипчета :smt093 кво , искаш да станеш "PRO" ли ?? Я виж chunnov има над 8 хиляди клипчета , и хем не стана "PRO" и хем го баннаха от сайта ;)

MrUnnamed
04-17-2010, 13:42
:D :D неща да ставам PRO качвам клипове за да си разнообразя профила

dPa3HuTeJl
04-17-2010, 13:53
:D :D неща да ставам PRO качвам клипове за да си разнообразя профила Ок,ама гледай тия клипове който качваш да не ги има по един милион пъти .. :lol:

bebzgirl
04-18-2010, 12:44
Можеш да се опиташ да го конвертнеш с total video converter а по темата някой те е изпреварил :-D :-D