PDA

View Full Version : Лентата.... Проблем...



Reall
04-16-2010, 15:32
Пак съм аз със своите проблеми. До екрана на компютъра ми (компютърът ми е в хола) е телевизора. Баща ми включи телевизора към компютъра и така имам 2 екрана, за да може да си гледа филми на голям екран. Но днес нещо е разбъркал (не е много на ТИ с компютрите) и лентата ми с инструменти я е преместил на екрана на телевизора. Не знам как да я преместя. Знам, че въпросът ми е глупав, но просто и аз съм много невежа в тази сфера. Съветче? :-)

Valento
04-16-2010, 16:03
Пак съм аз със своите проблеми. До екрана на компютъра ми (компютърът ми е в хола) е телевизора. Баща ми включи телевизора към компютъра и така имам 2 екрана, за да може да си гледа филми на голям екран. Но днес нещо е разбъркал (не е много на ТИ с компютрите) и лентата ми с инструменти я е преместил на екрана на телевизора. Не знам как да я преместя. Знам, че въпросът ми е глупав, но просто и аз съм много невежа в тази сфера. Съветче? :-)

Лентата с инструменти ти е на телевизора ?...до колкото знам каквото ти показва на монитора на пц-то това ти показва и на тв-то .... не може да я е преместил на тв-то...

Reall
04-16-2010, 16:07
Пак съм аз със своите проблеми. До екрана на компютъра ми (компютърът ми е в хола) е телевизора. Баща ми включи телевизора към компютъра и така имам 2 екрана, за да може да си гледа филми на голям екран. Но днес нещо е разбъркал (не е много на ТИ с компютрите) и лентата ми с инструменти я е преместил на екрана на телевизора. Не знам как да я преместя. Знам, че въпросът ми е глупав, но просто и аз съм много невежа в тази сфера. Съветче? :-)

Лентата с инструменти ти е на телевизора ?...до колкото знам каквото ти показва на монитора на пц-то това ти показва и на тв-то .... не може да я е преместил на тв-то...

Ооо, може и още как! Мога да си местя прозорците от единия на другия монитор, както и иконите на десктопа. Но лентата не знам как я върна. :)

Valento
04-16-2010, 16:08
Пак съм аз със своите проблеми. До екрана на компютъра ми (компютърът ми е в хола) е телевизора. Баща ми включи телевизора към компютъра и така имам 2 екрана, за да може да си гледа филми на голям екран. Но днес нещо е разбъркал (не е много на ТИ с компютрите) и лентата ми с инструменти я е преместил на екрана на телевизора. Не знам как да я преместя. Знам, че въпросът ми е глупав, но просто и аз съм много невежа в тази сфера. Съветче? :-)

Лентата с инструменти ти е на телевизора ?...до колкото знам каквото ти показва на монитора на пц-то това ти показва и на тв-то .... не може да я е преместил на тв-то...

Ооо, може и още как! Мога да си местя прозорците от единия на другия монитор, както и иконите на десктопа. Но лентата не знам как я върна. :)

Ми,питай го как я е преместил и така ще си я въреш....

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 16:36
Потърси в интернет , скоро бях чел една такава тема но сега не мога да я намеря :(

Reall
04-16-2010, 19:36
Мерси и на двамата! Нещо рових, изключвах и включвах някакви кабели и лентата си дойде на мястото. :D

skuck
04-16-2010, 21:35
Принципно тряяше да нагласиш от контрол панела монитора да ти е първия дисплей а телевизора втория.

loveUpeps4o
04-16-2010, 22:06
[quote=Reall]......quote]

[i]Лентата с инструменти ти е на телевизора ?...до колкото знам каквото ти показва на монитора на пц-то това ти показва и на тв-то .... не може да я е преместил на тв-то...
OH MY GOSH!................. Какви глупости..........

SolusChristus
04-16-2010, 22:06
Или да я влачиш? хаха