PDA

View Full Version : Програма за изчистване на звук



therichbitch
04-16-2010, 15:52
Ами трябва ми програма за чистене на околния звук, става дума за един филм, в който се пее една песен, която по смъртно не може да се намери и аз искам да си направя звука по-чист- да се чува повече песента, защото се чуват разни викове и говори
ако някой знае такава, ще съм благодарна ако помогне

Valento
04-16-2010, 16:01
Ами трябва ми програма за чистене на околния звук, става дума за един филм, в който се пее една песен, която по смъртно не може да се намери и аз искам да си направя звука по-чист- да се чува повече песента, защото се чуват разни викове и говори
ако някой знае такава, ще съм благодарна ако помогне
За 5 години стаж пред пц-то не съм чувал за такава програма....

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 16:06
такава програма НЯМА :lol: може да се направи с няколко сигорно нз. ама точно такава програма как мислиш се прави ?? :lol: :lol:

Reaper93
04-16-2010, 16:46
Сигурно е гледала CSI: Miami :D Те там чистят звуци от местопрестъпления :D:D
П.П.Кажи името на филма :)

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 16:52
Сигурно е гледала CSI: Miami :D Те там чистят звуци от местопрестъпления :D:D
П.П.Кажи името на филма :) :lol: :lol: :lol:

Reaper93
04-16-2010, 17:03
Сигурно е гледала CSI: Miami :D Те там чистят звуци от местопрестъпления :D:D
П.П.Кажи името на филма :) :lol: :lol: :lol:

Ти не си ли гледал, примерно ако има ватър, или нещо друго, те го махат за да чуят квото и трябва :D:D:D:D:D
И не само на Маями, ами и на другите 2 вида сериали(CSI:Las Vegas и CSI:New York) :D:D

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 17:07
Сигурно е гледала CSI: Miami :D Те там чистят звуци от местопрестъпления :D:D
П.П.Кажи името на филма :) :lol: :lol: :lol:

Ти не си ли гледал, примерно ако има ватър, или нещо друго, те го махат за да чуят квото и трябва :D:D:D:D:D
И не само на Маями, ами и на другите 2 вида сериали(CSI:Las Vegas и CSI:New York) :D:D нали знаеш че тва е филм ?? :lol: може и да има такова нещо но не е програма бъди сигорен 8-)

Valento
04-16-2010, 17:24
Сигурно е гледала CSI: Miami :D Те там чистят звуци от местопрестъпления :D:D
П.П.Кажи името на филма :) :lol: :lol: :lol:

Ти не си ли гледал, примерно ако има ватър, или нещо друго, те го махат за да чуят квото и трябва :D:D:D:D:D
И не само на Маями, ами и на другите 2 вида сериали(CSI:Las Vegas и CSI:New York) :D:D нали знаеш че тва е филм ?? :lol: може и да има такова нещо но не е програма бъди сигорен 8-)

Научете се да пишете и двамата!

Reaper93
04-16-2010, 17:32
Сигурно е гледала CSI: Miami :D Те там чистят звуци от местопрестъпления :D:D
П.П.Кажи името на филма :) :lol: :lol: :lol:

Ти не си ли гледал, примерно ако има ватър, или нещо друго, те го махат за да чуят квото и трябва :D:D:D:D:D
И не само на Маями, ами и на другите 2 вида сериали(CSI:Las Vegas и CSI:New York) :D:D нали знаеш че тва е филм ?? :lol: може и да има такова нещо но не е програма бъди сигорен 8-)

Научете се да пишете и двамата!

Щото съм объркал на вятър, вместо я съм написал а, и вместо каквото съм написал квото, значи не мога да пиша ли? :-o
Ше пиша правилно в даскало(щото там ме оценяват), тука не е задължително...

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 17:36
Сигурно е гледала CSI: Miami :D Те там чистят звуци от местопрестъпления :D:D
П.П.Кажи името на филма :) :lol: :lol: :lol:

Ти не си ли гледал, примерно ако има ватър, или нещо друго, те го махат за да чуят квото и трябва :D:D:D:D:D
И не само на Маями, ами и на другите 2 вида сериали(CSI:Las Vegas и CSI:New York) :D:D нали знаеш че тва е филм ?? :lol: може и да има такова нещо но не е програма бъди сигорен 8-)

Научете се да пишете и двамата!

Щото съм объркал на вятър, вместо я съм написал а, и вместо каквото съм написал квото, значи не мога да пиша ли? :-o
Ше пиша правилно в даскало(щото там ме оценяват), тука не е задължително... Всеки си има акцент на писане ;) Тва че ти си някакво примерно детенце не е наша работа :)

Valento
04-16-2010, 17:41
Сигурно е гледала CSI: Miami :D Те там чистят звуци от местопрестъпления :D:D
П.П.Кажи името на филма :) :lol: :lol: :lol:

Ти не си ли гледал, примерно ако има ватър, или нещо друго, те го махат за да чуят квото и трябва :D:D:D:D:D
И не само на Маями, ами и на другите 2 вида сериали(CSI:Las Vegas и CSI:New York) :D:D нали знаеш че тва е филм ?? :lol: може и да има такова нещо но не е програма бъди сигорен 8-)

Научете се да пишете и двамата!

Щото съм объркал на вятър, вместо я съм написал а, и вместо каквото съм написал квото, значи не мога да пиша ли? :-o
Ше пиша правилно в даскало(щото там ме оценяват), тука не е задължително... Всеки си има акцент на писане ;) Тва че ти си някакво примерно детенце не е наша работа :)

Извинявам се ! :)

doomkillerr
04-16-2010, 18:23
Към авторката: Както вече ти казаха момчетата - такава програма няма... Може частично да се изчисти звука, но не и напълно! :?

На въпросния филм, чакаш да почнат финалните надписи и там пише всички песни използвани във филма... Намираш точната песен и нейното име и си я сваляш от нета... Почти е незъвможно да я няма, а друг е въпроса къде ще я търсиш... :)

therichbitch
04-16-2010, 19:45
просто някой веднъж ми казваше, че за едно филмче,което беше снимал, премахвал част от шума на минаващите коли, т.е. заглушавал го и мисля, че не е невъзможно поне частично,така че няма нужда от препратки към филми ;)

иначе- наистина я няма в нета, аз знам коя е песента, но я няма никъде

doomkillerr
04-16-2010, 20:03
иначе- наистина я няма в нета, аз знам коя е песента, но я няма никъде

Не бъди толкова сигурна! Най-добре я пусни в раздел "Музика и ТВ"! Даже лично ще потърся тази твоя песен, след като напишеш името и...

П.С. - Така преди време си мислих, че не мога да намеря в интернет един доста стар но много хубав филм... След доста време и упорито търсене го намерих на цели две места! :)

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 20:06
Само кажи името на песента и веднага ще ти я намеря ;)

Petrow
04-16-2010, 20:29
По добре се мъчи да намериш песента в нета отколкото да търсиш програмата...

teenems
04-18-2010, 19:08
Намираш точната песен и нейното име и си я сваляш от нета... Почти е незъвможно да я няма, а друг е въпроса къде ще я търсиш... :)


За да не пускам нова тема направо тука..
Та аз преди малко гледах филма 'the collector' и адски много ме изкефи една песен или по-точно мелодия беше само.
Прочетох докрай всичките използвани песни и пише само името на песента и там кой е измислил текста и.
Е как да я намеря ..?
И също дали мога да си изрежа нещо като клипче от филма ,но със звук .. ?

Reaper93
04-18-2010, 19:23
Намираш точната песен и нейното име и си я сваляш от нета... Почти е незъвможно да я няма, а друг е въпроса къде ще я търсиш... :)


За да не пускам нова тема направо тука..
Та аз преди малко гледах филма 'the collector' и адски много ме изкефи една песен или по-точно мелодия беше само.
Прочетох докрай всичките използвани песни и пише само името на песента и там кой е измислил текста и.
Е как да я намеря ..?
И също дали мога да си изрежа нещо като клипче от филма ,но със звук .. ?

http://itunes.apple.com/album/the-collector-the-score-music/id365057972

Това ли е? :)

П.П.Търси в гугъл ;)