PDA

View Full Version : Искам кученце



kamelchety
04-16-2010, 20:07
Искам да си осиновя някакъво сладурче ако можете даите някое сайтче да ги разгледам нейскам да си купувам а да си осиновя :)

cherrygloss
04-16-2010, 20:46
www.bezdom.info

slacklining
04-17-2010, 17:08
аз пък искам лимозина :)

Forest_girl
04-17-2010, 22:20
Прибери някое от улицата, ще направиш едно добро.. :)
А и те най-много имат нужда.

Sunny1Moon
04-18-2010, 10:16
Forest_girl грешиш.По-добре от сайта или от dog.bg,но сама да си взима куче от улицата е донякъде хубаво,но и доста необмислено-първо,защото кучето може да е болно и т.н.,второ,защото не се знае дали кучето няма да я нарани и други причини.Вземи от сайтовете,хората са се погрижили вече за тях,знаят се характерите на кучетата и направо е по-добре.Но сама си решаваш,аз само ти дадох съвет

Forest_girl
04-18-2010, 18:19
Forest_girl грешиш.По-добре от сайта или от dog.bg,но сама да си взима куче от улицата е донякъде хубаво,но и доста необмислено-първо,защото кучето може да е болно и т.н.,второ,защото не се знае дали кучето няма да я нарани и други причини.Вземи от сайтовете,хората са се погрижили вече за тях,знаят се характерите на кучетата и направо е по-добре.Но сама си решаваш,аз само ти дадох съвет
Точно, че за тези от сайтовете вече някой се е погрижил.. ако наистина иска да помогне на нуждаещо се куче може да вземе от улицата и разбира се, че ще го заведе на ветеринар. Това ще е наистина помагане на кучето.

deFakto
04-19-2010, 23:40
аз искам като порастна да стана космонафт : )