PDA

View Full Version : Аутсайдер



silvana95
04-16-2010, 20:09
Значи в моя клас има едно момче , което не че е затворен и не говори с никой , но се подиграва на всеки и се опитва да се сприятели с дугите момчета но просто те не му отвръщат и му се подиграват зад гърба му .Освен това всички от класа му се подиграват , той се опитва да бъде острумен в часовете но никой не се смее и просто всички му се подиграват заради това , а той се опитва просто да си намери приятли и затова се опитва да се подмаже на тази групичка от момчета в класа към , които иска да се присъедини , като се подиграва на другите се опитва да ги впечетли :(

Кажете ми какво да направя за да му помогна ? Какво мислите вие ? :(

nIkEnCeTy_bE
04-16-2010, 20:15
Винаги има такива хора. Според мен просто това е жалък опит, не е избрал точния начин. Хем викаш, че е аутсайдер, хем не е затворен, хем се подиграва на другите и иска да им се хареса накрая? Защо се прави на такъв, какъвто не е? Защо се прави на другите лигльовци, за да им се хареса. Щом не го харесват, това надали ще се промени. Просто малко можеш да им се поскараш, че не пшостъпват правилно. Като не го харесват, поне да го игнорират, а не да го дънят още повече. :? Той ще си намери приятели, спокойно. Поговори с него и му кажи, че не е това начин да се хареса на другите, не си струва да им се харесва на тях, не си заслужава.

silvana95
04-16-2010, 20:22
Винаги има такива хора. Според мен просто това е жалък опит, не е избрал точния начин. Хем викаш, че е аутсайдер, хем не е затворен, хем се подиграва на другите и иска да им се хареса накрая? Защо се прави на такъв, какъвто не е? Защо се прави на другите лигльовци, за да им се хареса. Щом не го харесват, това надали ще се промени. Просто малко можеш да им се поскараш, че не пшостъпват правилно. Като не го харесват, поне да го игнорират, а не да го дънят още повече. :? Той ще си намери приятели, спокойно. Поговори с него и му кажи, че не е това начин да се хареса на другите, не си струва да им се харесва на тях, не си заслужава.

той се подиграва на едните за да се подмаже на другите .Затворен е защото когато някой постъпи мило с него той него разбира така :(

nIkEnCeTy_bE
04-16-2010, 20:27
Еми не постъпва добре. Прави се на такъв, какъвто не е, и няма нищо да спечели, освен подигравки. Мисля, че трябва да поговориш с него, и да му кажеш, че не си заслужава да се променя, за да се хареса на тези момчета, а и те самите не си заслужават. Трябва да има малко самочуствие, макар че рядко може да стане това при тези хора. Той просто не разбира, смисъла на поодигравките или и аз незнам. :?

WaterLilly
04-16-2010, 20:56
Някой само да усети най-малката липса на самочувствие и желание за прилежност към група, веднага ще се нахвърли на въпросния индивид и ще го отритне. :-D Нищо не можеш да направиш. Щом той не осъзнава сам, че е гъзолизец, и че пада на такова ниво, не си струва. Винаги ще си е изтривалката на групичката, след като го позволява.

remix1912
04-16-2010, 21:20
Има същия и в моя клас,само дето аз съм 11 клас
Да знаеш от мен,няма оправия,ще си остане такъв до края
Аз съм от хората,които го подиграват най-много и ми доставя голям кеф,защото знам че го заслужава,а на такива не прощавам

someonerandom
04-16-2010, 21:22
Има същия и в моя клас,само дето аз съм 11 клас
Да знаеш от мен,няма оправия,ще си остане такъв до края
Аз съм от хората,които го подиграват най-много и ми доставя голям кеф,защото знам че го заслужава,а на такива не прощавам
Е не е баш нещо,с което да се хвалиш...

remix1912
04-16-2010, 21:24
Точно такова нещо е .Такива килемета,трябва да се гаврят да се тъпчат,никаква помощ,защото след това те предават без да им мигне окото,те лижат гъзове,нямат истински приятели,възползват се от хората,хем са тъпаци,хем имат съмочувствието на некви много големи и са шибани неблагодарници и интриганти

someonerandom
04-16-2010, 21:27
Точно такова нещо е .Такива килемета,трябва да се гаврят да се тъпчат,никаква помощ,защото след това те предават без да им мигне окото,те лижат гъзове,нямат истински приятели,възползват се от хората,хем са тъпаци,хем имат съмочувствието на некви много големи и са шибани неблагодарници и интриганти
Проблемът е,че ти вероятно даже не знаеш тали е тъпак,защото той човекът просто е дошъл с ниско самочуствие,а вие сте го стъпкали в калта и той не се държи нормално около вас.А я се замисли,ако теб 5 години те гаврят и ти се подиграват,как ще си намериш истински приятели?

nIkEnCeTy_bE
04-16-2010, 21:31
Има разлика м/у предател и такъв, какъвто го описва авторката. Естествено, че като видиш някой да се прави, да ти се подмазва, с лоши чуства, естествено че в очите ти ще стане интригант, предател и ше искаш да го настъпиш като червей. Но друго е, да имаш някъв зубър, някъв очилатко, такъв дет се прави на умник, опитва се да се прави на голям, с две думи някъв перко дет халхабер си няма от приятелства и т.н За мен това са два различни индивида. Когато видиш, че някой се гаври с теб, естствено че ще искаш да го мачкаш. А друго е да имаш аутсайдер в клас и всички да му се подиграват, щот е някъв перко.

meganet
04-17-2010, 10:41
Щом се подиграва на другите за какво ще му помагаш да си промени малко мисленето и може да се включи в групата на ония.

dimi93
04-17-2010, 10:52
Ами жалък е! Защо му се подиграват? Нека си намери своя компания в която да е себе си без да се "мазни" на някого! В моя клас и аз се имах с момчетата от класа ми и се подигравахме на другите, после някой от класа ми разбра, че съм гей, бързо се разпорстрани и сега сам много по зле от хората на които се подигравахме преди! Така, че всичко рано или късно се връща :)

Eliii
04-17-2010, 11:29
И в моя клас има един такъв.
Няма оправия. Човека просто иска отчаяно да си намери среда и приятели, но колкото повече се прави на отворен, толкова повече му се подиграват.

remix1912
04-17-2010, 12:41
Точно такова нещо е .Такива килемета,трябва да се гаврят да се тъпчат,никаква помощ,защото след това те предават без да им мигне окото,те лижат гъзове,нямат истински приятели,възползват се от хората,хем са тъпаци,хем имат съмочувствието на некви много големи и са шибани неблагодарници и интриганти
Проблемът е,че ти вероятно даже не знаеш тали е тъпак,защото той човекът просто е дошъл с ниско самочуствие,а вие сте го стъпкали в калта и той не се държи нормално около вас.А я се замисли,ако теб 5 години те гаврят и ти се подиграват,как ще си намериш истински приятели?
Познавам го много добре,все пак 3 години
И знам че от самото начало си беше такъв мазник и превъзнесен малоумник
Аз примерно никога не съм се стремял да си търса приятели,не съм се мазнил,не съм влизал нарочно в някви групи или да си променям външния вид заради някой.Най-много само да се запозная да пусна някой лаф и тва.
Как при мен сами си идват хората и си лафят,а при него не може?

Luscious_Heart
04-17-2010, 12:42
И в моя клас има един такъв.
Няма оправия. Човека просто иска отчаяно да си намери среда и приятели, но колкото повече се прави на отворен, толкова повече му се подиграват.
Да, и при нас има такива!
Наистина няма начин... Да са били отворени от самото начало пък. :)

nIkEnCeTy_bE
04-17-2010, 13:34
Хората имат различни интереси. Може да не го харесват, да мислят, че няма какво да си кажат с него. Както казах, винаги има такива хора в класа. Има кой да го прецени, живота ще го сблъсква с реалността, ще мине и пубертета, ама защо вие трябва да го мачкате?!

dPa3HuTeJl
04-17-2010, 14:26
Хората имат различни интереси. Може да не го харесват, да мислят, че няма какво да си кажат с него. Както казах, винаги има такива хора в класа. Има кой да го прецени, живота ще го сблъсква с реалността, ще мине и пубертета, ама защо вие трябва да го мачкате?! Пфф.. ти за какво ги имаш тия хора ?? За някви изроди ли ? Щял живота с реалността да го сблъска, а теб не те ли сблъсква ? Пича не е намерил хора с който да си пасне.Не е някакъв който цял живот ше го избягват и т.н.

nIkEnCeTy_bE
04-17-2010, 14:38
Еми именно, но това не означава, че всички трябва да го тъпчат?!

JeanClaudeVanDamme
04-17-2010, 16:54
Значи в моя клас има едно момче , което не че е затворен и не говори с никой , но се подиграва на всеки и се опитва да се сприятели с дугите момчета но просто те не му отвръщат и му се подиграват зад гърба му .Освен това всички от класа му се подиграват , той се опитва да бъде острумен в часовете но никой не се смее и просто всички му се подиграват заради това , а той се опитва просто да си намери приятли и затова се опитва да се подмаже на тази групичка от момчета в класа към , които иска да се присъедини , като се подиграва на другите се опитва да ги впечетли :(

Кажете ми какво да направя за да му помогна ? Какво мислите вие ? :(

За мене този не заслужава никаква помощ,щом се подиграва на други значи е гадняр! Дано повече го гаврят само това мога да му пожелая!

FEN_NA_MOTORI
04-17-2010, 22:46
И какъв е извода ?! Бъди себе си ... :-D

vikipf
04-18-2010, 06:01
Нищо не може да направиш... И в моя клас имаше едно такова момиче и всички и се подиграваха, а тя ... абе същата ситуация. Аз не исках да бъда лоша, затова започнах да се държа мило с нея, обаче тя така се залепи за мен, че не можех да дишам по едно време. А на всичкото отгоре продължаваше да се държи гадно с всички и даже и с мен понякога, само защото мислеше, че е нещо повече от другите... Накрая ми кипна, защото разбрах, че на таквиа хора с помощ нищо не може да им се помогне и най-добрият начин е да ги оставиш сами да си водят битките, и и се развиках в час по физика, защото ми обясняваше как тя не е много умна и нищо че учи пак има ниски оценки. Което въобще не беше така, защото тя даже не пипваше домашните. И да, на следващия ден я изгониха. Сега е в друго училище и май и е по-добре. Може би само това е решението- да си намери нормална среда.

CrAzYanDlaZy
04-18-2010, 18:53
E като се подмазва и се подиграва естесвено, че никой няма да му обърне внимание. Тези никой не ги обича. :?
Той първо трябва да търси проблема в себе си, а не в другите. ;)

Seducti0n
04-18-2010, 20:04
Просто е различен.Понякога, различията са толкова големи, че каквито и да е усилия да се положат-адаптацията е невъзможна.
В моя клас също има едно такова момче-в 1 клас сме вече четвърта година, а почти нищо не знаем за него-интереси, мечти, желания.Просто никой не общува с него и това се е превърнало в нещо рутинно /до колко нормално е-не мога да отсъждам аз/.
Та мисълта ми е, че щом не можеш да се впише в дадена среда в самото начало, занапред надали ще успее.И това не е песимистично, а реалистично мислене.За да се осъществи именно тази приемственост трябва или момчето да успее да убеди останалите, че е като тях-разбирай да играе роля или те да се променят и сред нелепите му опити да бъде интересен и забавен да отличат нещо наистина такова.

tArIkAt
04-18-2010, 20:24
И в нашия клас има такъв,само дето той успява да се навира при другите ;dd