PDA

View Full Version : Момчето, момичето и аз



IxScreamxForxIcexCream
04-16-2010, 20:27
Здравейте! Наскоро се запознах с едно момче от Интернет. От моя град и се оказа, че живеем близо един до друг, затова се видяхме. Той е много готин, с една дума- харесвам го. Обаче проблема е, че той си има гадже- едно момиче, с което се знаят от интернет, но той каза, че се се виждали и си се харесват. Тя ме намери в скайп веднага, като разбра, че се познаваме, защото е адски ревнива. От това, което виждам, той може би също ме харесва. Другият проблем е , че веднъж ме пита `кое е най- бруталното ти скъсване с момче` и аз просто не знаех какво да му отговоря, защото всъщност още съм нямала връзки с момчета! Затова веднага смених темата ... мисля, че ако му призная, ще ме вземе за хипер забила... :(

Моля, без да ме съдите!

П.п. На 14 съм.

DaemonBoy
04-16-2010, 20:30
Няма какво да те съдя. Твоето си е типичен любовен триъгълник, няма какво да направиш. Единственото, което може да стане е да станете приятели с момчето, дори вие вече сте. Не се опитвай да го откраднеш понеже има голям риск всичко да свърши зле. ;)

FromAutumToAshes
04-17-2010, 05:58
Еми на 14 не е голяма изненада, че си нямала приятел :) Ако момчето си има приятелка по-добре не се бъркай, освен ако не ти доставя удоволствие да разваляш хорски отношения =]

valdesbg
04-17-2010, 07:05
Е не е нужно да му казваш каквото и да е за любовния ти живот. Поне докато той не стане част от него.

А по другия въпрос - ми айде де. Малко манипулация, малко чар и ще разбереш коя иска всъщност.

Ако си седиш на ушите - само с чуденето ще си останеш.

anonymous708973
04-17-2010, 07:39
valdesbg<< За пореден път е прав.
Според мен е трябвало да реагираш забавно, като те е попитал. Защото някак си не върви да те пита "Кое е най-бруталното ти скъсване с момче?" и ти да кажеш "Ъъ, ти ква музика каза, че слушаш?"...
Иначе от колко време е с приятелката си? Лично аз не бих описала сериозна връзка с: "Мии, знаем се от интернет, виждали сме се и се харесваме"... Звучи странно. Виждали са се... 2 пъти?
Едит: А той на колко е, че ще те помисли за "супер забила"?

justonegirlwithonehope
04-17-2010, 08:35
Не му споделай чак толкова за любовния ти живот до сега.Просто се опитай да се сближиш с него и да го спечелиш.Ако това стане той сам ще остави приятелката си.

darkPaladin
04-17-2010, 08:36
да да на 14 нямам гадже боже колко съм забила

на 15 не съм се ебала боже колко съм забила

gergan4etooooo
04-17-2010, 08:41
аз постоянно съм в триъгълници :lol: Оставяй ги и 2-мата.. има много други :)

darkPaladin
04-17-2010, 08:42
аз постоянно съм в триъгълници :lol: Оставяй ги и 2-мата.. има много други :)

а що да ги оставя за мене по 5 са се били тя и с 2ма ще се оправи

CherryS
04-17-2010, 08:44
Еми на 14 не е голяма изненада, че си нямала приятел :) Ако момчето си има приятелка по-добре не се бъркай, освен ако не ти доставя удоволствие да разваляш хорски отношения =]

Afterbirth
04-17-2010, 08:49
Абе, на мене ли нещо не ми е наред, че не се мисля за "хипер забила", защото съм нямала гадже досега?И не се тревожа да си го казвам, когато ме питат...?Човек трябва да е доста зле, че да си състави лошо мнение за някой, защото последният е нямал гадже до момента ;/

Иначе, не ми се виждаш много хлътнала, това вероятно е някакво увлечение, което ще преодолееш сравнително лесно.По - добре ги остави с приятелката му.Може би ако ги разделиш това ще нарани повече нея, отколкото теб, ако с момчето останете само приятели... Сама казваш, че е много ревнива.Това в случай, че ти пука за другите хора.
Но ако ти се рискува, valdesbg наистина е прав, в този случай съм съгласна с него.

Rebus
04-17-2010, 14:25
да да на 14 нямам гадже боже колко съм забила

на 15 не съм се ебала боже колко съм забила

На 16 съм..бременна съм...боже кво да прая :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

mArMaLaDkA
04-17-2010, 14:31
`кое е най- бруталното ти скъсване с момче`
дефакто е искал да разбере дали, ако те скъса по скайп, ще ти стане гадно. 8-)

забил е тоА, разкарай го. животът му е скайп.
пък т'ва, мнимото му гаЖе да те търси по скайп, че да си защитава "мъжа" е бахти комплексарщината и тъпотията, майна.
скайп скандали > скайп любов > all

raliichkaa
04-18-2010, 18:49
Никой няма да те съди .. Щом си е решил да си е с нея,го остави.Ако има някакви чуства към теб,сам ще те потърси :)

Take_That
04-19-2010, 16:20
Никой няма да те съди .. Щом си е решил да си е с нея,го остави.Ако има някакви чуства към теб,сам ще те потърси :)

Съгласна съм

RememberxMe
04-19-2010, 16:44
Абе кви са тея неща ве? ;хх "запознахме се в нета" лелее майкоо.. я излез навън с приятелкии и ще видиш колко много момчета има.. Ти не го познаваш изобщоо от 2 дена си го виждала ,не знаеш къв човекк е пък го харессваш.. :? Я излезз от виртуалния свят и живей в реалния.. :-x

xPafx
04-19-2010, 16:52
Еми на 14 не е голяма изненада, че си нямала приятел :) Ако момчето си има приятелка по-добре не се бъркай, освен ако не ти доставя удоволствие да разваляш хорски отношения =]

DqVoLsKoJeLaNiE
04-19-2010, 16:58
Остави ги да си живеят живота, щото ако им развалиш връзката, си помисли как ще се чувства момичето...та кактo се тръгнали да се разбирате в скайп, правиш общ и се разбирате кой какво иска и това е, няма смисъл от драми, триъгълници и e.t.c., които само ще ви усложнят живота :)