PDA

View Full Version : Какво иска ...



br0ken17
04-16-2010, 23:56
Значи на 13 март момичето , което обичам от 5 години ми се обади по скайпа и ми каза , че иска да се видим ( беше пияна ) а преди тва се бяхме разбрали , ако иска да дойде да пием но тя ми каза , че ще има гости и наистина имаше .. звънна на един нейн приятел да я докара без да съм я карала .. той я докара и тя дойде аз се растреперах щом я видях ( не се бяхме виждали от 1 год. и повече ) и тя ме пита кво ми е студено ли ми е казах не и я прегърнах , но тя не ме прегърна и аз и казах прегърни ме .. тя ме прегърна и после аз я прегърнах пак и тръгнах да я целувам тя се гушна в мен и каза " аз само така " тръгнах на няколко пъти да я целувам а тя ми каза " и сега какво ще правиш " при тези думи мен ме хвана срам и се дърпах , след това влязохме в колата , тя седна до мене и пак се гушна в мен аз я прегърнах .. после слязохме от колата и аз исках да ме целуне и тя ме обеждаваше , че все още е рано , но когато да ме испраща и останахме сами аз я прегърнах и тя ме целуна .. а сега ме е блокирала навсякъде и не иска да има нищо общо с мен ( аз непрекъснато и звънях и я търсех ) какво значи това .. какво иска тя .. дайте съвет какво да правя и има ли начин да си оправя взаимоотношенията с нея ? благодаря предварително !

Braceface
04-17-2010, 03:29
На твое място, не бих се занимавала. Момичето очевидно не знае какво иска.. ;)

FromAutumToAshes
04-17-2010, 05:52
Значи на 13 март момичето , което обичам от 5 години ми се обади по скайпа ...


И спрях да чета xD

britzy
04-17-2010, 06:10
Значи на 13 март момичето , което обичам от 5 години ми се обади по скайпа ...


И спрях да чета xD

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ПТ-тва е некфа п***а отсекъде бате
зарежи я,щото не знае кфо иска докато нее го изгуби,капиш?

valdesbg
04-17-2010, 07:01
Значи на 13 март момичето , което обичам от 5 години ми се обади по скайпа ...


И спрях да чета xD

Още от тук знаех какво ще напиша.

Ти си за бой бе момче. Тръгваш да я целуваш и я оставяш тя да води парада. Ми като те пита "Какво правиш?" казваш "целувам те" и си продължаваш. Убеждавала те била че било рано. На нея ли ще повярваш дето е пияна или на себе си дето "уж" знаеш какво искаш?

Срам ли те било? Ми кво правиш посреднощ с пияно момиче в апартамента?

На крака ти е дошла, ясен е поводоа, ясна е и причината. И ти седиш и кво правиш?

Показал си се като пълния пъзльо - какво очакваш, да подскача от радост че не можеш да се справиш с пияно момиче? И аз да съм - и аз ще те блокирам.

anonymous708973
04-17-2010, 07:31
Съгласна съм с valdesbg. ... Но мисля, че трябва да вземеш някакво решение, изхождайки от трезвеното й поведение. Хората се променят, когато са пили :wink:

valdesbg
04-17-2010, 07:37
Че то решението вече е взето. За съжаление не от автора а от мацката. Иначе нямаше да пише темата в която обяснява как играе ролята на прилепало.

Което е и проблема де.

darkPaladin
04-17-2010, 08:39
ю аре номбър 2

justonegirlwithonehope
04-17-2010, 08:57
Тя самата не знае какво иска, не се занимавай с празни работи. ;)

Priceless
04-17-2010, 09:01
Значи на 13 март момичето , което обичам от 5 години ми се обади по скайпа и ми каза , че иска да се видим ( беше пияна ) а преди тва се бяхме разбрали , ако иска да дойде да пием но тя ми каза , че ще има гости и наистина имаше .. звънна на един нейн приятел да я докара без да съм я карала

А значи и ти си момиче тей ли ?

darkPaladin
04-17-2010, 09:05
Значи на 13 март момичето , което обичам от 5 години ми се обади по скайпа и ми каза , че иска да се видим ( беше пияна ) а преди тва се бяхме разбрали , ако иска да дойде да пием но тя ми каза , че ще има гости и наистина имаше .. звънна на един нейн приятел да я докара без да съм я карала

А значи и ти си момиче тей ли ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ти шоколадо зависимо създание де го видя бе аз къвто съм сънен блея някъде :razz:

Priceless
04-17-2010, 09:07
^ Ми аз чета темите, зарибено човече такова. 8-)

darkPaladin
04-17-2010, 09:07
^ Ми аз чета темите, зарибено човече такова. 8-)

глупости вече от седмици съм спрял :lol:

DaemonBoy
04-17-2010, 09:17
Алкохола прави чудеса нали?Неща които на трезва глава никой не би ги направил, пиян се правят ;)