PDA

View Full Version : Предложение за онлайн книга TeenProblem !



justunique
04-17-2010, 08:57
Сайтът teenproblem е много полезен за голяма част от тийновете .. повечето трябва да си признаят, че преди регистрацията си тук не са знаели за голяма част от проблемите във всякаква насока .. Тук се задават ежедневно въпроси, които засягат не само хората, създали темата ..

Предлагам издаване на онлайн книга с тийн проблемите .. така ще бъдат дадени най-добрите от най-добрите отговори по всеки важен въпрос за тази възраст !

Във книгата ще участват регистрираните потребители, които ще задават както въпроси, така и отговори към дадените теми ..

Проблемите ще бъдат сложени в раздели, за да може всеки да намери отговора ..

Книгата ще бъде редактирана с редовно подменяне на темите и разделите, благодарение на хората които ще отговарят за нея ..

Би било интересно но и доста трудно, а и до някаква степен безмислено за екипа на сайта ..

Въпреки това ще чакам отговор .. благодаря за вниманието ..

SmilezZz
04-18-2010, 16:41
Много интересно предложение..Може и да бъде полезно,стига да не се пълни със безсмислени теми и СПАМ..
Иначе и аз подкрепям идеята ти :-)

rosenhristev
04-19-2010, 13:27
Твоята идея е до колкото виждам да се направи нещо като втори форум... от което няма смисъл за мен поне....

Като искаш книга има "Диагноза тийн" ... тя е точно от хората създали сайта и форума... Аз лично е нямам в библиотеката ми, но съм е чел... Интересно е, ако нямаш работа...

justunique
04-21-2010, 12:45
Твоята идея е до колкото виждам да се направи нещо като втори форум... от което няма смисъл за мен поне....

Като искаш книга има "Диагноза тийн" ... тя е точно от хората създали сайта и форума... Аз лично е нямам в библиотеката ми, но съм е чел... Интересно е, ако нямаш работа...


вярно е безмислено, но би било интересно .. няма значение .. ключ ако може !

kalpazanka
04-23-2010, 06:35
ключ ако може !
Може.

titinkaa
05-11-2010, 10:23
Идеята е добра,би било интересно. :)

SuNsEt
05-11-2010, 18:50
ключ ако може !
Може.