PDA

View Full Version : Към разбирачитее :p



seaeyes
04-17-2010, 09:41
Искам да попитам разбирачите от удължени коси,малко да ме светнат по някои въпроси :D
1-колко реда трябва да си купиш за да изглежда добре косата и да не си личи толкова много удължението пък и да е по красиво и да могат да се правят по готини прически?
2-Ако имаш възможност да си закупиш само 1ред удължение(а твоята коса е средна дължина малко над раменете) къде трябва да поставиш единия ред удължение за да изглежда по добре?По средата на главата някъде или от долу?
SRy за глупавите въпроси но не разбирам много много от такива неща.Пишете и съвети и изобщо мнение по темата ако искате :-)

POLLINA
04-17-2010, 09:45
с 1 ред не става нищо .плюс това зависи какъв е реда единичен ( ако е такъв ще ти трябват доста ) двоен ( аз съм с 3 двойни) троен и така на татък..
зависи и много от твоята коса, но според мен 3 двойни реда е най 0 добре.До сега винаги съм имала такива коси винаги на мои приятелки съм препоръчвала такива;)

seaeyes
04-17-2010, 11:19
Мерси за огговорите на POLINA.Но не ми е ясно какво ще рече 3 двойни реда :? и колкото повече реда има толкова по скъпа ли е косата ? :)

POLLINA
04-17-2010, 11:30
разбира се, но не само това влияе на цената. Най-важното е косата от какъв произход е и какво и е качеството.до колко лева търсиш коса, мога да ти помогна в търсенето.
а иначе за редовете ... косата попринцип се продава на един огроомен ред , който е тънак. после ти си го режеш и зашиваш според това каква искаш да е ширината на всеки ред. и за да стане двоен просто го зашиваш един върху друг. аз сама си ги шия, но вече съм свикнала, за това по добре ,ако така си закупиш коса я дай на фризьор да я направи.

seaeyes
04-17-2010, 11:41
мхм мерси за отговора пак :) Ми по принцип не си търся естествена и кои знае колко скъпа коса.Тъкмо попаднах на една обява за изкуствена коса която може да се третира с преси на цена 30 лева двоен ред 50см дължина с 3клипса ,което си е доста спестяване на излишни пари :D а също и предлагат тези продавачи на коси 73см дължина с 5клипса 4рен ред но неса ми написали цената сега чакам да чуя каква е цената ,ще попитам и за произхода ,понеже не е споменат

POLLINA
04-17-2010, 11:48
о не, по -добре дай малко повече пари ама ще знаеш , че косата си заслужава. Това , което го пишат за искуствената коса не е вярно. Тя просто след 1 месец носене ще е за боклука

Goddess
04-17-2010, 11:59
POLLINA, понеже виждам, че разбираш, можеш ли да ми кажеш откъде мога да си купя и да видя на място косата ? Понеже цветът ми е по - рядко срещан...Без значение цената. От София съм. :)

POLLINA
04-17-2010, 12:02
POLLINA, понеже виждам, че разбираш, можеш ли да ми кажеш откъде мога да си купя и да видя на място косата ? Понеже цветът ми е по - рядко срещан...Без значение цената. От София съм. :)
ами попринцип цвета може да се придобие. Отиди в магама , това е най-добрия вариант. Малко са по -скъпички , но ти гарантирам за качеството и за това, че ще можеш да я носиш дълго време без да се износи и т. н :)

y0urhottie
04-17-2010, 12:03
о не, по -добре дай малко повече пари ама ще знаеш , че косата си заслужава. Това , което го пишат за искуствената коса не е вярно. Тя просто след 1 месец носене ще е за боклука

глупости.аз имам изкуствена коса от година и нагоре.ако се сресва и се поддържа няма да е за боклука ;) а и предполагам момичето питаше за не толкова скъпи коси .. иначе мисля че 3 треси ще са ти достатъчни.една наистина не стига

POLLINA
04-17-2010, 12:08
е хубаво ... много добре знам как стои една изкуствена коса.. защо да лъжа момичето ,че е хубаво?

Goddess
04-17-2010, 12:12
ами попринцип цвета може да се придобие. Отиди в магама , това е най-добрия вариант. Малко са по -скъпички , но ти гарантирам за качеството и за това, че ще можеш да я носиш дълго време без да се износи и т. н :)

Добре, мерси. :) Разгледах в сайта им, ама не видях за удълженията, както и да е. Иначе цените от какъв порядък са г / д ?

П.П. Колкото до изкуствените коси - определено за отрицателно време се съсипват. Едно момиче от класа си беше сложила такава и на нищо не приличаше.

POLLINA
04-17-2010, 12:15
еми моята коса беше 400 лв
сега гледам имат някакви промоци иди да питаш най-добре :)

y0urhottie
04-17-2010, 12:23
е хубаво ... много добре знам как стои една изкуствена коса.. защо да лъжа момичето ,че е хубаво?

даже не съм и спорила,че една естествена коса седи много по-добре от изкуствената.Имах предвид,че не се износва лесно,ако се пази : )