PDA

View Full Version : как бихте реагирали в тези две ситуации



opaaaaaaaaaaaa
04-17-2010, 09:55
1) Разбирате че гаджето на най-добрия/добрата ви fr и/му изневериява какво ще направите вие (ще и/му кажете, ще се направите че нищо не се е случило или пък имате по-добра идея) имайки в предвит че вие не сте сигурни дали това е първият или поредния път в който и/му изневерява.

2) Гаджето на най-добрия/добрата fr ви се натиска как ще реагирате вие

ReachlessGirl
04-17-2010, 10:01
1. Въпреки, че не съм сигурна ще й кажа да има едно на ум за него ..

2. Ще му тегля една майна ..

filmimilmi
04-17-2010, 10:01
1) Ще му кажа. Все пак ми пука, нали за това ми е приятел.
2) Не бих се възползвал. Реакцията ми ще е като в т. 1
:)

Eliii
04-17-2010, 10:02
1) Ще и кажа, но не и преди да съм сигурна, че е истина.
2) Ще му отвърна с физическо насилие 8-)

Priceless
04-17-2010, 10:06
1) Ще и кажа, но не и преди да съм сигурна, че е истина.
2) Ще му отвърна с физическо насилие 8-)

martiiii95
04-17-2010, 10:13
1.ще и/му намекна деликатно за това което знам,защото не съм сигурна че е вярно
2.както каза ReachlessGirl -ще му тегля една майна

:D

Valento
04-17-2010, 10:14
И в двата случая ще ядат бой,няма момиче...няма момче!!

Nestlee
04-17-2010, 10:18
1) Разбирате че гаджето на най-добрия/добрата ви fr и/му изневериява какво ще направите вие (ще и/му кажете, ще се направите че нищо не се е случило или пък имате по-добра идея) имайки в предвит че вие не сте сигурни дали това е първият или поредния път в който и/му изневерява.

2) Гаджето на най-добрия/добрата fr ви се натиска как ще реагирате вие

1) Ще й кажа ,разбира се .

2) Тука има две решения. Ще дам имена да гаджето и приятелката ми,защото така е много объркващо . Например най- добрата ми приятелка ще се казва Ина , а гаджето й Делян .

Първото решение е ако харесвам Делян: Ще попитам Делян дали обича/харесва още Ина и ако я харесва ще го попитам защо ми се натиска и ще споделя на Ина какво прави пък нататък Ина да направи каквото реши за добре. Ако пък не я обича/ харесва повече ще кажа да скъсат и да не ми се натиска зад гърба й. На нея ще и обясня,че той просто вече не я обича/харесва и няма смисъл да са заедно и ще я попитам дали има нещо против ние с Делян да станем гаджета, но ако има нещо против няма да приемам да ставаме гаджета.

Второто решение е ако НЕ харесвам Делян: Ще му бия един шамар и си тръгвам. След това обяснявам на Ина какво прави зад гърба й и тя да му ебе майката .
:)

FireFlyY
04-17-2010, 10:28
1) Ще и кажа, но не и преди да съм сигурна, че е истина.
2) Ще му отвърна с физическо насилие 8-)

WaterLilly
04-17-2010, 10:33
1. Ще говоря с гаджето и ще му дам два избора - а) той сам да си признае или б) аз да й кажа
2. Ще му плесна един шамар и после ще го наклюкаря

SkylineDrift
04-17-2010, 10:33
Tuka sa mnogo boini :D

x7aZzy
04-17-2010, 11:04
1. Първо ще си поговорим с пича на четири очи - какви са били обстоятелствата, защо го е направил, обича ли приятелката ми... Общо взето да видя реакцията му. Ще му дам възможност той да й признае, ако не го направи, без колебание ще й кажа. Останалото си е тяхна работа... аз съм направила всичко по силите си.
2. Зависи дали съм пияна (или под въздействието на наркотични вещества), къде сме (сами ли сме, има ли познати на приятелката ми), дали приятелката ми държи на него или връзката им е неангажираща, и най-важното - какво изпитвам аз към него. Доста вероятно е да не го отблъсна (все пак се познавам - аз живея за тръпката, а какво е по-вълнуващо от забраненото удоволствие), и все пак зависи от някои фактори...

ivcheto0o
04-17-2010, 11:41
1.ще и/му намекна деликатно за това което знам,защото не съм сигурна че е вярно
2.както каза ReachlessGirl -ще му тегля една майна

:D

valdesbg
04-17-2010, 11:50
1.Зависи - ако той си заслужава като приятел и е стойностен човек, то гаджето му ще бъде изнудвана от мен. Все пак да е мислила преди да прави дивотии. А ако този мой приятел не е чак толкова ценен и сериозен - безплатен обяд никой не отказва. Така че ще се наредя на опашката.

Пояснение: спрете с това "най-добър приятел". Детинско, блудкаво и лишено от всякакъв смисъл е.

2. Жената на моя приятел не е привлекателна жена за мен, но ако тя е наистина привлекателна за мен, то той не ми е приятел :D

Имаше една такава приказка навремето. Вадете си изводите.

givemereasontolive
04-17-2010, 11:57
1) Ще и кажа, но не и преди да съм сигурна, че е истина.
2) Ще му отвърна с физическо насилие 8-)

justonegirlwithonehope
04-17-2010, 12:48
1) - няма да кажа нищо, но ще направя така, че тя сама да разбере за изневярата/изневерите му.Все пак не мога да остана безучастна.

2) - Ще го игнорирам, дори няма да му обясня как стоят нещата - Х-са и това е.

ScarletBite
04-17-2010, 13:49
1) Казвам, разбира се.
2) Тънко го подлагам на "тестче", замаскирано с флирт и изкуствен интерес, с което целя да разбера колкото се може повече за чувствата му към приятелката ми и за това дали иска да бъде с мен в момента, демек да изневери.После рязко сменям тона, нахранвам го с думи и изпявам всичко на приятелката си.

Абе кой каквото ще да говори, аз съм честно момиче... :)

therichbitch
04-17-2010, 14:07
1. Ще й намекна, но ще я оставя сама да разбере за неговите изпълнения, защото не мога да ссе намесвам чак толкова в отношенията им
2. ще направа така, че да остане от 2 стола на земята

П.П. На Скарлет мн ми хареса стратегията, евала :-)

ScarletBite
04-17-2010, 14:15
П.П. На Скарлет мн ми хареса стратегията, евала :-)
:oops:
Мерси, мерси :)

WaterLilly
04-17-2010, 14:31
На Скарлет мн ми хареса стратегията, евала :-)
Да, чудничка е, и после приятелката й да си помисли, че тя се е натискала на гаджето й... 8-)

Sisi7u
04-17-2010, 14:35
1. Въпреки, че не съм сигурна ще й кажа да има едно на ум за него ..

2. Ще му тегля една майна ..
+++

ScarletBite
04-17-2010, 14:51
На Скарлет мн ми хареса стратегията, евала :-)
Да, чудничка е, и после приятелката й да си помисли, че тя се е натискала на гаджето й... 8-)
Зависи как ще й бъде поднесена информацията.

therichbitch
04-17-2010, 14:53
^ ако го направи с финес, няма да стане така ;)

raliichkaa
04-18-2010, 17:30
1- ше и кажа много ясно .. :)
2-ше съжалява после доста .. :)

Amateur
04-18-2010, 18:19
1.Ще му кажа със сигурност!!!

2) Ще спя с нея и после ще му докажа че е к.рва!!!

lipsvashh_mi
04-18-2010, 19:53
ще й кажа и в 2та случая-дори реск да не повярва и да ми се разсърди,няма да я оставям да си чупи главата и да става за смях по-късно...другият вариант е такъв номер да му спретна на копелето,че да ни запомни и 2те...но в такива случаи 2 глави мислят по-пъклени планове от 1 :grin:

MaLkaTa_LaDy
04-18-2010, 20:06
1. На момента и казвам! Аз съм на мнение, че изневяра не трябва да се прощава, за това без намеквания и признавания от негова страна. Нека да се чуди какво става като го скъса без обяснение.
2. Ако сме на купон или нещо такова ще му се развикам пред всички, за да разберат всички. Ако сме сами [малко възможно] ще му кажа нещо гневно и ще си замина. И след това приятелката ми ще научи веднага.